باغ زیتون پدر و مادر Darden رستوران بیت بر درآمد اما می کشد چشم انداز و سود سهام

گرفتن سفارش از یک Darden رستوران, Inc. باغ زیتون.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

Darden رستوران در روز پنج شنبه گزارش درآمد سه ماهه و درآمد است که در صدر انتظارات تحلیلگران.

این شرکت همچنین خود کناره مالی 2020 چشم انداز و خود را به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام با استناد به عدم اطمینان مواجه است و به عنوان متحده دستور بسته شدن اتاق ناهارخوری با توجه coronavirus بیماری همه گیر.

سهام این شرکت در ابتدا افزایش و سپس کاهش یافت و 12 درصد در premarket تجارت.

در اینجا چیزی است که این شرکت گزارش شده در مقایسه با آنچه در وال استریت بود و انتظار بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv:

  • سود هر سهم: $1.89 مقابل دلار 1.88 رود
  • درآمد: $2.35 میلیارد دلار در مقابل دلار 2.32 میلیارد رود

باغ زیتون پدر و مادر گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد خالص از $232.3 میلیون دلار یا $1.89 هر سهم از $223.6 میلیون دلار یا $1.79 هر سهم سال قبل. تحلیلگران بررسی Refinitiv انتظار داشتند درآمد هر سهم $1.88.

فروش خالص افزایش 4.5 ٪ به $2.35 میلیارد دلار در صدر انتظارات $2.32 میلیارد دلار است. در سراسر آن هشت علامت های تجاری که شامل پایتخت پنجره مشبک و LongHorn Steakhouse, همان فروشگاه فروش رشد 2.3% در طول آن مالی سه ماهه سوم.

باغ زیتون که حساب برای نزدیک به نیمی از Darden درآمد گزارش شده همان فروشگاه فروش رشد 2.1 درصد رانده قیمت های بالاتر. LongHorn Steakhouse همان-فروش فروشگاه افزایش 3.9% در حالی که پایتخت پنجره مشبک را همان فروش فروشگاه افزایش 4.2%. پنیر چدار را ابتدا در آشپزخانه بود و یک بار دیگر laggard از Darden, نمونه کارها, گزارش, همان فروشگاه فروش کاهش 1.6% است.

این شرکت همان فروشگاه فروش کاهش یافته است 5.9% در سه ماهه چهارم, به عنوان از آوریل 15.

Darden به طور کامل کشیده شده پایین آن $750 میلیون تسهیلات اعتباری “از فراوانی از احتیاط.”

“با خروج ما هفت تیر و پول نقد در ترازنامه ما باید حدود 1 میلیارد دلار پول نقد در دست” CFO ریک Cardenas در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این ما در موقعیت خوبی برای مقابله با پتانسیل کوتاه مدت نوسانات تحت شرایط کنونی بازار.”

جزئیات Darden پر درآمد انتشار در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>