اسکات Gottlieb سابق کمیسر FDA

آدم جفری | CNBC

اسکات Gottlieb است CNBC عامل و رئیس سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو. او همچنین عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه.

کروناویروس در حال گسترش است در هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور است. جامعه گسترش مشکوک در کشورهای دیگر. مدل نشان می دهد که برای هر کسی که سفر به ایالات متحده مبتلا به کروناویروس و, بود که با موفقیت تشخیص داده و قرنطینه و شاید سه وارد شده غیر قابل تشخیص است. آن را تنها نسبت به پایان ماه ژانویه که ما شروع به نگاه و حتی برای بیمار مسافران است.

سنگاپور که در آن جامعه گسترش به نظر می رسد در نظر گرفتن مسیر است در مورد به عنوان بسیاری از مسافران پس از رسیدن از چین به ایالات متحده — در حدود 3 میلیون دلار در سال است. این قابل فهم است که کوچک شیوع بیماری ممکن است تبدیل به آشکار است که در کوچک و متراکم کشور جزیره از 5.7 میلیون قبل از آنها می توان کشف, در ایالات متحده, اما اگر فرض بر این است که این ویروس نیز وارداتی به ایالات متحده جوامع در تعداد کم در اوایل ماه ژانویه و در حال حاضر به تکرار بیشتر موارد می تواند پدیدار شود.

خطر ابتلا به هر آمریکایی کم باقی مانده است اما می تواند به سرعت تغییر کند. از آن خواهد شد بسیار مهم است که ما شناسایی کوچک شیوع بیماری در اوایل به منظور جلوگیری از بزرگتر گسترش یافته است. وجود دارد سیاست مراحل است که ما می توانیم در حال حاضر به کاهش این تهدیدات ویروسی و احتیاطی که آمریکایی ها می تواند به کاهش فردی خود را در معرض خطر.

سیاست مراحل شروع با گسترده تر غربالگری به نقطه کوچک شیوع است. بیماران با ارائه موارد غیر معمول پنومونی که منفی برای آنفولانزا و دیگر بیماری های ویروسی باید غربالگری رمان coronavirus حتی اگر آنها نمی باید سابقه سفر به چین است. تشخیص زودهنگام کلید است. این نیاز به مقامات بهداشت برای پیشبرد وضعیت ما از یک در حال حاضر با هدف جلوگیری از معرفی این ویروس به آمریکا و همچنین تمرکز بر شناسایی اولیه آن گسترش یافته است.

هنگامی که ما می دانیم کوچک شیوع ما نیاز به آماده برای جداسازی افراد بیمار. داده ها در حال حاضر نشان می دهد که بسیاری از اوایل گسترش در چین صورت گرفت در داخل بيمارستان. اگر شیوع رخ می دهد در داخل یک آمریکایی بزرگ در شهر جداسازی تجهیزات و مراقبت های ویژه امکانات می تواند کشیده. مقامات بهداشت فدرال باید آماده به backstop شهرستانها. برنامه ای برای مکمل بودجه دولت در برنامه های بهداشت و استقرار اضافی و لوازم پزشکی باید در آماده است. در پتانسیل تنظیمات متعدد و همزمان با شیوع بیماری همه بهداشت عمومی اقدامات محلی هستند. ما وابسته به کشور 3,000 بهداشت محلی حوزه های قضایی برای جلوگیری از شیوع گسترده تر.

نیز وجود دارد که مراحل می تواند به کاهش خطر فردی در میان عدم قطعیت است. خود را مطلق خطر ابتلا به کروناویروس را پایین باقی می ماند حتی اگر جیب عفونت شروع به پدیدار شود. که می توانید تغییر دهید اگر شیوع گسترش. اما خوب بهداشت در زمستان فصل آنفولانزا است صدا عمل. بنابراین گرفتن یک واکسن آنفولانزا. این می تواند به کاهش شانس است که شما می توانید گرفتن هر دو عفونت است که می تواند خطرناک به ویژه اگر coronavirus شیوع آیا شروع به پدیدار شود.

ماسک ارزش محدود برای بسیاری از مصرف کنندگان است. پس از یک ماسک مرطوب می شود اثر خود را کاهش. این نوع از ماسک های موثر در برابر ذرات معلق در هوا طراحی شده است که برای فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد هستند, دشوار است برای پوشیدن برای دوره های طولانی از زمان. بهترین دفاع باقی می ماند شستن دست ها.

اکثر coronaviruses – که به طور معمول باعث سرماخوردگی – انتقال از طریق دست اغلب با لمس کردن چشم یا دهان. بهداشت خوب نیز می تواند شامل استفاده از ضد عفونی کننده دست که حاوی بين 60% تا 80% اتیل الکل. مطمئن شوید که ضد عفونی کننده خشک در دست شما است. آن را تبخیر الکل است که باعث می شود این محصولات موثر است. دست زدن به اشیاء نیز می تواند از انتقال عفونت است. اینها به نام ویروسی fomites. دیگر coronavirus گونه های شناخته شده برای زندگی در سطوح کثیف, احتمالا برای ساعت ها و شاید دیگر در تنظیمات ایده آل.

پس از آن وجود دارد handshakes. محققان در انگلستان دریافتند که “fist bump” منتقل 90% باکتری کمتری نسبت یک به طور منظم دست دادن. بالا پنج ممکن است پرواز در تنظیمات کسب و کار, اما آن را می توانید انتقال نیمی به عنوان بسیاری از میکروب ها به عنوان یک دست دادن.

بیمارستان ها به کار گرفته اند دست دادن مناطق آزاد در برخی از واحدهای. Handshakes هستند دلسرد می شود در ماه آینده کنگره جهانی موبایل در بارسلونا, که در آن برخی از مشخصات بالا شرکت در حال حاضر ترک به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. در نهایت یکی از ابزارهای موثر است و منبع کنترل. افرادی که آنفولانزا یا سرماخوردگی باید حد خود را در تماس با دیگران است.

حتی اگر خطر را برای آمریکایی ها باقی مانده است کم بیشتر موارد از coronavirus ظهور خواهد کرد در آمریکا و برخی از جامعه گسترش امدن ممکن است. ما می دانیم که چگونه برای کنترل شیوع بیماری در امریکا است. ما هشدار دهنده و آماده سازی در برابر coronavirus می تواند به جلوگیری از بزرگتر بیماری همه گیر از گرفتن نگه دارید. مصرف کنندگان باید مراقب باشند. اقدامات احتیاطی ساده می تواند کمک کند حتی اگر خطر است هنوز هم کم است.

ابیگیل کلر دستیار تحقیق در آمریکا سازمانی موسسه کمک به این ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im