نفت در حال حاضر یک مشکل بزرگتر برای بازار از coronavirus’ تحلیلگر می گوید

یک derek, پمپ, در یک میدان نفتی در کویت نزدیک عربستان سعودی مرز.

جو Raedle | گتی ایماژ

قیمت نفت سقوط هفته گذشته به عنوان اوپک و متحدان آن موفق به رسیدن به یک توافق بر کاهش تولید و به قیمت نگاه مجموعه به ادامه cratering برخی از آنها هشدار در مورد تاثیر را در اقتصاد گسترده تر.

“نفت خام تبدیل به یک مشکل بزرگتر برای بازار از coronavirus” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی روز یکشنبه اعلام کردند. “این خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای [S&P 500] به پایدار گزاف گویی اگر برنت همچنان به دهانه,” او اضافه شده است.

Crisafulli اشاره کرد که نفت است “بحرانی” به اقتصاد ایالات متحده. بسیاری از افراد شاغل در صنعت و بسیار قوی نفت و گاز شرکت های کلید به درآمد ثابت در بازار است.

“این بخش است مانند ‘نیش’ از اعتبار esp. عملکرد بالا با توجه به مقدار زیادی از بدهی های آن برجسته است,” او گفت:.

قیمت نفت سرکوب شده اند از شیوع کروناویروس stoked نگرانی در مورد کاهش تقاضا برای نفت خام است. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است و 32 درصد در این سال در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت به پایین است که 31 درصد.

بسیاری از در خیابان انتظار می رود اوپک به گام با عمیق تر تولید کاهش در تلاش برای سرپا نگه داشتن قیمت ها. اما پس از مذاکرات فرو جمعه — اوپک متحد روسیه حاضر به موافقت با پیشنهاد اضافی خروجی کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز وجود دارد در حال حاضر می تواند همچنین مسائل در سمت عرضه است.

14-عضو کارتل و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ نیز موفق به رسیدن به یک توافق در مورد تمدید زمان تولید کاهش است. این به این معنی است که در مارس 1, هنگامی که زمان قرارداد منقضی می شود هر یک ملت موثر است مهار رایگان بیش چقدر خام آن پمپ.

در روز شنبه عربستان سعودی اعلام کرد تخفیف عظیم به قیمت های رسمی فروش در آوریل و ملت می تواند به لحاظ نظری پمپ به ظرفیت آن از 12.5 میلیون بشکه در روز است.

“همانطور که از 1 مارس ما در حال شروع به کار بدون مراقبت سهمیه یا کاهش آن بودند در محل قبلا” وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به خبرنگاران گفت: جمعه در اوپک+ جلسه در وین قبل از اضافه کردن “اما این به این معنا نیست که هر کشور نخواهد نظارت و تجزیه و تحلیل تحولات بازار.”

روز جمعه آمریکا وست تگزاس اینترمدیت تضعیف 10.07% — بدترین حالت آن بعد از ماه نوامبر 2014 — به حل و فصل در بیش از سه سال اخیر از $41.28 در هر بشکه رسید. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت غرق 9.44% به حل و فصل در $45.27 در هر بشکه رسید که پایین ترین رقم از ژوئن 2017.

هر دو WTI و برنت در حال حاضر در بازار خرس خاک — پایین 38 درصد و 40 درصد از اوج اخیر-و تحلیلگران می گویند که قیمت ها هنوز هم بیشتر به سقوط.

مورگان استنلی پیش بینی قیمت نفت برنت در حال سقوط به 35 دلار در هر بشکه در سه ماهه دوم با نفت وست تگزاس اینترمدیت تجارت به عنوان کم 30 دلار در هر بشکه رسید. این شرکت قبل پیش بینی کرده بود قیمت نفت برنت در $57.50 و نفت وست تگزاس اینترمدیت در $52.50.

برخی از آنها حتی بیشتر نزولی است.

“20 دلار نفت در سال 2020 در حال آمدن است” علی Khedery قبلا اکسون ارشد خاورمیانه و مشاور و در حال حاضر مدیر عامل شرکت ایالات متحده مبتنی بر استراتژی شرکت دراگومان سرمایه گذاری نوشت یکشنبه در توییتر. “بزرگ ژئوپولیتیک مفاهیم. به موقع محرک به صورت خالص مصرف کنندگان است. فاجعه بار برای شکست خورد/ناکامی پترو-kleptocracies عراق, ایران و غیره – ممکن است به اثبات وجودی 1-2 پانچ زمانی که زوج با COVID19.”

که گفت: Crisafulli ادعا که جنگ قیمت این زمان در اطراف “نباید به عنوان تلخ 2015 به عنوان” زمانی که قیمت نفت برنت سقوط قیمت ها به $28 ژانویه سال 2016 پس از این زمان در اطراف عربستان سعودی “نیست متجاوز” و همچنین به این دلیل که پادشاهی “نمی توانید تحمل نفت افسردگی است.”

“مالی در این کشور تراز بین سود و قیمت نفت بسیار بالا باقی می ماند عربستان آرامکو در حال حاضر در یک شرکت عمومی و MBS گرفتن در قدرت نیست و در عین حال مطلق” او گفت:. “به عنوان یک نتیجه جلالی نخواهد بود بنابراین معتاد به اسب دوانی در ارسال نفت به $30s (یا حتی کمتر).”

— CNBC مایکل بلوم و ناتاشا Turak کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>