یکی از بریتانیا بزرگترین بانک سعی رقیب fintechs مانند Monzo و Revolut — در اینجا به همین دلیل آن را شکست خورده

RBS’ دیجیتال مستقل بانک بو.

RBS

انگلیسی, وزارت امور خارجه-حمایت بانک RBS کاهش یافته است و خود را مستقل بانک های دیجیتال بو پس از پر سر و صدا به راه اندازی و جهانی و همه گیر است که مجبور است وام دهنده به تمرکز استراتژی سرمایه گذاری خود.

RBS راه اندازی بو یک برنامه مبتنی بر حساب همراه با زرد کارت پرداخت بازگشت در ماه نوامبر در گوگل و اپل برنامه فروشگاه. این حرکت با هدف رقابت با افزایش شروع یو پی اس در فن آوری مالی جهان مانند Monzo, Revolut و سار که به سرعت به دست آورد میلیون ها نفر از مشتریان بین آنها است.

اما یک کارشناس گفت: CNBC که بو موفق به رسیدن به این هدف در شلوغ بازار داخلی با مقدار زیادی از برنامه های کاربردی از هر دو fintech رقبا و به خوبی تثبیت وام دهندگان. روز جمعه RBS مدیر عامل آلیسون رز گفت: این بانک که نزدیک بو و برابر کردن آن ها به دیگر مستقل و دیجیتال نام تجاری فطرت است که هدفمند در کوچک و متوسط.

“ما تصمیم به ادغام ما دیجیتال شخصی حساب بو با ما دیجیتال بانکی برای بنگاههای کوچک و متوسط فطرت” رز گفت: در تماس با خبرنگاران پس این بانک در سه ماهه اول نتایج. “به عنوان یک نتیجه, ما خواهد بود و پیچ در پیچ پایین بو به عنوان یک مشتری رو با نام تجاری. فن آوری مورد استفاده در بو خواهد بود یکپارچه توسعه می دهیم فطرت بیشتر است.”

مدیر عامل بانک گفت: “شرایط تغییر کرده است” با توجه به تلفات اقتصادی از شیوع کروناویروس و مستند از اقدامات انگلستان برای مهار این بیماری است. RBS سود نصف شده در سه ماهه اول و بانک خود را کنار بگذارند کنار £802 میلیون دلار (1 میلیارد دلار) در اعتبار مقررات با توجه به بحران است.

رز اصرار داشت که بو نمی “شکست” تاکید بانک “هرگز از عهده یک مصرف کننده راه اندازی” با بو. اما منتقدان قانع نشده.

“بو بود که همیشه رفتن به سختی جذب مشتریان با توجه به شلوغ طبیعت و بلوغ دیجیتال در بازار بانکی در انگلیس” سارا Kocianski رهبری محقق در 11:FS گفت CNBC. “این نیاز به پیدا کردن یک راه را به ایستادگی کردن و ایجاد یک USP (نقطه فروش منحصر به فرد) به افتراق خود را از دیجیتال-تنها بانک.”

“آن را به وضوح به انجام این کار نشد از این رو سازندگان: از نام تجاری.”

رز گفت: این بانک موفق به جذب فقط 11,000 مشتریان — از جمله “دوستان و خانواده” از بانک — در تقریبا شش ماه پس از آن راه اندازی شد. گریه به دور از Revolut بیش از 10 میلیون کاربر و Monzo 3.5 میلیون ثبت نام.

برای مطمئن شود, RBS متصلب است تا میلیونها نفر از کاربران در سراسر آن برنامه های اصلی که باید خیلی بهتر رتبه بندی از بو. مستقل با نام تجاری شده است آمار با بررسی مخلوط در Google Play و App Store. رز گفت: این بانک را خود آموخته از بو و استفاده از آنها را به دیگر محصولات است.

“این کاملا امکان پذیر است که با توجه به reprioritization که بانک ها باید برای احیای کسب و کار خود را در پی Coronavirus بو کردم کاهش یافته است در این روند” Sankar Krishnan, معاون اجرایی رئیس جمهور در Capgemini گفت CNBC.

“زمانی که سود نصف آنها با RBS و ذخایر هم جدا می شوند در نزدیک به یک میلیارد بیشتر به دنبال وجود دارد بسیار کمی در اتاق تکان دادن به سمت چپ برای بودجه Bo — پس این منطقی برای پایان دادن به آن است.”

بو راه اندازی شد خدشه دار اخیر خروج از آن مدیر عامل, علامت Bailie و همچنین نیاز به چاپ مجدد هزاران نفر از کارت های که نیست تا ابتدا با آخرین EU الزامات قانونی در احراز هویت. یک ماه پس از شکنجه خروج این بانک نیز منتقل بو تحت همان رهبری که آن فطرت واحد.

“ما بسیار متاسفم برای دیدن بو رفتن” سخنگوی سار گفت: CNBC. “ما در حال خوشحالم که RBS گفت: درس هایی از بو خواهد بود با ارزش خود را برای دیگر محصولات است. این نشان می دهد که دیجیتال بانکی ابزار با داشتن یک اثر تخريبي در بازار گسترده تر است.”

برای برخی در fintech فضای این درس در چگونه به راه اندازی یک دیجیتال مستقل بانکداری تجاری است. بو بسته است یادآور سقوط از جی پی مورگان آنلاین بانک فین بود که توقیف فقط یک سال پس از انتشار آن.

گلدمن ساکس از سوی دیگر پیدا کرده و به موفقیت های دیجیتال خود را با بانک های خرده فروشی مارکوس که جذب میلیون ها نفر از کاربران در آمریکا و بریتانیا است. سانتاندر در ضمن اغوا شده در بیش از 1 میلیون مشتریان به بانکداری آنلاین با نام تجاری liga universitaria در اروپا است و در حال حاضر انتقال پول راه اندازی TransferWise در انگلستان با یک سرویس جدید به نام PagoFX.

هنوز coronavirus بحران است به احتمال زیاد به یک مشکل برای همه بانکی بازیکنان رفتن به جلو — هر دو بزرگ و کوچک.

“مانند امتیازهای دیجیتال-تنها بانک ها به صورت چالش ها در طول ماه های آینده از رکود/رکود اقتصادی” Kocianski گفت. “آن باقی مانده است دیده می شود اگر مالی خود را از مواضع و کوتاه مدت استراتژی برای برخورد با خرید اینترنتی قوی هستند به اندازه کافی به آب و طوفان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>