روغن غنی از ثروت بودجه دیده ریختن تا $225 میلیارد دلار در سهام

افق ریاض در عربستان سعودی است.

سیمون داوسون | بلومبرگ | گتی ایماژ

ثروت سرمایه از کشورهای تولید کننده نفت به طور عمده در خاورمیانه و آفریقا هستند البته به روگرفت تا $225 میلیارد دلار در سهام یک بانکدار ارشد تخمین می زند که کاهش قیمت نفت و coronavirus همه گیر آمار مالی دولت.

گسترش سریع این ویروس را ویران اقتصاد جهانی ارسال بازارهای سقوط و هزینه هر دو نفت و غیر نفت بر ثروت بودجه حدود 1 تریلیون دلار در سهام ضرر و زیان با توجه به جی پی مورگان استراتژیست Nikolaos Panigirtzoglou.

برآورد خود هستند و بر اساس داده ها از ثروت بودجه و آمار و ارقام از ثروت صندوق موسسه تحقیقات ،

چسبیده با سهام سرمایه گذاری و خطر ضرر و زیان بیشتر یک گزینه نیست برای برخی از وجوه از تولید نفت سازمان ملل. دولت خود مواجه هستند مالی دو whammy – کاهش درآمد به دلیل فزاینده قیمت نفت و موشک به عنوان هزینه دولت عجله اضطراری بودجه.

در اطراف $100-$150 میلیارد دلار در بازار سهام به احتمال زیاد شده است offloaded: با نفت-تولید کننده ثروت منابع مالی به استثنای نروژ صندوق در هفته های اخیر Panigirtzoglou گفت و بیشتر از $50-$75 میلیارد دلار خواهد شد به احتمال زیاد به فروش می رسد در ماه های آینده.

“آن را حس می کند برای بودجه مستقل به frontload فروش خود را به عنوان شما نمی خواهید به فروش دارایی های خود را در مرحله بعد هنگامی که آن را بیشتر احتمال دارد که مضطرب ارزیابی,” او گفت:.

بیشتر نفت بر اساس بودجه مورد نیاز برای نگه داشتن قابل توجهی پول نقد-بافر در جای خود در مورد یک سقوط در قیمت نفت باعث یک درخواست از دولت برای بودجه.

یک منبع در نفت بر اساس حاکمیت صندوق گفت: آن را به حال شده است به تدریج افزایش نقدینگی موقعیت از آنجا که قیمت نفت شروع به شناور پایین تر از تازه ترین قله بالاتر از 70 دلار در هر بشکه در ماه اکتبر سال 2018 است.

در علاوه بر این به ذخایر نقدینگی اضافی بود و به طور معمول کشیده اولا از کوتاه مدت بازار پول ابزار مانند اوراق خزانه و سپس از منفعلانه سرمایه گذاری حقوق صاحبان سهام به عنوان آخرین چاره این منبع گفت.

به طور کلی یک روند مشابه برای دیگر وجوه است.

“ما سرمایه گذار جریان گسترده تر نشان می دهد انعطاف پذیری از بازار قیمت گذاری را نشان می دهد گفت:” الیوت Hentov رئیس تحقیقات سیاست در خیابان دولت جهانی مشاوران. “شده است وجود دارد تغییر نسبت به نقدی از آنجا که بحران آغاز شده, اما آن را نمی وحشت حرکت کند اما نه تدریجی.”

حاکمیت صندوق منبع گفت: این صندوق تا به حال ساخته شده و تنظیم آن به طور فعال مدیریت سهام سرمایه گذاری با توجه به بازار تار و مار هر دو به بنیادی ضرر و زیان و موقعیت برای بازیابی می آید.

دقیقا چقدر ثروت مستقل وجوه سرمایه گذاری و با آنها باقی می ماند نامعلومی. بسیاری حتی نمی گزارش ارزش دارایی های آنها را مدیریت.

در روز پنج شنبه نروژی و ثروت صندوق گفت: آن را از دست داده بود $124 میلیارد دلار در این سال به عنوان بازارهای سهام غرق شده اما خروجی آن مدیر عامل Yngve Slyngstad گفت: این امر در برخی از نقطه شروع به خرید سهام برای دریافت نمونه کارها خود را به عقب به هدف خود را عدالت تخصیص 70 درصد از 65 درصد در حال حاضر.

Slyngstad همچنین گفت که هر گونه هزینه های مالی توسط دولت در این سال خواهد بود تامین مالی از طریق فروش اوراق قرضه در نمونه کارها خود را.

دفاع از ارز

دولت مورد حمایت غنی از انرژی به حساب بودجه برای بخش قابل توجهی از حدود 8.40 تریلیون در کل ثروت و دارایی و بودجه آنها ساخته شده است تا به عنوان یک سنگر برای زمانی که درآمدهای نفتی خشک است.

بودجه مستقل را تبدیل به بازیکنان بزرگ در بازارهای بورس جهانی حسابداری برای حدود 5-10% از مجموع منابع و یک منبع مهم درآمد برای وال استریت دارایی مدیران.

در حالی که آنها ضربه سخت شده توسط تقریبی 20% اسلاید در سهام جهانی قیمت نفت بر اساس بودجه’ دولت در ابوظبی, کویت, قطر, بحرین, عربستان سعودی, نیجریه و آنگولا نیز دیده می شود امور مالی خود را تیره و تار توسط نزدیک به دو سوم کاهش قیمت نفت در این سال است.

خلیج فارس و ثروت بودجه می تواند دارایی های خود را کاهش دلار 296 میلیارد تا پایان سال جاری با توجه به Garbis Iradian رئیس شرق میانه و شمال آفریقا اقتصاددان در موسسه مالی بین المللی (IIF).

حدود 216 میلیارد از سقوط خواهد بود از بازار سهام زیان و بیشتر از 80 میلیارد دلار از drawdowns گرفته شده توسط cash-فشرده دولت.

بانک مرکزی عربستان سعودی امارات متحده عربی و قطر ارائه داده اند و در مجموع 60 میلیارد دلار محرک هر چند انتظارات از سخت تر به نقدینگی در حال حاضر تحت فشار خلیج فارس ارزها ثابت برای چندین دهه به دلار ایالات متحده است.

“وجود دارد یک سوال که آیا برخی از این بودجه ها مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از ارز به عنوان برخی از چارچوب های حقوقی این اجازه می دهد” گفت: Danae Kyriakopoulou اقتصاددان ارشد رسمی پولی و مالی موسسات فروم (OMFIF) یک مخزن فکر می کنم.

“در گذشته 10 سال برخی از کشورها نقل مکان کرد و ذخایر خود را از بانک مرکزی برای بودجه مستقل اجازه می دهد آنها را به سرمایه گذاری در دارایی های پر ریسک به عنوان آنها باید انعطاف پذیری بیشتر است.”

“در حال حاضر که ممکن است یک مشکل به این دلیل شما باید بیشتر ذخایر در حاکمیت صندوق از بانک مرکزی که شما ممکن است نیاز به ذخایر برای دفاع از ارز است.”

عربستان سعودی است که در میان کشورهایی که در سال های اخیر نقل مکان کرد ذخایر از آن بانک مرکزی به گوشت گاو تا آن حاکمیت خودرو سرمایه گذاری های صندوق سرمایه گذاری که دارای سهام در حال بارگذاری و ماشین های الکتریکی شرکت, شفاف, موتور, و تا به حال حدود 300 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت در 2019.

در سال 2015 آخرین بار قیمت نفت سقوط عربستان سعودی بانک مرکزی که پس از آن نظارت بزرگتر تکه از پادشاهی سرمایه گذاری عمدتا در اوراق بهادار مانند اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده فرار خود را از دارایی های خارجی توسط بیش از 100 میلیارد دلار برای پوشش یک دولت کسری بودجه.

در این ماه عربستان به عنوان وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: نگاه به قرض گرفتن برای تامین مالی کسری بودجه آن پس از اعلام نظر اقتصادی بسته حمایتی به ارزش بیش از 32 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>