اوپک و متحدان تاریخی نفت کاهش بازدید گیر مکزیک گزارش رد معامله

تاریخی کاهش تولید توافق بین اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+, موانع پس از مکزیک گزارش حاضر به موافقت با آن به اشتراک گذاری این کاهش پس از یک ماراتن نشست بین کشورهای تولید کننده نفت است که به طول انجامید بیش از نه ساعت.

دیگر اعضای اوپک+ به رهبری عربستان سعودی و روسیه پیش از آن در روز توافق به کاهش است که می تواند 10 میلیون بشکه در روز نیست به این بیماری همه گیر کوروناویروس تضعیف تقاضا برای نفت خام است. اما پس از مکزیک در برابر آن تخصیص این جلسه به پایان رسید بدون قطعی توافق. مذاکرات در حال حاضر مجموعه ای برای ادامه روز جمعه با توجه به بلومبرگ گزارش با استناد به منابع آشنا با این بحث.

این نشست فوق العاده لگد کردن حدود 10:30 عمت و کشیده به شب.

پیشتر رویترز گزارش داده بود که اولیه 10 میلیون بشکه در روز کاهش خواهد آخرین بار در ماه مه و ژوئن قبل از کاهش تدریجی به 8 میلیون بشکه در روز برای بقیه سال. ابتدا در ژانویه سال 2021 کاهش خواهد, کاهش تا 6 میلیون بشکه در روز خواهد بود که از طریق ادامه مارس 22 مهر گفت:.

توافق شد مشروط بر کشورهای خارج از اوپک+ مهار تولید است که برخی پیشنهاد کرده بود ممکن است یک شرط برای عربستان سعودی و روسیه به مقیاس تولید. گروه, آیا, اما, سایر تولید کنندگان مانند آمریکا به قطع تولید اضافی 5 میلیون بشکه در روز رسید به گزارش رویترز،.

با وجود رکورد اندازه پتانسیل کاهش قیمت نفت به پایین تر نقل مکان کرد در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران می ترسید آن را هنوز هم نمی تواند به اندازه کافی برای مبارزه با تقاضای بی سابقه از دست دادن از coronavirus.

“اگر چه 10 میلیون بشکه کمک خواهد کرد که بازار در کوتاه مدت به پر کردن ذخیره سازی آن است که ناامید کننده توسعه برای بسیاری از کسانی که هنوز متوجه حجم نفت عرضه بیش از حد” گفت: Rystad انرژی از بازار نفت Bjornar Tonhaugen.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت 9.29% یا $2.33 به حل و فصل در $22.76 در هر بشکه رسید. قبلا در این جلسه قرارداد شده بود تا بیش از 12 درصد تجارت در جلسه بالا از $28.36. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت تضعیف 4.14% به حل و فصل در $31.48, پس از قبل ضربه بالا از $36.40.

“Covid-19 غیب وحش به نظر می رسد که تأثیر همه چیز را در مسیر” اوپک دبیر کل محمد Barkindo گفت: در این نشست است. “برای بازار نفت آن را به طور کامل به پایان رسید و بازار عرضه و تقاضا اصول ما پس از آخرین ملاقات در مارس 6,” او اضافه شده است.

زودتر WTI مشخصی بیش از 12 درصد گزارش می دهد که عربستان سعودی و روسیه در مورد کاهش است که می تواند گرفته شده از 20 میلیون بشکه در روز از تولید جهانی نیست.

“بازار شده است underwhelmed پیشنهادی 10m/bd تولید, برش, شاید به دلیل انتظارات اولیه از یک 20m/bd کاهش” گفت: Helima باغچه RBC جهانی سر از کالاها پژوهش است. “با این حال ما ادعا می کنند که این بسیار مهم است برای خاموش کردن شیر کردن شیر در میان عظیم تقاضا سقوط و به قیمت جنگ برای سریع نتیجه,” او اضافه شده است.

پیش از نشست خیابان شده بود, برای تماشای کاهش 10 میلیون به 15 میلیون بشکه در روز محدوده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و انتظار می رود آنها را به اعلام یک معامله از آن اندازه.

“ما خوش بین است که آنها را در رسیدن به یک توافق بین عربستان سعودی و روسیه در تلاش برای ایجاد ثبات در بازار” وزیر انرژی آمریکا دن Brouillette کرد و گفت: در CNBC “Squawk Box” قبل از اوپک+ جلسه لگد کردن. “من فکر می کنم آنها می توانید به راحتی به 10 میلیون و حتی شاید بالاتر و قطعا بالاتر اگر شما از جمله دیگر کشورهایی که تولید نفت کشورهای مانند کانادا و برزیل و دیگران. به راحتی و به راحتی انجام می شود,” او اضافه شده است.

وزیران انرژی از گروه 20 اقتصادهای بزرگ تشکیل خواهد شد برای خود در نشست فوق العاده روز جمعه که در آن انرژی وزیر دن Brouillette شرکت خواهد کرد.

G-20 در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این جلسه برگزار خواهد شد “برای تقویت گفتگو و همکاری برای اطمینان از ثبات بازار انرژی و فعال تر اقتصاد جهانی است.”

وقتی که می آید به انرژی ایالات متحده شرکت های مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر است که نیروهای بازار غالب خواهد شد و در روز چهارشنبه گفت که تولید کنندگان “در حال حاضر قطع شده است.” Brouillette تکرار این در پنجشنبه گفتن CNBC که “تقاضا رکود منجر به کاهش تولید در ایالات متحده حدود 2 میلیون بشکه در روز فکر کردم یادآوری از سال 2020 است.”

قیمت نفت دهانه

در اوپک در آخرین نشست در اوایل ماه مارس عملا رهبر عربستان سعودی پیشنهاد کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز برای مبارزه با کاهش تقاضا. اما اوپک-متحد روسیه این پیشنهاد را رد جرقه یک جنگ قیمت بین دو نیروگاه تولید. عربستان سعودی کاهش آن قیمت نفت برای به دست آوردن سهم بازار و همچنین ramped تا تولید به سطح رکورد بالای 12 میلیون بشکه در روز است.

از اوایل ماه آوریل چشم انداز برای نفت به شدت تغییر کرده است به عنوان اپیدمی گسترش بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر ماندن در خانه. قیمت نفت غرق به پایین ترین سطح خود در تقریبا دو دهه است. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت کاهش یافت و هر دو بیش از 50 ٪ در ماه مارس خود را برای بدترین سال در تاریخ ثبت شده. سه ماهه اول نیز بدترین در تاریخ با نفت وست تگزاس اینترمدیت ریختن 66%, در حالی که قیمت نفت برنت کاهش یافت و 65%.

در میان کاهش است که تحت فشار بسیار قوی تر آمریکا شرکت های نفتی تهمت به دنبال یک کارگزار معامله بین عربستان سعودی و روسیه است. در آوریل 2 مغلوب ساختن پیشی جستن CNBC گفت که به او گفته بود به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که او انتظار می رود آنها را به اعلام یک رکورد تولید را کاهش دهد.

آمریکا حفاری هنوز پمپاژ در نزدیکی سطح رکورد به عنوان جهان در حال آمدن است به لبه توانایی خود را برای ذخیره نفت است. ایالات متحده در صنعت نفت تقسیم شده است در مورد اینکه آیا آن را می تواند و یا باید منجر به کاهش تولید در تلاش برای ایجاد ثبات در قیمت ها.

آمریکا صنعت نفت مخالف کاهش و گفت چنین حرکتی را آسیب ایالات متحده میباشد. در تگزاس, اما, Ryan Sitton یکی از سه نفر از اعضای تگزاس راه آهن کمیسیون گفته است که دولت در نظر شرکت در چنین یک معامله است.

– CNBC سام مردیت و مقابله Rattner کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>