تنها 6 ٪ از مردم می خواهند زندگی برای بازگشت به قبل از همه گیر بار

تنها 6 ٪ از مردم بریتانیا می خواهید همه چیز را به بازگشت به چگونه آنها قبل از coronavirus بحران, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این می آید به عنوان 300 رهبران از امثال موسسات خیریه اتحادیه های کارگری و گروه های جامعه در تماس هستند برای کشور به “ساخت بهتر” با یک طرح بازیابی خواهد کرد که ایجاد یک “قوی تر و عادلانه تر و سبزتر” اقتصاد پس از همه گیر.

این شامل داشتن با کیفیت بالاتر خدمات عمومی شغل خوب و کاهش نابرابری و برای حفاظت از این سیاره است.

Paul Kelso looks at the IMF's projection for global growth
‘اقتصادی درد COVID-19 خواهد بود عمیق’

تماس بوده و با حمایت انگلیسی ها در مکان های عمومی, با یک نظرسنجی نشان می دهد که 31 درصد از مردم می خواهید برای دیدن تغییرات بزرگ در اقتصاد اجرا شده است بیرون آمدن از بحران است.

بیشتر از 28 درصد از شرکت کنندگان گفت: آنها می خواستند برای دیدن متوسط تغییرات و تنها 6 درصد از مردم خواست بدون تغییر ساخته شود در همه.

تشنگی برای تغییر همسان است با عدم خوش بینی در مورد اقتصاد در پی بحران با این نظرسنجی نشان می دهد که 44 درصد از مردم بدبین هستند زمانی که آنها فکر می کنم در مورد آینده اقتصاد در حالی که تنها 27 درصد احساس مثبت در مورد آن.

ضمن اینکه 49 درصد از مردم فکر می کنم که بحران ساخته شده است که نابرابری بدتر با تنها 9 درصد گفت: آن بهبود یافته برابری.

بیشتر از Covid-19

در میان این گروه از بیش از 300 رهبران فرانسیس o’grady دبیر کل TUC کارولین Fairbairn, مدیر-کل بانک مرکزی و روآن ویلیامز اسقف اعظم سابق کانتربری.

رهبران هشدار می دهند که “ساخت بهتر” باید بیش از فقط یک شعار و باید شامل یک پاسخ جمعی به ارائه با کیفیت بالا خدمات عمومی نظیر بیمه خدمات درمانی مقابله با نابرابری ایجاد شغل خوب و حفاظت از این سیاره است.

این گروه می گوید که آنها متعهد به بازی بخشی خود را به طور موثر در بازسازی اقتصاد و تشویق سازمان های دیگر و همچنین ملی و سیاستمداران محلی برای ثبت نام به این جاه طلبی.

TUC رهبر Mr o’grady گفت: “ما نیاز به ساخت یک بهتر و عادلانه تر اقتصاد به عنوان ما از ظهور این بیماری همه گیر. آن را بسیار دست کم کاری خانواده ها سزاوار.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“اما این اتفاق نمی افتد مگر اینکه دولت عمل می کند در حال حاضر به حمایت در خطر صنایع و جلوگیری از بیکاری توده. و این اتفاق نمی افتد مگر اینکه وزرای متعهد به دادن مردم عزت و قوی تر حقوق در محل کار.”

نوبت به مدیر کل Ms Fairbairn گفت: در چند ماه گذشته “باید گرفته تلفات سنگین بر اقتصاد” است که آن را در حال حاضر “مهم تر از همیشه” است که این کشور prioritises شغل و آموزش به خصوص برای جوانان.

White workers are paid 3.8% more than non-white workers, according to the Office for National Statistics. File pic
خواستار شفافیت بیش از قومیت پرداخت شکاف

کار رهبر Keir Starmer که خواست بوریس جانسون به ارائه یک بهبود اقتصادی ساخته شده است در “جامد پایه” پیش از این نخست وزیر اسرائیل در سخنرانی روز سه شنبه گفت: بریتانیا بازیابی نیاز به “مطابقت با مقیاس چالش”.

او گفت: “ما در آستانه یکی از بزرگترین بحرانهای اقتصادی ما تا کنون دیده اند. دولت باید بلافاصله اولویت حفاظت از زندگی و معیشت مردم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *