قیمت نفت فقط به حال خود را به بهترین سه ماهه در 30 سال — چه بعدی ؟

یک Surgutneftegas کارگر در نزدیکی pumpjacks در سورگوت منطقه خانتی-مانسی منطقه خودمختار – Yugra در غرب سیبری نفت حوضه.

الکسی Andronov | TASS via Getty Images

قیمت نفت ثبت نام خود بهترین عملکرد سه ماهه در 30 سال طول سه ماه منتهی به پایان ماه ژوئن در مرحله یک دراماتیک باز گشت پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه آوریل است.

قراردادهای آتی نفت خام برنت سر به فلک کشید بیش از 80 درصد در سه ماهه دوم. این معیار بین المللی بهترین عملکرد سه ماهه از سه ماهه سوم سال 1990 هنگامی که آن را ثبت دستاوردهای 142% در طول جنگ اول خلیج فارس.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی رسید 91% در سه ماه منتهی به پایان ماه ژوئن نیز منعکس کننده بهترین عملکرد سه ماهه برای خام ایالات متحده پس از سه ماهه سوم سال 1990 هنگامی که آن را یافت 131%.

اما با وجود اهمیت حیاتی دستاوردهای فوق العاده ای در هفته های اخیر هر دو نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی هنوز هم پایین بیش از 34 ٪ از زمان آغاز سال است.

آژانس بین المللی انرژی اجرایی مدیر Fatih Birol نیز گفت: او معتقد است سال 2020 ممکن است به خوبی به عنوان بدترین سال در تاریخ جهانی نفت در بازارهای مارس به احتمال زیاد بدترین سال صنعت تا به حال دیده می شود.

“من فکر می کنم بدیهی است که چه کار کنیم که با Covid بحران بی سابقه ای بود و, در بازار نفت آن را همراه با دررفتگی عرضه توافقنامه بین روسیه و کشورهای اوپک در همان زمان” مارتین Fraenkel رئیس S&P جهانی Platts گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه.

آن دو “عظیم” حوادث تأثیر قیمت نفت بود “یک بار در یک نسل تصادف, بنابراین من واقعا انتظار دارم که دوباره” Fraenkel گفت.

با این حال او هشدار داد قیمت نفت نوسان بود به احتمال زیاد برای ادامه ماه های آینده با استناد به “بالا واقعا” دررفتگی در سراسر جهانی انرژی بخش.

در آوریل 20, محک, آمریکا قیمت نفت سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در سابقه سقوط به عنوان کم به عنوان منفی 40 دلار در هر بشکه در ارتفاع coronavirus مستند اقدامات است. این به معنای تولید شد به طور موثر نیاز به پرداخت معامله گران به نفت دست خود را.

برنت نیست وارد قلمرو منفی در اواخر آوریل, اما معیار آیا رکود به پایین ترین سطح خود از سال 1999 در یک هفته برخی از دیوار خیابان جانبازان را پس از به عنوان: “ترسناک” “باور نکردنی” و “بسیار احشایی.”

نیمی از زمان

“نیمه اول سوت به صدا در سال 2020 و آن را در حال حاضر گیری از فیلم های هالیوودی” استفان Brennock نفت تحلیلگر در PVM روغن همکاران گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی چهارشنبه منتشر.

“نگاه به آینده برای بقیه سال ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری از یک سال و پایان Brexit مهلت و در حال تحول Covid همه گیر باید ارائه مواد تشکیل دهنده به طور مشابه چشمگیر, عاقبت,” او اضافه شده است.

قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $42.35 صبح روز چهارشنبه تا حدود 2.6% برای جلسه در حالی که آمریکا WTI آتی بود در $40.35 بیش از 2.7 درصد بالاتر است.

ماه گذشته آژانس بین المللی انرژی گفت: در آن نزدیک تماشا گزارش ماهانه است که تقاضای نفت در سه ماهه دوم دیدم که بیشترین تاثیر را از مستند اقدامات 17.8 میلیون بشکه در روز پایین تر هنگامی که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

که سطح تقاضا کاهش کمی کمتر از گروه قبلا انتظار می رود اگر چه هنوز هم بی نظیر است.

BP لوگو دیده می شود در کراکوف. روز شنبه, مارس 11 سال 2020 در کراکوف, لهستان.

آرتور Widak | NurPhoto via Getty Images

برای مطمئن شود, آژانس بین المللی انرژی انتظار دارد که کاهش تقاضای نفت در این سال به بزرگترین در تاریخ است. اخیرا انرژی غول های BP و شل اعلام کرد آنها باید هر دو کاهش مربوطه خود را در دراز مدت قیمت نفت انتظارات از طریق 2050.

BP نیز گفت: این پیش بینی را متحمل می شوند غیر نقدی اختلال اتهامات در سه ماهه دوم تخمین زده می شود در کل طیف وسیعی از 13 میلیارد دلار به $17.5 میلیارد دلار بعد از مالیات.

در ضمن پوسته و گفت: این امر نوشتن ارزش دارایی های خود را تا 22 میلیارد دلار در سه ماهه دوم.

به روز شده پیش بینی به نظر می رسد به زیر خط دار خط یک در حال حاضر تلخ دراز مدت چشم انداز نفت و گاز و تقاضای سوخت انتظارات از بهبود آهسته به coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *