قیمت نفت در حال حاضر ممکن است در پایین پس از تاریخی اوپک توافق وزیر انرژی آمریکا می گوید

تاریخی توافق با اوپک و نفت متحدان خود برای کاهش تولید را به خود مشغول کرده “ساقه جزر و مد بنیادی آسیب هایی که انجام شد به بازار” از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و عربستان سعودی-روسیه از کاهش قیمت نفت در ایالات متحده آمریکا وزیر انرژی دن Brouillette گفت CNBC.

قیمت نفت در حال پایین بیش از 55 ٪ در سال به, تاریخ, تجربه, بدترین کاهش قیمت در نزدیک به دو دهه در این صورت از رکورد عرضه ناپدید سازی فضا و تقاضای جهانی eviscerated توسط coronavirus مستندات در سراسر جهان است. اما آنها خواهد بود و حتی پایین تر اگر هیچ توافق شده بود رسیده Brouillette گفت CNBC هدلی قمار از طریق مصاحبه تلفنی روز سه شنبه.

“فکر می کنم در مورد آنچه که اتفاق افتاده است در جایگزین وجود دارد به جای یک برش از 10 میلیون در بخشی از اوپک و کشورهای عضو اوپک+ اگر این تعداد بوده است, صفر چه می شود ما به دنبال در امروز نشان می دهد که احتمالا چیزی بسیار پایین تر از جایی که ما,” او گفت:. “و من فکر می کنم ما ممکن است در یک طبقه. من فکر می کنم هدف از این گفتگو با اوپک و بقیه G-20 کشور جهان است که به سادگی به انجام دقیقا همان است که به کاهش است.”

شیل ایالات متحده ضربه سخت

اوایل قربانی قیمت نفت سقوط بوده است شیل صنعت است که در حال حاضر خونریزی شغل که بسیار مدیون تولید کنندگان نفت در آمریکا شروع تشکیل پرونده برای ورشکستگی. تا 240,000 نفت-مرتبط با شغل در آمریکا از دست رفته خواهد شد در این سال با توجه به شرکت مشاوره Rystad انرژی است.

عربستان سعودی نفت خود را کاهش قیمت فروش و افزایش تولید پس از روسیه حاضر به پیوستن به طرح خود برای کاهش بیشتر خروجی و افزایش قیمت ها در اوایل ماه مارس. با دو کشور معکوس در دوره های نفت و سیاست در جهت پیگیری بیشتر سهم بازار بسیاری از مشکوک حرکت بودند هدف قرار دادن ایالات متحده شیل که تولید را تا حد زیادی متوقف شود و از لحاظ اقتصادی قابل دوام هنگامی که قیمت ها کاهش یافت و به زیر حدود 50 دلار در هر بشکه رسید. ایالات متحده معیار وست تگزاس اینترمدیت در حال حاضر معاملات در کمتر از 20 دلار در هر بشکه رسید.

با وجود روز یکشنبه کاهش تولید توافق بزرگترین در تاریخ قیمت نفت هنوز هم 10 درصد کاهش یافت در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران باقی مانده ديپلمات که مقابله با کاهش تقاضا تخریب ساخته شده توسط ویروس. اما قیمت گزاف گویی بود که هدف Brouillette گفت CNBC. بلکه او استدلال آن جلوگیری کرد حتی عمیق تر ضربه زدن به بازار.

“من فکر نمی کنم که که قصد گفتگو حداقل با توجه به ایالات متحده آمریکا,” او گفت امیدوار است برای یک پرش قیمت. “من فکر می کنم آن را بیشتر برای ما مهم است برای جلوگیری از ضرر و زیان است که اتفاق می افتد در تمام طول بازار به عنوان یک نتیجه از برخی از فعالیت ها و کاهش تقاضا به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر … (آن) بسیار مهم است که ما اجازه نمی دهد بازار همچنان پایین به آنچه که می توانست تک رقمی برای قیمت یک بشکه نفت است.”

Brouillette با این وجود ابراز خوشبینی برای دراز مدت آینده شیل کرد و گفت که “هنگامی که ما در طرف دیگر از این رویداد, آنها در حال رفتن به دوباره قوی تر از همیشه است.” او افزود که در حال حاضر, اما “وجود دارد قطعا بازیکنان در صنعت شیل که به شدت قوی تر و شاید برخی از کسانی که مردمی نمی خواهد زنده ماندن این رویداد فوق العاده این بیماری همه گیر رویداد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عمل می کنند ‘حتی بیشتر به شدت’

ماه مارس تولید و قیمت گذاری حرکت های اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی خشم بسیاری را در واشنگتن با قانونگذاران ایالات متحده نوشتن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصرار پادشاهی به توقف فعالیت آنها به عنوان بی ثبات به بازار نفت است. “اثر بسیار نگران کننده برای بسیاری از اینجا در ایالات متحده” Brouillette گفت.

دبیر اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن با بازیگری “به شدت” به فشار سعودی ها و روس ها به تغییر دوره و اضافه کرد که او می تواند عمل کند و حتی بیشتر به شدت و اگر این وضعیت خواستار آن است.

“رئیس جمهور گفت: بسیار واضح است که او نمی خواهد اجازه می دهد هر نوع درنده فعالیت در بازارهای ایالات متحده,” او گفت:. “بنابراین شما می دانید وجود دارد که برخی در کنگره که برخی احساس کردند که این اقدامات (توسط عربستان سعودی و روسیه) در حالی که شاید در نظر گرفته نمی شود موثر بر صنعت شیل در ایالات متحده اثر عملی است که در آن بود و به حدی شد که در آن رئیس جمهور قرار بود به واکنش نشان دادن به آن است.”

“در حال حاضر من می توانم نشان می دهد که شما می دانید, آن را عمدی نیست” Brouillette اضافه شده است. “اگر آن را عمدی بود و سپس رئیس جمهور عمل می کنند و حتی به شدت بیشتر است. و به من گفت: او را ترک خواهد کرد هر گزینه روی میز و نترس به استفاده از آن.”

دبیر نداد و به آنچه به عنوان رئیس جمهور می تواند انجام دهد از نظر تهاجمی تر اقدامات, اما قانونگذاران قبلا پیشنهاد ضد دامپینگ قانون و حتی تحریم.

برخی از کارشناسان صنعت انرژی, اما شک و تردید در ایالات متحده توانایی بر عربستان سعودی و یا روسیه اقدامات خود را در آن. IHS Markit نایب رئیس و دیرین صنعت جانباز دن Yergin گفت CNBC در مارس مصاحبه که گذشته از دیپلماسی واشنگتن “ندارد مقدار زیادی از ابزار به این آدرس.”

Brouillette اضافه شده است که او می خواهم “می خواهم به کار با کنگره برای دیدن اگر ما ممکن است گسترش ظرفیت ذخیره سازی” ایالات متحده استراتژیک ذخایر نفتی آن را در دسترس تر را برای صنعت داخلی ذخیره سازی و فعال کردن این کشور به “فروش هنگامی که آن را بالا و خرید هنگامی که آن را پایین.”

قانون ایالات متحده اجازه تا 1 میلیارد بشکه ذخیره سازی در ذخایر استراتژیک را گسترش خواهد نیاز به کسب موافقت کنگره است اما “من کار کردن از نزدیک با آنها را به انجام دقیقا همان است که” Brouillette گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>