اوپک و متحدان تولید نفت قطع است تهمت را بزرگترین و پیچیده ترین معامله تا کنون: دن Yergin

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکث در حالی که صحبت کردن در طول عید پاک برکت رویداد در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز جمعه 10 آوریل سال 2020 است.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن آمد به یک توافق در یک رکورد کاهش در تولید نفت, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مه زده اند او را “بزرگترین و پیچیده ترین معامله” با توجه به نفت کارشناس دن Yergin.

“چیزی که خیلی جالب بود — در میان بسیاری از چیزهای بسیار جالب است در این رویداد بی سابقه ای شد که چرخش محور توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Yergin که معاون رئیس IHS Markit گفت CNBC “و نشانه” در روز دوشنبه.

فقط چند هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود اوایل مارس سقوط قیمت نفت شدند “خوب برای مصرف کننده” را به عنوان آن را به معنای کاهش قیمت بنزین. که افت قیمت نفت شده است باعث کاهش قیمت نفت عربستان سعودی و روسیه پس از مسکو را رد کرد و پیشنهاد توسط اوپک برای کاهش 1.5 میلیون بشکه تولید در روز است.

کاهش شدید قیمت نفت موجب غول capex و کاهش شغل در سراسر ایالات متحده شیل صنعت است که برخی از بالاترین هزینه های تولید در جهان است.

اما Yergin گفت: “(تهمت) به دیدن این به عنوان یک مسئله امنیت ملی نیز مسئله اشتغال و یک عامل بسیار مهم در اقتصاد ایالات متحده … و او فقط شروع به پریدن کرد.”

“این باید بزرگترین و پیچیده ترین معامله (تهمت)’s تا کنون ساخته شده” Yergin گفت. “نه تنها او یک معامله ساز, اما او نیز چیزی واسطه طلاق.”

آن نگاه مانند یک ماموریت غیر ممکن است چند هفته پیش.

دن Yergin

معاون رئیس IHS Markit

Yergin گفت: وجود دو عامل اصلی رانندگی چرخش به معامله ای است که فقط شش هفته پیش “نمی خواهد که به نظر می رسید ممکن است.”

او ابتدا گفت: قیمت نفت در معرض خطر بود از توفنده بدون ایران وجود دارد موجودی محدود فضای سمت چپ. که تا به حال “شدید پیامدهای” فراتر از صنعت نفت خود و بخش های دیگر مانند امور مالی.

دیگر عوامل رانندگی شد و به احتمال زیاد به دلیل کمبود تقاضای نفت که در آن “تولید کنندگان متوجه آنها نمی تواند خود را به فروش نفت است.” نفت خام تقاضا آمار گرفته در هفته های اخیر به عنوان اقدامات انجام شده توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده اند اقتصادهای عمده موثر منجمد.

“من فکر می کنم همه کسانی که همه چیز گرد هم آمدند اما پس از آن بود که این dealmaker … دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در گوشی های” Yergin گفت. “من می گویند آن را شبیه به یک ماموریت غیر ممکن است چند هفته پیش. معلوم شد ماموریت ممکن است.”

نظرات خود را پس از اوپک+ نهایی توافق برای کاهش تولید 9.7 میلیون بشکه در روز — بزرگترین کاهش در تاریخ است.

اوپک+ امیدوار است که کشورهای خارج از گروه از جمله آمریکا و کانادا و نروژ را نیز کاهش در تولید در تلاش برای تقویت قیمت ها. برای مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرده است که نیروهای بازار به طور طبیعی محدود کردن خروجی stateside قبلا پس از توقف کوتاه گفت: آمریکا خواهد مقیاس تولید.

برخورد برطرف ‘فاجعه’

اظهار نظر در مورد معامله که زده شده است اوپک+, Yergin گفت: “خرید زمان” و اجتناب از آنچه شناخته شده به عنوان “مخزن بالا” تا پایان مارس به آغاز ممکن است.

او همچنین گفت: این آدرس مشکل دیگر ساخت تا در موجودی است که آنقدر زیاد است که آنها را به سمت چپ فشار بر بازار در طول چند سال آینده.

“این توافق می رود و دو سال پس از آن نیز به معنای مدیریت موجودی رو به پایین در طول این دوره از زمان” Yergin گفت. “آنچه این انجام داده است برطرف واقعا چه می توانست یک فاجعه برای صنعت نفت و من فکر می کنم آن را به برخی از ثبات.”

او اذعان کرد که کل مشکل نمی شد هر چند معامله “می رود راه طولانی” و جایگزین بود “خیلی تند رها کنید.”

— CNBC Pippa استیونس و ناتاشا Turak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>