یکی صدمه دیده و دو نفر دستگیر شدند که 150 break lockdown قوانین برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه

دو مرد دستگیر شدند و یک پسر نوجوان بود و مجروح در یک تصادف موتورسیکلت پس از حدود 150 نفر را شکست coronavirus اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در کنت.

کنت پلیس هشدار داده بودند در مورد جمع آوری در سیتینگبورن اما اجازه آن را به پیش بروید زیرا آنها داده شد “توجه بسیار کمی”.

این مراسم در روز پنج شنبه با حضور تعداد زیادی از موتورسواران و دو مرد سالخورده 24 و 32 دستگیر شدند ظن خطرناک رانندگی و رانندگی بدون گواهینامه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

به زور گفت: آن مطلع شد جمع زیادی در Sheppey راه شب قبل از اما و نه فرصتی برای یادآوری کسانی که درگیر اجتماعی فاصله گرفته است.

رئیس بازرس نیل Loudon گفت: “کنت پلیس بود فراهم اطلاع بسیار کمی در مورد این گردهمایی بزرگ و به عنوان چنین تصمیمی گرفته شده اجازه می دهد تشییع جنازه به جلو بروید در طی چه بود بدون شک در یک زمان دشوار برای کسانی که تا به حال از دست داده است.

“افسران اولویت بود برای حفظ حضور در حالی که حفاظت از ارائه به جامعه گسترده تر در سراسر هر گونه نگرانی سلامت را داشته باشد.”

بیشتر از Coronavirus

آقای Loudon افزود که افسران خواهد بود در تماس با کسانی که نمی شد زیر قوانین و آنها را “یادآوری شخصی خود مسئولیت در طول این بی سابقه ای از زمان”.

او گفت: وجود خواهد داشت افزایش حضور پلیس در این منطقه طی روزهای آینده به اطمینان ارائه.

“ما تحقیقات همچنان ادامه دارد و که در آن وجود دارد روشن اعمال رفتار ضد اجتماعی و جرم و نقض مداوم از coronavirus قانون پس از آن ما به دنبال شناسایی و تحت تعقیب قرار دادن این” او گفت:.

دولت مجاز مجالس ترحیم به جلو بروید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما تنها اعضای متوفی با خانواده و یا خانواده باید حضور به طوری که دو متر فاصله حفظ می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>