اوپک و متحدان برای تصمیم گیری در تاریخی تولید نفت قطع به عنوان coronavirus نابسامانی تقاضا

عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود و وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در آغاز یک اوپک و غیر اوپک در نشست وین, اتریش 6 دسامبر 2019.

لئونارد Foeger | ایسنا

برخی از بزرگترین تولید کنندگان نفت خواهد شد برگزاری یک جلسه اضطراری در روز پنج شنبه به تلاش برای توافق تاریخی خروجی کاهش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سرکوب در سراسر جهان تقاضا برای نفت خام است.

اوپک و غیر اوپک شرکای گاهی اوقات به عنوان اوپک+ در حال برنامه ریزی برای برگزاری مذاکرات از طریق ویدئو-لینک از 4 بعد از ظهر وین زمان به بحث در مورد مرحله بعدی تولید نفت سیاست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سوخت امیدوار است از یک برش بسیار بزرگتر از هر معامله اوپک+ تا کنون توافق قبل از پیشنهاد اتحاد انرژی می تواند بین 10 تا 15 میلیون بشکه نفت خام از بازار.

نهفته دشمنی بین اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه است که تصور می شود یکی از بسیاری از عوارض احتمالی به بی سابقه تولید را کاهش دهد.

ریاض و مسکو سقوط کرد که از زمانی که قبلی پیمان برای جلوگیری از عرضه شکست ماه گذشته نشان داده اند که هر گونه تصمیم گیری خواهد بستگی دارد ایالات متحده و دیگر غیر اوپک تولید پیوستن به در.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده که هیچ اشتها به دستور چنین سیاستی اما پیشنهاد در اوایل این هفته است که تولید نفت در ایالات متحده در حال حاضر کاهش یافته است.

وزیران انرژی از گروه 20 (G-20) عمده اقتصاد را تشکیل خود در نشست فوق العاده روز جمعه.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $34.06 هر بشکه پنج شنبه صبح تا بیش از 3 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $26.26 بیش از 4 درصد بالاتر است.

نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت هر دو بسته بالاتر در جلسه قبلی خوراکی دو روز از دست دادن خط در میان افزایش امید و تاریخی تولید را کاهش دهد.

رکورد کاهش هنوز کافی نیست

“فرض کنید که یک معامله رسیده است — مورد پایگاه ما در حال حاضر سوال اصلی این خواهد بود که آیا اندازه آن و زمان بندی را بهبود بخشد جهانی نفت توازن به اندازه کافی برای حمایت از قیمت ها بالاتر از سطح فعلی” تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی پنج شنبه منتشر شده.

“این کلید به عنوان یک برش که ثابت کمی بیش از حد در اواخر بیش از حد می تواند منجر به ذخیره سازی اشباع و اضافی لازم تولید بسته با مضطرب تولید رانندگی فیزیکی نفت خام قیمت و نقطه قیمت نفت به شدت پایین تر است.”

“به روز شده ما 2020 جهانی نفت تعادل نشان می دهد که 10 میلیون بشکه در روز تیتر قطع نمی خواهد کافی هنوز هم نیاز لازم است قیمت ناشی از shut-in در بالای چنین داوطلبانه curtailments” آنها اضافه شده است.

صبح روز پنجشنبه گزارش رویترز با استناد به دو unnamed اوپک منابع است که تفاوت بین ریاض و مسکو باقی می ماند بیش از پایه و حجم برای هر نفت کاهش است.

ها Schieldrop رئیس تحلیلگر کالاها در SEB گفت CNBC از طریق ایمیل است که او انتظار یک برخورد یا سقوط از هم جدا و یا به فرض 10 میلیون بشکه در روز کاهش تولید می شود در میان مدت هدف است.

“ما انتظار نداریم که هر چیزی خواهد بود تصمیم گرفت قبل از G-20 جلسه” Schieldrop گفت تا حدودی به دلیل اوپک+ جلسه شده بود “تحریک” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر G-20 ارائه نمی در جمعه 10 آوریل با توجه به آنچه مورد نیاز است توسط اوپک+ در روز پنجشنبه 9 آوریل پس از آن عربستان سعودی و روسیه می تواند سرزنش G-20 و برخی از سیاسی گرما از رئیس جمهور تهمت کردن پشت خود را,” او اضافه شده است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات سخت گیرانه در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

محدودیت ایجاد کرده اند بی سابقه شوک تقاضا در بازارهای انرژی فقط به عنوان یک جنگ قیمت را شکست بین نیروگاه تولید عربستان سعودی و روسیه است.

ماه گذشته عربستان سعودی توصیه می شود برش تولید 1.5 میلیون بشکه در روز به عنوان coronavirus شیوع پیشتر تقاضا است.

اما مسکو این پیشنهاد را رد کرد بنابراین آوردن یک پایان برای این گروه سه-سال تولید-برش پیمان در تاریخ 31 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>