اوپک در گزارش با توجه به بزرگ تولید برش به عنوان coronavirus دهید خام سقوط

آرم سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در مقر.

عمر مارکز | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

اوپک و متحدان آن می تواند در کاهش تولید بیش از یک میلیون بشکه در روز در یک جلسه موکول در این ماه به عنوان سیاستگذاران کار به بازداشت دو رقمی سقوط قیمت نفت.

“من فکر می کنم آن است که یک “برو بزرگ و یا رفتن به خانه’ لحظه برای سازمان” Helima باغچه جهانی سر از کالا استراتژی در بازارهای سرمایه RBC گفت CNBC دوشنبه.

“اگر شما در حال رفتن در مسیر یک نشست فوق العاده شما باید آمد تا با یک کاهش قابل توجه به منظور جلوگیری از بازار بیشتر از تانک,” او گفت:, و اضافه کرد که اوپک ممکن است به طور بالقوه کاهش تولید در “1 میلیون (بشکه) به علاوه محدوده” این ماه است. وال استریت ژورنال همچنین گزارش روز دوشنبه با استناد به مقامات اوپک که شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی شد و با توجه به گزینه ای برای کاهش 1 میلیون بشکه در روز به تکان خوردن بازار.

نمایندگان اوپک در حال بنا به گزارش ها در حال برنامه ریزی برای دیدار روز سه شنبه و چهارشنبه در وین برای بحث در مورد گزینه های برای کاهش تاثیر کاهش تقاضای ناشی از کشنده شیوع کروناویروس.

سناریوهای مختلف فعال در نظر گرفتن. در حالی که باغچه پیشنهاد اوپک می تواند برش “به طور بالقوه در میلیون به علاوه محدوده” از دیگر تحلیلگران پیشنهاد کرده اند کوچکتر برش ممکن است بیشتر احتمال دارد.

“ما انتظار کاهش تولید به میزان حدود 500000 بشکه در روز” یوگی دیوان مدیر عامل شرکت Hassium مدیریت دارایی گفت: CNBC “سرمایه اتصال.”

“اوپک است که به دنبال در این بسیار بسیار دقت کنید فقط فکر کردن به خود, ما نیاز به انجام چیزی در اینجا فقط برای کمک به حمایت از قیمت نفت,” او اضافه شده است.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت معامله شد در $51.51 بشکه در روز دوشنبه داشتن کاهش یافته است بیش از 15 ٪ از زمان آغاز سال است. قیمت نفت خام برنت معامله در $56.26 هر بشکه داشتن کاهش یافته است 13% در همان دوره است. نفت برنت در حال حاضر در پایین ترین سطح خود از ژانویه 2019.

نفت تلاش کرده است پس از شیوع کروناویروس جدید در چین که برای اولین بار منتشر شده در اواخر ماه دسامبر و گسترش در سطح جهانی در هفته های اخیر. ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود داشته است 17,205 مورد تأیید و 361 مرگ و میر در کشور تا پایان روز شنبه.

اوپک و متحدان آن در سال گذشته توافق کردند برای کاهش عرضه 1.7 میلیون بشکه در روز تا زمانی که جلسه بعدی آن در ماه مارس سال 2020 اما این گروه در حال حاضر به احتمال زیاد به برنامه ریزی مجدد آن در مارس 5 تا 6 جلسه برای فوریه تاکید شدت از وضعیت و ادامه کاهش قیمت.

گزارش ها می گویند انرژی داد مشترک کمیته فنی و غیر وزرا زیر گروه است که بررسی های بازار نفت را در روز سه شنبه و چهارشنبه در وین در حالی که کامل نشست اوپک است به احتمال زیاد به دنبال هفته آینده.

با توجه به گزارش رویترز روسیه وزیر انرژی الکساندر نواک گفت که او خواهد بود به یک قبل از جلسه در حالی که عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان گفت: اوپک+ خواهد قدم به تقویت قیمت ها در صورت نیاز.

رئیس اوپک محمد Arkab نیز گفت: این نشست می تواند نقل مکان کرد و به ماه فوریه با توجه به الجزایر خدمات را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>