اگر بلاروس شد و در حال حاضر در چنگال یک بحران بهداشت عمومی رئیس جمهور آن به نظر می رسد خم جهنم در تبدیل COVID-19 به یک فاجعه برای کشور است.

در سرپیچی از سوی سازمان بهداشت جهانی توصیه بلاروس رفت جلوتر با آن رژه نظامی در روز شنبه به مناسبت پیروزی متفقین بر آلمان نازی در سال 1945 – با وجود coronavirus بیماری همه گیر.

هزاران نفر از سربازان پیاده گذشته غرفه پر از تماشاچیان. فرزندان و جانبازان نظامی نشسته در کنار هم در مینسک آفتاب با مراقبت بسیار کمی برای اجتماعی فاصله و تنها چند پوشیدن ماسک.

The VE Day parade went ahead in Belarus, complete with military bands
تصویر: جنگ جهانی دوم رژه رفتم جلو در بلاروس کامل با گروههای نظامی

لباس پوشیدن و در لباس نظامی و دست دادن با او ملاقات رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو گفت: جمعیت او تا به حال هیچ چاره ای اما برای برگزاری رژه.

“وجود خواهد داشت افرادی که ما را محکوم خواهد کرد” او گفت:.

“آیا عجله ندارد به منظور جلب نتیجه گیری اجازه دهید به تنهایی محکوم به ما وارثان پیروزی Belarusians. ما به سادگی نمی تواند در عمل متفاوت است.”

اکثر کشورهای دیگر عمل کرده اند بسیار متفاوت است.

بیشتر از Covid-19

بلاروس بزرگ همسایه به شرق روسیه برگزار شد خاموش نسخه از 75 سالگرد بزرگداشت که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین امیدوار بود به یک کلید ثابت از 20 سال در قدرت است.

او گذاشته یک تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام و قول داد این ملت که رژه را در تاریخ بعد هر چند او هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که ممکن است.

Belarus' President Alexander Lukashenko said he had no choice but to hold the parade
تصویر: بلاروس’ رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو گفت که او تا به حال هیچ چاره ای اما برای برگزاری رژه

“ما در حال متحد با حافظه مشترک و رایج امید ما به اشتراک گذاشته آرمان مسئولیت ما را برای زمان حال و آینده” او گفت:.

“ما قویا بر این باورند که ما شکست ناپذیر زمانی که ما با هم هستیم.”

روسیه COVID-19 caseload نزدیک 200,000 نقطه عطف در تاریخ شنبه – به خصوص گریم نشانگر در یک حزن انگیز مناسبت بزرگداشت بزرگ شوروی تلفات در جنگ جهانی دوم است.

حتی این رقم ممکن است کم گرفتن است.

A flyover in Minsk was part of the celebrations
تصویر: یک روگذر در مینسک شد بخشی از جشن

در غیر منتظره ای فرانک پذیرش از یک سیاستمدار روسیه سرگئی سوبیانین مسکو شهردار و رئیس کشور COVID-19 نیروی کار گفت: قبلا در این هفته او فکر اعداد در مسکو به تنهایی بودند و نزدیک به 300,000.

بلاروس دارای مراتب پایین تر caseload – کمی بیش از 21,000 — اما آن است که بالاتر از آن اروپای شرقی همسایگان و آن را در حال گسترش سریع است.

رئیس جمهور لوکاشنکو ساخته شده است هجوم COVID-19 کنوانسیون یک نقطه از اصل امتناع جای کشور تحت مستند و به طور فعال تشویق مردم به شرکت در اجتماعی حوادث.

فعالیت های ورزشی ادامه داده اند و رئیس جمهور است و به نظر می رسد به افتخار در رد تهدید COVID-19 نشان دهنده تماس کشورهای دیگر’ پاسخ یک “جنون” و نشان می دهد ودکا یا سونا موثر اقدامات ضد.

تصویر در حال ظهور از کشور بیمارستان ها از سیستم بهداشت و درمان بسیار زیاد تحت فشار است.

Healthcare facilities in Belarus have had to rely on charities for PPE. Pic: BYCOVID19
تصویر: امکانات بهداشت و درمان در بلاروس مجبور به تکیه بر سازمان های خیریه برای PPE. عکس: BYCOVID19

داوطلبان از یک سازمان به نام ByCovid19 تهیه شده است کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور با تجهیزات دولت شکست خورده است به آنها را با ارائه.

در کمی بیش از یک ماه آنها را دریافت کرده اند بیش از 2000 درخواست از تقریبا در هر مرکز بهداشت و درمان در کشور است. داوطلبان می گویند روحیه در میان پزشکان است که متاسفانه یک کم.

“کسی نمی تواند می گویند که مقامات دولتی هیچ کاری انجام نمی. آنها” گفت: آندره Tkachev که هماهنگ کننده ByCovid19 پاسخ.

“متاسفانه دولت سرند در بوروکراسی و بسیار آهسته در اقدامات خود.

“عادی پزشکان حقوق بسیار کوچک هستند که نمی توان نسبت به آن دسته از پزشکان در کشورهای متمدن.

“متاسفانه آنها کاملا افسرده و بسیاری از آنها را به فکر ترک.

“از آنجا که آنها زندگی خود را در معرض خطر در حالی که داشتن به معنی محافظ و پرداخت سکه به صورت این بدان معناست که بسیاری از پزشکان حاضر به کار است.”

A priest blesses a new grave where a Belarusian COVID-19 victim has been recently buried. Pic: Irina Alekhovskaya/Belsat
تصویر: یک کشیش برکت های جدید قبر در آن یک بلاروس COVID-19 قربانی شده است به تازگی به خاک سپرده شد. عکس: ایرینا Alekhovskaya/ترجمه شده از

رسمی COVID-19 مرگ و میر در بلاروس کم است در 126.

در روسیه بیش از حد نسبت مرگ و میر به موارد غیر منتظره ای کم 198,676 موارد به 1,827 مرگ و میر – که اکنون این سوال که آیا تلفات در هر دو کشور می ایستد تا به بررسی دقیق.

این هر دو سابق اتحاد جماهیر شوروی بوروکراسی که در آن حقایق زشت تمایل به سرکوب.

رئیس جمهور پوتین رویکرد هر چند شده است یکی از احتیاط با مستند رژیم در مسکو راه را برای ادامه حداقل تا پایان ماه مه و با کنترل دقیق از طریق دیگر مناطق روسیه بیش از حد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

رئیس جمهور لوکاشنکو در مقابل گرفته است بیشتر cavalier رویکرد به تهدید سلامت COVID-19 ارائه خود مردم است.

او در تلاش است برای حفظ اقتصاد شناور با امتناع از اجرای هر نوع از خود انزوای رژیم پیش از انتخابات ریاست جمهوری در 9 اوت.

حتی اگر او شده است در قدرت پس از سال 1994 و بسیار کمی وجود دارد که انتظار او ادامه خواهد داد به انجام این کار از طریق, اوت, برگزاری این رژه نظامی است که یک دعوت نامه برای این ویروس به گسترش است. ممکن است دوباره به او امد و شد زیاد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de