Op-Ed: ما باید تماس ناتو به عمل و دفاع از اروپا در برابر coronavirus

در حالی که گوش دادن به رئیس جمهور تهمت اعلام اروپایی سفر بان کی مون در دفتر بیضی آدرس ذهن من سرگردان را به عقب در زمان به اوایل G20 جلسات وزرای مالی و روسای دولت در سال 2009 هنگامی که ایالات متحده و شرکای اروپایی خود را با هم به سر مالی جهانی بحران.

من پس از سفر کمی بیشتر در زمان حملات تروریستی 9/11 یک روز که من پیدا کردم خودم را در سفر یورواستار بین لندن و بروکسل من دو خانه در زمان. برای اولین بار در ناتو سابقه ما در اروپا و کانادا متحدان باعث اتحاد ماده 5 تعهد به دفاع مشترک.

قصد بازگشت به خواندن زبان از این ماده نوشته شده و در سال 1949 برای جلوگیری از تجاوز شوروی آن را به من زده است که تهمت تولید شده می تواند به مراتب بیشتر از انتخابات ریاست جمهوری لحظه این هفته اگر او تا به حال انجام چه اروپایی ها را برای ایالات متحده در آن زمان. او باید ارائه اطلس جامعه یک ماده 5 اعلامیه جنگ علیه این حمله پاتوژن.

اگر ناتو می تواند خم ماده 5 به مبارزه با یک غیر دولتی تروریستی بازیگر قابل توجه ایالات متحده به همین دلیل نیز برای مبارزه با چین-سرچشمه COVID-19 که از روز جمعه تا به حال آلوده بیش از 28 ، 000 نفر کشته و بیش از 1200 میان متحدان ناتو. داده های فعلی این بخش وجود دارد به مراتب بیشتر از نیاز در حال حاضر از پس از 9/11 برای یک حرکت نمادین از وحدت است.

رئیس جمهور تهمت می توانست خود را سر در گم منتقدان آرام بازار و شاید حتی مشخص شده علت شایع تلاش – از جمله محدودیت سفر – که او و دولت او تا به حال به توافق طی رایزنی با شرکای ما در ناتو و اتحادیه اروپا است. “ماده 5 را فراهم می کند که حمله به یکی از ما این است که یک حمله در همه,” او می توانست گفت: سه Muskateer مانند. “این همه برای یکی و یکی برای همه!”

نیز وجود دارد یک قوی امریکا اول همین دلیل رئیس جمهور تهمت باید تکیه بیشتری در این جهت است. او نیاز به رفتن به اروپا فقط به عنوان ایالات متحده را در سال 2009 به عنوان این بحران بهداشتی است که به سرعت تبدیل شدن به یک بازار و بحران مالی است که می تواند خطاب به مراتب بیشتر و به طور موثر از طریق هماهنگ بهداشت عمومی و اقدامات تسهیلی پولی.

هر چند هیچ یک از خواسته های جهان یک بحران مالی 2008 و 2009 ابعاد این امر می تواند غیر مسئولانه به آغاز مذاکرات میان عمده جهان اقتصاد و دموکراسی در مورد چه گونه آنها در سیستم و چه برنامه ریزی احتمالی آنها باید تعهد باید coronavirus رکود اقتصادی ادامه خواهد داد. در مقایسه با سال 2009 رکورد جهانی سطح بدهی و پایین آن به منفی نرخ بهره ارائه به مراتب کمتر قابلیت و سپس تقاضا و حتی بیشتر رایج شود.

آنچه آشکار در 3/11/2020 در اروپا و ایالات متحده شد حوادث که بیشتر تأکید چگونه تقسیم ایالات متحده و شرکای اروپایی خود هستند و زمانی که آنها باید بیشتر متحد. بدون مشورت با متحدان ما در همه او اجرا بان کی مون – که در زمان اثر در نیمه شب جمعه در یک بیضی آدرس دفتر بر روی تمام شبکه های تلویزیونی آمریکا که در سمت چپ خود را در تیم امنیت ملی خاراندن سر خود را تصحیح اشتباهات (باری نخواهد بود ممنوع, به عنوان رئیس جمهور در ابتدا گفت:) و پر کردن در بحرانی حذفیات (آمریکایی ها هنوز هم می تواند سفر از اروپا).

نتیجه این شد یکی از سخت ترین پاسخ تا کنون ثبت شده از رهبران اتحادیه اروپا به رئیس جمهور آمریکا. یک بیانیه مشترک توسط رئيس جمهور از کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen و رئیس شورای اروپا چارلز میشل بخوانید: “Coronavirus یک بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای عمل یک طرفه. اتحادیه اروپا disapproves از این واقعیت است که تصمیم ایالات متحده برای تحمیل ممنوعیت سفر گرفته شد و یک جانبه و بدون مشورت. اتحادیه اروپا در حال شکل گرفتن قوی اقدام به محدود کردن گسترش ویروس.”

“وقتی که می آید به همبستگی و وحدت, ایالات متحده است عدم coronavirus آزمون” بنیامین حداد مدیر شورای آتلانتیک آینده اروپا ابتکار نوشت: در واشنگتن پست. “رئیس جمهور تهمت سخنرانی روز شنبه در پاسخ به COVID-19 مشخص شده یکی از مهم ترین سیاست خارجی نقاط عطف خود را در انتخابات ریاست جمهوری. این لحظه نشان دهنده پایین ترین نقطه در اقیانوس اطلس روابط در حافظه اخیر است.”

متاسفانه در روزهای اخیر همچنین نشان داده اند که چگونه تقسیم اروپایی ها در میان خود با ایتالیایی ها که وجود دارد برای کمک تماس بگیرید به ارمغان آورده است کافی کمک به این کشور تا کنون سخت ترین ضربه در اروپا توسط ویروس. در قبلی چنین بار از اروپا قطعیت ایالات متحده می تواند چسب لازم است برای حفظ همه با هم.

“….از آن زمان در حال حاضر برای اتحادیه اروپا به فراتر از تعامل و مشاوره” Maurizio Massari ایتالیایی نماینده دائم اتحادیه اروپا نوشت: در سیاست “با اورژانس اقدامات که سریع بتن و موثر است.”

او شکایت کرده است که “نه تنها کشور اتحادیه اروپا” بود در پاسخ به ایتالیا برای فعال اتحادیه اروپا مکانیسم حفاظت عمران برای تامین تجهیزات پزشکی برای فردی حمایت می کند. “تنها چین در پاسخ به صورت دوطرفه. قطعا این نشانه خوبی نیست از همبستگی اروپایی.”

Unimaginably, ایتالیایی, روزنامه ها پر از پکن کمک رسانی, برای کمک به, در همان روز که رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او در اروپا ممنوعیت سفر.

یک هواپیما حامل یک تیم از پزشکان متخصص با میدان نبرد تجربه مبارزه با این ویروس چپ چین روز چهارشنبه, ایتالیا, اروپا, کانون گیر با فوریت مورد نیاز تجهیزات پزشکی. که شامل 2 میلیون facemasks, 20,0000 لباس محافظ و 10000 هواکش.

حرکت بود که به طور گسترده ای به اطلاع عموم در چین و ایتالیا است. یک گزارش در چین روزانه گفت که به لطف کمک های مالی از مردم ساکن در شرق چین Zhejian استان برخی از 4,556 جعبه فاجعه-تسکین مواد بودند راه خود را به ایتالیا. بیش از 300 ، 000 نفر از این استان زندگی و کار در ایتالیا.

بحران یا موسسات و روابط قوی تر و یا ضعیف تر اما آنها نمی آنها را ترک و بدون تغییر. یک بیماری همه گیر سیاسی در خطر است که کشورهای – درست مثل برخی از افراد احساس می کنند که در آن هر کس برای خود.

در عین حال پس از یک نابخشودنی تاخیر اولیه اروپایی ها شروع به نشان دادن همبستگی بیشتر در میان خود. رهبران اتحادیه اروپا باید متعهد 25 میلیارد یورو برای پاسخ به, اقتصادی, خرید اینترنتی, که $7.5 میلیارد یورو باید در دسترس به سرعت به ارائه اضطراری ضرورت.

در حال حاضر آن را ایالات متحده به نوبه خود به ترمیم پیام این هفته است. به خیالی که این ایده ممکن است صدا از آن زمان به استناد ناتو ماده 5 برای مقابله با ویروس است. ممکن است که نمایشی از یک اقدام نمادین برای تعمیر اطلس آسیب هایی که انجام شده است.

 فردریک کمپ یک نویسنده پرفروش برنده جایزه روزنامه نگار و رئيس جمهور & مدیر عامل شورای آتلانتیک یکی از ایالات متحده آمریکا با نفوذ ترین فکر می کنم تانک در امور جهانی. او در وال استریت ژورنال برای بیش از 25 سال به عنوان یک خبرنگار خارجی دستیار سردبیر و به عنوان طولانی ترین خدمت سردبیر کاغذ را نسخه اروپایی. آخرین کتاب او – “برلین در سال 1961: کندی خروشچف و خطرناک ترین مکان بر روی زمین” – بود که نیویورک تایمز بهترین فروشنده و منتشر شده است در بیش از یک دوجین زبان. او را دنبال کنید در توییتر @FredKempe و subscribe در اینجا به نقاط عطف خود را نگاه کنید هر شنبه در هفته گذشته خبرها و روند.

برای بینش بیشتر از CNBC همکاران follow @CNBCopinion در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>