اوپک انتظار می رود به فشار برای بزرگ نفت قطع به عنوان coronavirus بازدید تقاضای; روسیه در عین حال به تصمیم می گیرید

اوپک وزرای انتظار می رود به تصویب زیادی تولید نفت قطع در پنج شنبه, اما آنها هنوز هم به صورت یک نبرد دشوار به دریافت تایید از غیر اوپک رهبر روسیه است.

جلسه 14-عضو گروه اوپک و 10 غیر عضو متحدان مجموع به عنوان شناخته شده اوپک+ است که در حال وقوع در شهر وین اتریش است.

اوپک در نشست وزیران خود در جلسه رسمی روز پنج شنبه خواهد بود که پس از جلسه گسترده تر اوپک+ داد از جمله روسیه در روز جمعه.

اکثر تحلیلگران به نظر می رسد انتظار یک کاهش حدود 1 میلیون بشکه (بشکه در روز) با اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی فکر می کردم به هل دادن و حتی بیشتر کاهش به منظور حمایت از بازار است.

اما روسیه اشتها برای تولید بیشتر کاهش باقی می ماند به دور از خاص با وجود قیمت نفت در حال سقوط بیش از 25% از اواخر ماه ژانویه است.

گردهمایی می آید که قیمت نفت تحت فشار تقاضای ضعیف در میان شیوع کروناویروس; تقاضا در سال گذشته بوده است متزلزل جنگ تجاری بین آمریکا و چین است.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $51.25 از صبح پنجشنبه در اطراف 0.25% در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $46.92 حدود 0.3 درصد بالاتر است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

اوپک و غیر اوپک تولید اولین متعهد به محدود کردن خود را جمعی تولید نفت سیاست بازگشت در سال 2016 در تلاش برای تقویت قیمت با برخورد به اجرا درآمدن در ژانویه 2017.

در دسامبر 2019, آن تمدید شد و داد توافق برای محدود کردن تولید نفت در حدود 1.7 میلیون بشکه در روز است. عربستان سعودی پس از آن تصمیم گرفتند پس از آن به کاهش تولید خود را داوطلبانه اضافی 400,000 b/d به مدت سه ماه باید اعضای چوب به تعهدات خود است.

در ماه فوریه اوپک مشترک کمیته فنی (JTC) بنا به گزارش ها توصیه می شود 600,000 بشکه کاهش در تولید نفت و توسعه از کاهش تا پایان سال 2020 به کاهش فشار نزولی روی قیمت نفت است.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک (R) حرکت دست با عربستان سعودی, وزیر انرژی, شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان (L).

Anadolu Agency

روسیه در آن زمان گفت که آن را تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا برای ثبت نام های اضافی کاهش, با این حال, این است که موقعیت به نظر می رسد باید ادامه داد.

گزارش وجود دارد در حال حاضر که عربستان سعودی را فشار به حد 1.5 میلیون بشکه کاهش از اوپک+ داد اما روسیه رضایت نمی داده.

پیش از نشست اوپک پنجشنبه یک پانل از وزرای نفت از جمله عربستان سعودی و روسیه ملاقات کرد سعی کنید به چکش یک توافق اولیه بیش از یک خروجی کاهش اما این پایان بدون توافق است, به گزارش رویترز با استناد به منابع بی نام.

اوپک متمرکز بر انجام کاری بسیار چشمگیر’

آمریتا سن از بنیانگذاران و رئیس روغن تحلیلگر انرژی جنبه CNBC گفت شنبه که بازار نفت می تواند فروش اگر اوپک+ را ندارد چشمگیر خروجی را کاهش دهد.

“ما در مورد پایه (سناریو) این است که آنها قادر خواهد بود برای قرار دادن با هم یک برش از احتمالا یک میلیون بشکه در روز گفت:” CNBC دن مورفی در وین. “اما روسیه همیشه دشوار است و این چیزی است که ما در حال حاضر شاهد هستیم.”

Sen گفت که او “100%” خاصی که بازارهای فروش خواهد بود-اگر کوچکتر خروجی برش کمتر از حد انتظار اعلام شده است.

“ما در حال حاضر دیده می شود برنت آزمون 50 دلار (در هر بشکه) در هفته گذشته و من فکر می کنم مردم انتظار دارند اوپک یک عمل است. من می خواهم بگویم یک میلیون (بشکه کاهش) است که احتمالا قیمت-در حال حاضر است. هر چیزی کمتر و یا حتی در اطراف آن فروش خواهد شد,” او گفت:. “اگر آنها موفق به تحویل من فکر می کنم ما تست سی (نفت 30 دلار در هر بشکه).”

Sen گفت: اوپک شد با تمرکز بر “انجام کاری بسیار چشمگیر در حال حاضر” امن در دانش است که آن را همیشه می توانید معکوس کاهش در نیمه دوم سال است.

گردهمایی اوپک+ می آید در زمانی که بازار جهانی تمرکز بر گسترش coronavirus. اوپک تولید خود را هدایت از “بایدها و نبایدها” برای جلوگیری از گسترش این ویروس, مشاوره در برابر دست دادن, بغل کردن یا بوسیدن و اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که به سرفه است.

اوپک توییتی تصویری از دبیرکل محمد Barkindo تکان دادن پا با مقامات روسیه و وزیر نفت الکساندر نواک جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>