امروز 70امین سالگرد اتحادیه اروپا آغاز با شومان اعلامیه پروژه که آغاز شد به پایان قرن از جنگ است در یک وجودی مبارزه با یک عامل بیماری زا است که می داند هیچ مرزهای.

COVID-19 برنده دور باز – چالش اقتصادی همبستگی سیاسی علت شایع و اعتماد عمومی در آن آینده اتحادیه اروپا متکی است. نظر برخی این روز را نقطه عطفی تصمیم دادگاه قانون اساسی آلمان, ریخته گری, شک در بانک مرکزی اروپا قدرت خود را در بخش دولتی برای خرید اوراق قرضه به عنوان یکی دیگر از ناخن که فراملی تابوت پس از پادشاهی متحده خروج.

مثل همیشه در اتحادیه اروپا, امور, اما حقیقت این است که پیچیده تر است. اتحادیه اروپا باقی می ماند یک سنگین وزن نیروی اقتصادی با 22 درصد از تولید ناخالص جهانی در سال 2018 که می افتد به برخی از 18.5% پس از Brexit. آن را حفظ بلامنازع نقش جهان نظارتی ابرقدرت. فراتر از آن کشورهای اتحادیه اروپا از طریق یک میزبان از دولت-پشتیبانی از طرح های خود را حفظ pandemic دوران بیکاری در مراتب پایین تر از 6.6 درصد در آوریل نسبت به ایالات متحده که در آن است 14.7% و افزایش است. واقعی Covid-19 تهدیدی برای اتحادیه اروپا نیست یکی از آن فروپاشی قریب الوقوع بلکه یکی از آن درک ربطی به عنوان یک مدافع عمومی و جهانی بازیگر. این خطر وجود دارد که coronavirus دوره می تواند خیلی جدی دندانه اعتماد عمومی در اروپا ارزش و بنابراین آسیب بین المللی آن توانایی به عمل cohesively که ارتباط خود را به شهروندان خود و جهان می تواند رنج می برند یک ضربه خیره کننده.

آیا به اندازه کافی قابل درک و حتی اروپایی ها اجازه دهید به تنهایی توسط آمریکایی ها در حال جهانی خطرات در یک ضعیف تر و آسیب پذیر تر اتحادیه اروپا است. با یک قدرت بزرگ رقابت تا حرارت بین ایالات متحده و چین در کنار سیستمیک مبارزه بین استبدادی و دموکراتیک اشکال دولت چگونه اتحادیه اروپا پدیدار از آن Covid-19 چالش ها می تواند تعیین کننده اهمیت برای جهان دموکراسی.

در حالی که coronavirus رسیدن به جهانی است, جایی است که یک علت شایع و مهم تر از میان کشورهای اروپایی است. آینده خود را با هم پس از جنگ جهانی دوم به پایان رسید درگیری گسترش دموکراسی و کمک به شوروی کمونیسم را به سقوط. اتحادیه اروپا برای بزرگ شدن پس از جنگ سرد مهر و موم شده و موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگ تاریخ دموکراتیزه نیروهای – و همچنین به عنوان یکی از ایالات متحده,’ بزرگترین سیاست خارجی دستاوردهای.

زمان این آزمون تاریخی نمی تواند بیشتر فرخنده.

امروز نشانه 70امین سالگرد شومان اعلامیه 9 مه سال 1950 زمانی که وزیر خارجه فرانسه رابرت شومان پیشنهاد شده است به جای فرانسه و آلمان غربی تولید زغال سنگ و فولاد تحت یک مشترک بالا قدرت باز به مشارکت دیگر غرب و کشورهای اروپایی است.

“اروپا خواهد بود ساخته شده همه در یک بار و یا با توجه به یک طرح گفت:” با اعلام متوسط آن زبان و فوق العاده جاه طلبی برای ساکت کردن یک قاره است که تا به حال تولید شده در دو جنگ جهانی. “از آن ساخته خواهد شد از طریق بتن دستاوردهای اولین بار که ایجاد عملا همبستگی. آینده هم از کشورهای اروپا نیاز به حذف از مخالفت فرانسه و آلمان است.”

آن را بی رحمانه طنز که در سالگرد این هفته آلمان دادگاه قانون اساسی خواهد التماس کردن به یک چالش اساسی برای اتحادیه اروپا است. قضات قرار داده و بانک مرکزی اروپا در اطلاع استدلال که بانک مرکزی اروپا تا به حال موفق به انجام یک “تناسب ارزیابی” از خرید اوراق قرضه به اطمینان حاصل شود “اقتصادی و مالی اثر” تجاوز نمی کند بانک قیمومیت و سنگین تر بودن از دیگر اهداف سیاست.

این بمب ساعتی است که دادگاه گفته شد تا حد قابل توجهی بانک مرکزی برای یورو پولی عملیات برای متوقف کردن خرید اوراق قرضه بیشتر در عرض سه ماه اگر بانک مرکزی اروپا نمی منطبق هستند.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور یک وکیل خودش نمی شانه خالی کردن از این چالش است. “ما یک نهاد مستقل پاسخگو به پارلمان اروپا و رانده شده توسط ما دستور,” او گفت: بلومبرگ در یک وبینار. “ما ادامه خواهد داد به انجام هر کاری نیاز است, هر آنچه لازم است به ارائه آن دستور. مصمم.”

اما جزئیات دادگاه آلمان حکم نیست به عنوان قابل توجهی به عنوان سیگنال ارسال آنها به سایر کشورهای اروپایی به دنبال به چالش کشیدن قدرت از نهادهای اتحادیه اروپا. تصمیم می آید را در برابر جریان اروپایی, موسیقی پس زمینه شنیده می شود به خصوص در ایتالیا و اسپانیا که در آن همبستگی اروپایی شده است فاقد این ویروس مبارزه است.

اقتصادی اعداد کمک نمی کند.

کمیسیون اروپا گفت: این هفته در بهار پیش بینی است که این بیماری همه گیر باعث رکود اقتصادی “در نهایت می تواند تهدیدی برای ثبات اقتصادی و پولی اتحادیه.”

آن را اشاره به “شدید تحریف در بازار واحد و به تثبیت اقتصادی و مالی و اجتماعی تفاوت بین منطقه یورو و کشورهای عضو” به عنوان اصلی خطرات.

کسانی که در بلند مدت می تواند خوراک رشد شکاف میان کشورهای اروپایی است که می تواند باعث تشدید تنش. این پیش بینی بیش از 9 درصد تولید ناخالص داخلی انگلیس در سال 2020 برای یونان و ایتالیا و اسپانیا. آلمان خواهد رنج می برند کمتر با 6.5 درصد کاهش رشد داشته است.

اگر چه اتحادیه اروپا بوده است آهسته به حرکت در این هفته به ارمغان آورد تشویق اخبار جدید شتاب از جمله آنچه اقتصاددان به نام خوش ظهور یک “واقعا اروپایی بحث است.”

اتحادیه اروپا تایید $3.3 میلیارد تعهد برای کمک به کشورهای بالکان غربی در مبارزه با این بیماری همه گیر در زمانی که نگرانی های در حال رشد بودند چندین کشور بودند بیشتر از نزدیک هماهنگی خود را با روسیه و به طور فزاینده ای قاطعانه و سخاوتمندانه چین است.

این حرکت پس از آن صورت مجازی اتحادیه اروپا و بالکان غربی در اجلاس سران که در آن 27 رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: “این حمایت و همکاری فراتر از هر چه شریک دیگر ارائه شده به این منطقه و سزاوار عمومی اذعان.”

چه چین نمی تواند متحده در بالکان غربی است که چشم انداز عضویت در اتحادیه اروپا و این چیزی است که بروکسل را در ماه مارس برای آلبانی و شمال مقدونیه. الحاق ایران می تواند شروع در عرض یک سال است. اما راه پیش رو خواهد بود یک مدت طولانی برای آنها و چهار نفر دیگر مشتاق کشورهای بالکان غربی که همه “متعلق به اتحادیه اروپا گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.

دوشنبه گذشته اتحادیه اروپا به رهبری کمپین جمع آوری کمک مالی برای Covid-19 واکسن درمان و تشخیص رسیده برخی از $7.5 میلیارد یورو از جمله 1.4 میلیارد دلار از اتحادیه اروپا. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که هشدار داده است که اتحادیه اروپا چهره “لحظه حقیقت” برای آن پروژه سیاسی لگد در 500 میلیون یورو است.

آن را خیلی دیر نیست برای اتحادیه اروپا برای نشان دادن انعطاف پذیری آن و ارتباط در این زمان بحران. در این 70امین سالگرد همچنین ارزش به خاطر سپردن مشترک جهانی و اطلس بهره در اروپا ثبات و موفقیت است.

فردریک کمپ یک نویسنده پرفروش برنده جایزه روزنامه نگار و رئيس جمهور & مدیر عامل شورای آتلانتیک یکی از ایالات متحده آمریکا با نفوذ ترین فکر می کنم تانک در امور جهانی. او در وال استریت ژورنال برای بیش از 25 سال به عنوان یک خبرنگار خارجی دستیار سردبیر و به عنوان طولانی ترین خدمت سردبیر کاغذ را نسخه اروپایی. آخرین کتاب او – “برلین در سال 1961: کندی خروشچف و خطرناک ترین مکان بر روی زمین” – بود که نیویورک تایمز بهترین فروشنده و منتشر شده است در بیش از یک دوجین زبان. او را دنبال کنید در توییتر @FredKempe و subscribe در اینجا به نقاط عطف خود را نگاه کنید هر شنبه در هفته گذشته خبرها و روند.

برای بینش بیشتر از CNBC همکاران follow @CNBCopinion در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de