تنها 9 درصد از انگلیسی ها می خواهند زندگی برای بازگشت به ‘عادی’ هنگامی که مستند است و بیش از

تنها 9 درصد از انگلیسی ها می خواهند زندگی به بازگشت به “عادی” پس از شیوع کروناویروس است بیش از یک نظرسنجی نشان می دهد.

مردم باید متوجه تغییرات قابل توجهی در طول این مستند از جمله هوای پاک بیشتر حیات وحش و جوامع قوی تر.

بیش از نیمی (54 درصد) از 4,343 کسانی که در این نظرسنجی امیدوارم که آنها را به برخی از تغییرات در زندگی خود و برای کشور به عنوان یک کل برای یادگیری از بحران است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

و 42 درصد از شرکت کنندگان گفت: آنها ارزش مواد غذایی و دیگر ملزومات بیشتر از همه گیر با 38% پخت و پز از ابتدا ،

این بررسی نشان داد که 61 درصد از مردم صرف پول کمتر و 51 درصد متوجه هوای پاک در خارج از منزل در حالی که 27 درصد وجود دارد فکر می کنم بیشتر حیات وحش است.

دو پنجم گفت: وجود یک حس قوی تری از جامعه در منطقه خود را پس از وقوع آغاز شد و 39 درصد می گویند که آنها در حال گرفتن با دوستان و خانواده ،

بیشتر از Coronavirus

بررسی راه اندازی شد توسط انجمن سلطنتی هنر در کنار مواد غذایی بنیاد به عنوان بخشی از کار خود را به منظور جلب یک طرح عمل برای بیشتر مواد غذایی و کشاورزی پایدار استفاده از زمین و اقتصاد روستایی است.

پروفسور تام مک میلان از رویال دانشگاه کشاورزی و تحقیقات منجر برای RSA کمیسیون گفت: “این اطلاعات نشان می دهد وجود دارد که اشتهای واقعی برای تغییر و برای ملت به یادگیری از این بحران است.

“مردم در حال تلاش چیزهای جدید و توجه به تفاوت ها در خانه خود کار می کنند و در جوامع است.”

آقای مک میلان گفت: در این خصوص آشکار هنگامی که می آید به مواد غذایی کشاورزی و روستا.

وی افزود: “در کنار واکنش های اضطراری مهم است برای پیگیری این تغییرات در آنچه ما انجام می دهیم و جمعی ما خلق و خوی برای کمک به شکل دادن به نوع کشور ما می شود از جمله راه ما می خواهیم به غذا خودمان زمانی که ما بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.”

DOMINIC RAAB
Raab اعلام بریتانیا مستند فرمت

متی تیلور, مدیر اجرایی RSA گفت که در حالی که آن را درست فوری اضطراری اولویت بود: “ما باید از این زمان به تصور آینده ای بهتر”.

او گفت: “این نظرسنجی نشان می دهد که مردم به طور فزاینده ای آگاه باشید که سلامت مردم و سیاره جدا و از آن زمان برای رادیکال محیط زیست, اجتماعی, سیاسی و اقتصادی تغییر کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>