اوپک نشده از ایده های اجرا عربستان وزیر انرژی اصرار دارد که قیمت نفت رکود

اوپک و آن متفقین کشورهای تولید کننده نفت هستند و هنوز کار به خوبی با هم و هنوز هم گزینه را امتحان کنید به توازن جهانی نفت خام در بازارهای عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان گفت:.

“ما برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنیم از هر فرصتی برای صحبت با یکدیگر گفت:” صحبت با خبرنگاران در ICCUS کنفرانس در پایتخت عربستان ریاض.

“ما اجرا از ایده های ما نیست و از دست ما همراه هستند و همیشه راه خوبی برای برقراری ارتباط از طریق کنفرانس تلفنی و تکنولوژی بسیار مفید است.”

نظرات خود را آمد در میان گمانه زنی های وجود دارد که تنش در اتحاد شناخته شده به عنوان اوپک+ بیش از این که آیا برای کاهش تولید نفت بیشتر است. قیمت همچنان وزن در کافی عرضه و کاهش تقاضا و به تازگی ترس اطراف coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است.

شاهزاده عبدالعزیز اصرار داشت که کشورهای تولید کننده در اتحاد ارتباط برقرار و او “اعتماد به نفس ما مشارکت” و اضافه کرد که هر تولید کننده یک “مسئول” است.

جدید عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان طول می کشد در یک تور در این نمایشگاه در طول 24 کنگره جهانی انرژی ” در ابوظبی, امارات متحده عربی تاریخ 9 سپتامبر 2019.

رویترز | Satish Kumar | فایل عکس

اوپک و غیر اوپک متحدان به رهبری روسیه دیدار خواهد کرد در وین در ماه مارس 5-6 اما وجود دارد عدم اطمینان بر اینکه کل گروه خواهد شد موافقت خود را قطع جمعی تولید نفت بیشتر با شایعاتی که روسیه هنوز هم بلاتکلیف است. به عنوان آن می ایستد به داد آن را کاهش داده است مجموع تولید نفت توسط 1.7 میلیون بشکه در روز در تلاش برای ایجاد ثبات در قیمت نفت است.

این کمیته فنی اوپک+ ملاقات قبلی در ماه فوریه به بحث ممکن است روغن خروجی کاهش اما این جلسه به پایان رسید با هیچ جامد توصیه می شود.

عربستان سعودی وزیر با اشاره به اظهارات هفته گذشته با همتای روسی خود وزیر انرژی الکساندر نواک در آن نواک گفت: روسیه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده تصمیم گیری در هر بیشتر برش و که آن را در ادامه به بحث در مورد این موضوع با آن اوپک همکاران.

شاهزاده عبدالعزیز گفت: این بیانیه نشان داد که نواک باقی می ماند “مثبت مشغول اند.” “من اعتماد به نفس ما همکاری به عنوان اوپک+, من با اعتماد به نفس است که هر کس در اوپک+ یک مسئول و پاسخگو تولید.”

قیمت نفت steadied روز سه شنبه پس از نفت خام معیار کاهش یافت تقریبا 4 درصد در جلسه قبلی در نگرانی از تاثیر coronavirus در حال حاضر منجر به تقاضای جهانی و ساخت در آمریکا میزان ذخایر نفت خام. قیمت نفت خام برنت برای ماه آوریل تحویل معامله شد در $56.79 در هر بشکه شنبه در حالی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت (WTI) معامله شد در $51.87.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>