یکی از SpaceX بلند پروازانه ترین پروژه های باقی مانده افسار به زمین — در حال حاضر

یک پشته از 60 SpaceX Starlink ماهواره شناور در مدار بالای زمین است.

منبع: SpaceX

به صندوق آن را در مریخ جاه طلبی های SpaceX در نظر دارد برای تبدیل زمین — نامحدودی این سیاره در همه جا پوشش اینترنت مخابره پایین از یک تنگ اتصالات مش هزار نفر از ماهواره. مدیر عامل شرکت Elon Musk انتظار دارد این “Starlink” خدمات که در نهایت به تولید 30 میلیارد دلار در سال است.

در فضای ساخت و ساز پیشرفت هموار. SpaceX در حال حاضر تبدیل به بزرگترین اپراتور ماهواره ای عامل بیش از 500 ماهواره و شمارش. که کسری از هزاران نفر آن را در نظر دارد برای راه اندازی, اما به اندازه کافی برای سیستم برای رسیدن به نیروی هوایی کاکپیت و اتصال مشک به توییتر. این شرکت در نظر دارد برای شروع تست بتا در شمال امریکا در این تابستان.

بر روی زمین, اما, SpaceX هنوز کار را به انجام. آن را هنوز به پرده های سخت افزاری برای اتصال مشتری به ماهواره های سربار پرواز. این شرکت همچنین نیاز به یک شبکه از ایستگاه های زمینی ارتباط ماهواره خود را به اینترنت فیزیکی ستون فقرات. ساختمان این گره ها است که به سختی به موشک علم: در واقع 26 در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای آمریکا اما بدون حیاتی ماهواره ای ارتقاء کسانی که در ایستگاه را حفظ خواهد کرد این شبکه را پوشش گیر تا حد زیادی به زمین است.

“این بسیار نیست در ابتدا یک سرویس جهانی می گوید:” تیم Farrar رئیس جمهور محصولی از همکاران ماهواره ای و مخابراتی شرکت تحقیقاتی “حتی اگر ماهواره های در حال پرواز در همه جا.”

بشاش به عقب جهانی پهن باند

تلاش برای پرتو داده ها از آسمان را به طور معمول کاهش یافته و به دو دسته بندی ها: بسیار نزدیک و بسیار دور است. گوگل شرکت مادر الفبا استقرار اینترنتی بالن در حدود 12 مایل بالاتر از سطح زمین در کنیا و برای مثال Facebook چشم خود را بر روی انرژی خورشیدی-powered drones. این نزدیکی سطح روش سریع اما هر شناور آنتن دارای یک محدود جغرافیایی رد پای.

در مقابل شرکت هایی مانند کانادا ارتباطات شرکت Telesat به مدت طولانی عمل مشت ماهواره در مدار بالا بیش از 20 ، 000 مایل بالاتر از سطح زمین که در آن هر دستگاه می تواند به یک نوار گسترده ای از این سیاره است. این سیستم ها ارائه پوشش جهانی اما حلزون مانند ارتباط با سفر رفت و برگشت سیگنال مصرف بیش از نیم ثانیه است. “است که صدا مانند یک معامله بزرگ است اما یک نمونه صفحه وب ممکن است 100 سفرهای دور” می گوید Telesat معاون رئیس جمهور اروین هادسون. “آن می افزاید.”

با Starlink SpaceX می پیوندد فرای از شرکت ها از جمله Telesat, همه مسابقه برای ارائه بهترین از هر دو جهان: “صور فلکی” از ماهواره های نزدیک به اندازه کافی برای برقراری ارتباط با زمین در ده میلی ثانیه است اما به اندازه کافی برای پوشش این سیاره با تعداد مناسب از ماهواره. برای تکمیل خدمات, اما, SpaceX نیاز به دو قطعه از زمین های مبتنی بر زیرساخت ها است.

Starlink بزرگترین زمین مبتنی بر پرش از روی مانع

Starlink عمده زمینی مانع مشک اذعان دارد که آنتن دریافت خواهد کرد که کاربران آنلاین — اینترنت آنالوگ تلویزیون parabolic dish. Starlink را پایین پرواز ماهواره زوم در سراسر آسمان در حدود پنج دقیقه و آنتن خواهد نیاز به نگه دارید تا. SpaceX طراحی شده است و به تعادل فن آوری پیچیده با انبوه استطاعت است.

این شرکت قصد دارد به استفاده از “آرایه فاز آنتن” است که می تواند به طور مستقیم به دستگاه تمرکز الکترونیکی به جای فیزیکی در حال چرخش آن در اطراف. روش ساده دستگاه مکانیکی اما در قیمت بالا می آید. Farrar تخمین می زند که این ابزار می تواند هزینه بیش از $1,000 اگر چه مشک است که با هدف قرار دادن یک برچسب قیمت زیر 300 دلار. در مارس FCC مجاز SpaceX به توزیع یک میلیون و آنتن و SpaceX اعضای هیئت مدیره به تازگی آزمایش دستگاه (که بنا به گزارش ها شبیه “کامپیوتر بر روی چوب”) اما این شرکت هنوز اعلام کرد که نسخه خرده فروشی.

هر ماهواره ای سرویس نیز نیاز به یک شبکه از ایستگاه های زمینی به شیر به موجود فیبر نوری زیرساخت ها است. این نقاط که در آن فضای شبکه فیوز با شبکه جهانی وب است. “آنچه بالا می رود باید پایین آمده” هادسون گفت.

SpaceX در حال آماده سازی این “دروازه” ایستگاه های بیش از حد. این شرکت با ثبت 26 مکان با FCC هر کدام می تواند میزبان هشت آنتن. برخی از آنها SpaceX متعلق به خواص در حالی که برخی دیگر متعلق به شرکت های مخابراتی مانند سطح سه ارتباطات است که می تواند احتمالا عرضه با سرعت بالا کنسول. مشت قارچ به شکل گنبد — رادار شفاف حفاظت آب و هوا برای آنتن — به تازگی بریدن در برخی از بسیاری.

چرا “crosslinking’ کلید مفهوم

این دروازه فقط آغاز است. برای حداکثر عملکرد Starlink در نهایت نیاز هزاران نفر از دروازه آنتن (تقریبا یک در هر ماهواره ای) در سراسر صدها نفر از سایت ها در سراسر جهان با توجه به Íñigo del Portillo برریس های اخیر MIT فارغ التحصیل است که تجزیه و تحلیل ساختار Starlink و Telesat صور فلکی.

او می گوید Starlink به شدت متکی در این ایستگاه به دلیل این دسته در حال حاضر از ماهواره ها فاقد یک اصل از ویژگی های برنامه ریزی شده برای ماشین آلات برای برقراری ارتباط با همسایگان خود از طریق لیزر است. این “crosslinking” توانایی خواهد اجازه دهید Starlink عبور یک سیگنال برای هر کاربر در زیر هر ماهواره ای — حتی کسانی که در هوا در جزایر دوردست و یا در مناطق جنگی. اما بدون آن یک ماهواره باید قادر به پیوند یک کاربر با یک دروازه آنتن مستقیم, محدود کردن پوشش در حدود 500 مایل از هر زمین ایستگاه Farrar تخمین می زند.

“آنها باید سوراخ بزرگ در وسط اقیانوس ها و برخی از بیابان” Farrar گفت. “آنها نیاز به رفتن به یک کشور تنظیم و بگو:” لطفا اجازه دهید ما را در, لطفا اجازه دهید ما ساخت دروازه در کشور خود.'”

که به سختی showstopper بر برای رسیدن به اکثر مناطق روستایی (در حال حاضر برنامه ریزی شده ایستگاه را پوشش بسیاری از ایالات متحده و مکزیک). اما ماهواره های سنتی اینترنت به مشتریان مانند نظامی که ممکن است تمایل دسترسی بیش از مرکزی عراق به عنوان مثال و یا شرکت های هواپیمایی و شرکت های حمل و نقل به دنبال اتصال در اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام ممکن است ترجیح می دهند به صبر واقعا سرویس جهانی.

SpaceX نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آن دروازه و یا crosslinking برنامه اما هادسون می گوید که حتی اگر Telesat 50 سال های ماهواره ای تجربه و برنامه ریزی برای شروع راه اندازی crosslink فعال ماهواره در 2022, choreographing عملیات زمینی را هنوز هم نشان دهنده یکی از چالش های عمده ای.

“ما در حال ساخت ایستگاه های زمین در هر قاره به جز احتمالا قطب جنوب,” او گفت:. “شما رو به کشتی مسائل در همه جا. شما رو به آن را ساخته شده است, نگهداری و به روز رسانی.”

اضافه کردن crosslinking نهایت کمک خواهد کرد SpaceX کاهش نوسان جغرافیا در Starlink پوشش و شرکت در نظر دارد برای شروع به آزمایش با پیوسته ماهواره مدتی در این سال رئیس جمهور Gwynne Shotwell گفته است.

اما ارتقا نخواهد بود ساده و نسل دوم شبکه نخواهد بود عملیاتی در آینده نزدیک. اولین SpaceX نیاز به تعمیرات اساسی آن طراحی ماهواره به ترکیب beefier برق, ریز تنظیم لیزر و دیگر سخت افزار. سپس آن را نیز باید به بازسازی و بازتولید کل ازدحام.

این شرکت می توانید آن را خاموش بکشد در نهایت Farrar گفت: اما اول Starlink را به اثبات ارزش خود را با ماهواره ها را در آسمان و دروازه ایستگاه های آن را می توانید بر روی زمین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *