Op-Ed: انگلیس نیاز به یک مدل اقتصادی برای هدایت بلند کردن اجسام از coronavirus مستند

هل دهنده می پوشد یک ماسک به عنوان او اجرا می شود در امتداد پل هزاره در لندن در صبح در مارس 24, 2020 پس از انگلیس دستور مستند به سرعت گسترش رمان coronavirus.

دانیل LEAL-OLIVAS | خبرگزاری گتی ایماژ

Covid-19 مجبور است اپيدميولوژي و اقتصاد به هم تنیده شده به عنوان قبل از هرگز.

دولت ها در سراسر جهان روبرو هستند همان معمای کی و چگونه به سهولت مستند محدودیت و راه اندازی مجدد خود را اغماء اقتصاد در حالی که نگه داشتن درب ظرف را در میزان عفونت است.

در ساخت این دشوار قضاوت دانشمندان در حال حاضر در تعالی ارائه سیاستمداران با هر دو چارچوب برای تصمیم گیری به عنوان به خوبی به عنوان مشروعیت اعمال (و بلند) محدودیت.

شاهد ارتقاء و انگلستان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری — یا مریم گلی — به تقریبا متعارف وضعیت. اما اقتصاد حرفه ای — در حال حاضر تنزل به یک شرکت تابعه نقش باید یک بازی برجسته تر و فعال در مرحله بعدی است.

در حال حاضر یک گروه چند رشته ای led توسط همکاران من ریچارد Layard و گاس o’donnell پیشنهاد کرده است که یک چارچوب برای تصمیم گیری زمانی که به بلند مستند با اندازه گیری اجزای مختلف تندرستی در طول زمان است. آنها به این نتیجه رسیدند که نقطه عطف زمانی که مزایای خالص از انتشار مستند تبدیل به مثبت حدود اواسط ماه ژوئن. اما خود را تجزیه و تحلیل می کند تمرکز بر چگونه برای حذف این محدودیت.

به منظور کمک به تنظیم مجدد استراتژی باز ممکن است آن را مفید به repurpose فیلیپس منحنی است که به طور سنتی قطعه از رابطه معکوس بین تورم و بیکاری است. در اقتصاد کلان سیاست وجود دارد مهم بیشتر تمایز بین کوتاه مدت تجارت بین ثبات قیمت ها و فعالیت های اقتصادی و غیر شتاب تورم نرخ بیکاری و یا NAIRU — که نشان دهنده سطح بیکاری فراتر از آن است که انتظار می رود نرخ تورم به افزایش است. این یک خط عمودی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان بلندمدت منحنی فيليپس شناسایی شده توسط برنده جایزه نوبل اقتصاد ادموند فلپس.

در شرایط فعلی ما باید به جای تورم با نرخ تولید مثل ویروس — در حال حاضر معروف “R” در اپیدمیولوژیک مدل. منطق برای این جایگزینی است آشکار از دولت انگلیس را از پیش شرایط را برای پایان دادن به این مستند و اهمیت حیاتی پنجم و نهایی آزمون: اجتناب از موج دوم. این هدف مهم تنها می توان به دست آورد اگر R نگه داشته است زیر 1. تولید مثل نرخ بالای 1 منجر به چرخه دیگری از نمایی انتقال نیاز به سرکوب یک بار دیگر با منحنی بیکاری خم شدن به عقب در خود را به عنوان اقتصاد تعطیل — شاید مناسب در شکل یک بومرنگ است.

بالاتر از سطح R دیگر مورد نیاز shutdown و اقتصادی. بنابراین جدید NAIRU است “غیر تسریع عفونت نرخ بیکاری است.” این تعریف ظرفیت که در آن اقتصاد می تواند با خیال راحت به کار گیرند در حالی که ما در زندگی با Covid.

زمانی که دولت در نهایت آسانسور زمان مستند آن خواهد شد انجام یک کشف فرآیند برای تعیین سطح فعالیت های اقتصادی سازگار با نگه داشتن R زیر 1. بدون قبل از هر مدل این تعادل جدید می تواند تنها کالیبره شده در زمان واقعی از طریق یک آزمون یادگیری و انطباق روند به همین دلیل است که هر گونه کاهش باید تدریجی و مرحله به مرحله — اجازه می دهد تا زمان کافی برای نرخ تولید مثل به دنبال از طریق هر دو آزمایش و بستری شدن در بیمارستان.

این مدل مفهومی نیز فراهم می کند برخی از بینش عملی. اولین نقطه شروع برای تحقیق هنگامی که ما برای اولین بار محدودیت فراهم می کند مهم بافر یا تحمل برای مرور تدریجی از سرگیری فعالیت. هر گونه اشتباه به معنای واقعی کلمه می بومرنگ بازگشت.

ما نیاز فوری به بحث در مورد اصول برای دوباره باز کردن. به طور خاص باید دولت را تشویق یک ترکیب خاص از فعالیت های اقتصادی از طریق بالا و پایین جهت اولویت بندی بخش های خاص و یا اجازه می دهد که بازار آزادی عمل در چارچوب استانداردهای بهداشت عمومی. این موضوع به دلیل مسائل ما حل برای یک تعادل اما رو چند تعادل آن را حفظ R زیر 1. هر تعداد از ترکیبی از فعالیت های اقتصادی می تواند سازگار با جدید NAIRU. در یک Covid محدود اقتصاد این ممکن است نیاز به یک رویکرد ترکیبی به سیاست ساخت که ترکیب یک عنصر از اقتصاد برنامه ریزی شده با نیروهای بازار برای رسیدن به بهترین ممکن است چند برابر اثر برای جامعه است.

و سوم و شاید مهمتر از شکل و موقعیت منحنی طول زمان تغییر خواهد کرد — هر دو با تحول اپیدمیولوژی و همچنین اقدامات طراحی شده برای سرکوب R در حالی که عامل اقتصاد زیر 1. در اینجا این است که ردیابی و تست تماس با ردیابی می شود ماموریت حیاتی است. آن را تغییر منحنی به سمت چپ و اجازه می دهد که اقتصاد به کار در سطح بالاتری از فعالیت های سازگار با جدید Covid NAIRU.

به ما در مقابله با مجموعه ای از چالش ها و ابهامات از این بیماری همه گیر ما تصمیم سازان باید همچنان به “دنبال علم” بلکه در قرعه کشی بینش ارزشمندی از همه علوم اجتماعی و نه اقتصاد. در نهایت coronavirus خواهد بود مورد ضرب و شتم و نه فقط علم بلکه با نبوغ انسان و سازگاری.

—خداوند Jitesh Gadhia عضو u. k. خانه اعیان و سابق ارشد مدیر عامل در استون ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>