یکی از انگلستان ثروتمندترین تجار و بازرگانان می گوید او انتظار نفت در $40-50 دلار پس از coronavirus بحران است

یک Surgutneftegas کارگر در نزدیکی pumpjacks در سورگوت منطقه خانتی-مانسی منطقه خودمختار – Yugra در غرب سیبری نفت حوضه.

الکسی Andronov | TASS via Getty Images

قیمت نفت به احتمال زیاد به پایین باقی می ماند تا زمانی که شرایط اقتصادی جهانی شروع به ایجاد ثبات دوباره یکی از ثروتمند ترین بازرگانان در انگلستان روز سه شنبه گفت.

خام ایالات متحده کاهش یافت و از 13 درصد یا $1.67 به تجارت در $11.11 در هر بشکه پس از نزدیک به 25% کاهش در یک روز زودتر. بین المللی معیار برنت معامله پایین 4.4% در $19.11 در هر بشکه رسید.

هر قرارداد در حال آمدن است خاموش هشتمین هفته از ضرر و زیان در نه هفته است.

“من فکر نمی کنم قیمت نفت در حال رفتن به تغییر از جایی که آنها هستند به دلیل مصرف وجود ندارد و انبارداری وجود ندارد” Gopichand Laney co-رئیس کنگلومرا Laney گروه گفت: “CNBC “و نشانه” در یک گسترده ،

این Laney گروه به اجرا در صنایع مختلف از جمله خودرو و نفت و تخصص مواد شیمیایی و همچنین بانکداری و امور مالی. Laney و برادرش Srichand در میان ثروتمندترین تجار و بازرگانان در انگلستان

Laney گفت: در حالی که کاهش قیمت نفت زمانی آغاز شد که عربستان سعودی و روسیه در ابتدا موفق به رسیدن به یک توافق بر کاهش تولید این بیماری همه گیر کوروناویروس “ساخته شده است آن را بدتر از تقاضا است.”

“نگه داشتن این همه در ذهن زودتر که همه چیز حل و فصل کردن من فکر می کنم قیمت نفت را در محدوده از $40 تا 50 دلار” Laney گفت.

شیوع این بیماری که تا کنون آلوده بیش از 3 میلیون نفر فقط در چند ماه و کشته شدن بیش از 200 ، 000 آورده جهانی فعالیت های اقتصادی نزدیک به کامل متوقف کند. کشورهایی با دولتهای مختلف اجتماعی فاصله اقدامات و مستندات به کم کردن سرعت گسترش ویروس.

تا آنجا که یک سوم از تقاضای جهانی برای نفت پاک شده به عنوان یک نتیجه از ارسال قیمت غلت به پایین ترین سطح خود ، در حالی که تولید کنندگان اعلام کرده اند تولید کاهش برخی بر این باورند که ممکن است به اندازه کافی سریع برای مبارزه با بی سابقه سقوط در تقاضا.

Brexit

Laney یک شهروند بریتانیا گفت که او انتظار تمدید به انگلستان تکمیل آن خروج از اتحادیه اروپا است.

انگلستان رسما سمت چپ بلوک در Jan. 31 اما در حال حاضر در مرحله انتقالی تا دسامبر. طول, انتقال, انگلستان است و انتظار می رود به کار و ایجاد ترتیبات تجارت با 27 کشور اتحادیه اروپا. اما coronavirus بحران تهدید به از خط خارج رسمی ایران.

“در نظر من وجود دارد خواهد بود یک فرمت برای مبارزه با تروریسم در اروپا به دلیل (نخست وزیر بوریس جانسون) است نگاهی به اقتصاد همچنین” Laney گفت. او توضیح داد که Brexit ابهامات پس از سال 2016 زمانی که رفراندوم اتفاق افتاده نگه داشته و اقتصاد انگلستان را.

“حتی اگر آنها به هر گونه تفاهم در مبارزه با تروریسم در اروپا فکر نمی کنم آن است که رفتن به اتفاق می افتد در مهلت,” او اضافه شده است. “من غرایز هستند که در آن است رفتن به تمدید و اقتصاد شروع به بهبود است.”

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان را تا چهار پنج بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار, پشت, ایالات متحده آمریکا, در این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها به دنبال آن انگلستان است که بیش از 158,000 موارد گزارش شده و بیش از 21,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری Covid-19. در واقع جانسون خود را به تازگی از بهبود عفونت است.

CNBC Pippa Stevens کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>