افراد مسن را “شورشی و خطر زندان” اگر آنها مجبور به باقی می ماند در مستند دیگر در حالی که محدودیت ها کاسته سابق حزب محافظه حقوق بازنشستگی وزیر هشدار داده است.

محافظه کار نظیر بارونس Altmann استدلال چنین مورد نیاز خواهد بود “تبعیض سنی” و می تواند هزینه زندگی و همچنین تهدید ناآرامی های اجتماعی است.

نظرات او آمده در میان نگرانی رو به رشد بیش از 70 می توان گفت برای منزوی کردن بیشتر از بقیه جمعیت زمانی که قوانین برای مقابله با COVID-19 شروع به آرام شود.

دولت قبلا گفته افراد در این گروه سنی به ویژه آسیب پذیر هستند به کروناویروس.

صحبت با اسکای نیوز’ Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه سابق حقوق بازنشستگی وزیر گفت: “من قطعا امیدواریم که همانطور که ما حرکت از curent اورژانس مرحله از مستند وجود دارد نمی تواند برخی از انواع پتو سیاست منع مردم از هر سن خاص از ترک خانه های خود و یا از بخشی از جامعه است.

“با استفاده از یک سن بر اساس ضوابط خواهد بود و اساسا اشتباه است و در واقع امر به طور بالقوه هزینه زندگی بسیاری از مردم و خطرات ناآرامی های اجتماعی است.”

“بسیاری وجود دارد که بیش از 70 که نمی توانید تحمل فکر داشتن به ماندن در مستند یک لحظه دیگر و آن را پذیرفته اند چرا که هر کس دیگری به آن را انجام دهد.

بیشتر از Covid-19

“اما اگر آنها مناسب و سالم و آنها نیاز به خارج شدن خود را برای سلامت عقل و سلامت جسمی و سپس این ایده که دولت به آنها بگویید که شما تحت بازداشت خانگی در حالی که هر کس دیگری است و… پس از آن من فکر می کنم آنها نمی خواهد آن را قبول کند.

“قطعا تعداد زیادی از آنها به من گفت که آنها را شورشی و آنها را در معرض خطر رفتن به زندان به جای اینکه مجبور به منزوی کردن در خانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de