نفت جهش 27 درصد چنگ زدن به برخی از های اخیر زیان

نفت افزایش یافت 40 ٪ در بالا در چهارشنبه معکوس شیب دار ضرر و زیان پس از فرار شبانه جلسه معاملاتی که دیدم بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از 20 سال است.

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار رز $3.08 یا 27 درصد به تجارت در $14.67 در هر بشکه رسید. قبلا در این جلسه WTI تا به حال معامله به عنوان کم به عنوان $10.26 قبل از پریدن بیش از 40 درصد به آمار یک جلسه بالا از $16.20. قیمت نفت خام برنت معامله 8% یا $1.55 بالاتر در $20.83 پس از قبلا شکستن زیر $16.

داده شده نفت و بیش از 70 درصد کاهش در این سال کوچکتر, افزایش, البته در حال حاضر حساب برای درصد زیادی حرکت می کند. در ابتدای سال قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت از ذهن بیش از 60 دلار در هر بشکه رسید اما از سقوط در تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است قیمت غلت.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صدای جیر جیر گفت که او “دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.” CNBC جیم کرامر گفت: این می تواند کمک به نفت را افزایش بالاتر به عنوان فروشندگان کوتاه تحت پوشش مواضع خود.

برخی از سود از دست داده بودند اما پس از داده ها از اطلاعات انرژی ایالات متحده نشان داد که برای هفته پایان مارس 17 موجودی افزایش 15 میلیون بشکه نفت است. در حالی که کمتر از هفته گذشته ساخت بیش از 19 میلیون بشکه آن بسیار بزرگ است که در مقایسه با میانگین تاریخی.

چهارشنبه حرکت بالاتر ایستاده بود در تضاد به وحشی نزولی قیمت نفت تا کنون در این هفته است. در روز دوشنبه قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد ممکن است تحویل سقوط به زیر صفر به تجارت در قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ. حجم معاملات نازک بود پس از آن بود که روز قبل از قرارداد تاریخ انقضا اما حرکت بود با اینحال تاریخی است. روز سه شنبه قرارداد بسیج پیش از حل و فصل, برای پایان معاملات دلار در 10.01 در هر بشکه رسید.

ضمن بیشتر به طور فعال معامله ژوئن قرارداد کاهش یافت 43.37% روز سه شنبه به حل و فصل در $11.57 به عنوان انرژی فعالان بازار همچنان به ترس است که رشد عرضه بیش از حد به زودی اگزوز تمام ذخیره سازی در دسترس در سراسر جهان. نفت برنت کاهش یافته است 24.4 درصدی در روز سه شنبه در بدترین حالت آن روزانه عملکرد در نزدیک به سه دهه است.

در زمانی که coronavirus بحران همچنان به سرکوب تقاضای جهانی جهان است که مماس با نفت و به سرعت در حال اجرا از مکان ها برای قرار دادن آن است.

هر مگنوس Nysveen ارشد شریک و سر از تجزیه و تحلیل در Rystad انرژی هشدار داد که وضعیت در بازار نفت که قرار بود به بدتر.

“جهان در حال اجرا است از مکان برای ذخیره نفت” Nysveen گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” روز چهارشنبه افزود که ذخیره سازی به عنوان “یک نوع بافر.”

“زمانی که عرضه و تقاضا تعادل مثبت است یا منفی و سپس شما می توانید ایجاد و یا قرعه کشی از ذخیره سازی,” او گفت:. “اما زمانی که ذخیره سازی می شود سپس وجود دارد هیچ بافر برای این عدم تعادل قوی است که ما شاهد آن هستیم.”

نفت فلات قاره سیستم عامل دیده می شود در آوریل 20, 2020 در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. قیمت نفت معامله شده در قلمرو منفی برای اولین بار به عنوان گسترش coronavirus (COVID-19) اثرات تقاضا است.

مایکل Heiman | گتی ایماژ

Pictet مدیریت ثروت را Jean-Pierre Durante توافق با Nysveen ارزیابی از این وضعیت گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید که “جهان سرشار نفت” با وجود تصمیم اخیر سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن شناخته شده است در مجموع به عنوان اوپک+ — برای کاهش عرضه توسط یک رکورد 9.7 میلیون بشکه در روز است.

“جهان ظرفیت ذخیره سازی خواهد شد به سرعت در حال رسیدن به نقطه اشباع” گفت: Durante که سر از تحقیقات کاربردی در Pictet مدیریت ثروت.

Coronavirus بحران

تقاضای جهانی برای نفت کاهش یافته است به طور چشمگیری با اقتصادهای بزرگ در سراسر جهان به طور موثر منجمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از مستندات اعمال شده توسط مقامات تقلا برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

آن را ایجاد یک شوک تقاضا در بازار انرژی است. آژانس بین المللی انرژی پیش بینی خود از نزدیک تماشا گزارش ماهانه است که تقاضا در ماه آوریل می تواند به 29 میلیون بشکه در روز کمتر از یک سال پیش طی یک سطح دیده می شود در سال 1995.

به عنوان همه گیر در ادامه به sap تقاضای فضای ذخیره سازی — در هر دو بخش خشکی و دریایی است که به سرعت پر کردن.

در ایالات متحده این وضعیت است که تصور می شود به خصوص حاد با امکانات ذخیره سازی در کشور اصلی تحویل نقطه در کوشینگ اوکلاهما می رود به طور کامل در عرض چند هفته.

این کوشینگ سازی hub بود که 77 ٪ به عنوان از آوریل 17 به گفته تحلیلگران گلدمن ساکس با گذشته دو هفته می سازد “با اشاره به یک انبار توسط هفته اول ممکن است.”

در ایالات متحده آتی نفت ارسال شده خود را در بزرگترین روز فروش تا کنون در روز دوشنبه به عنوان یک نتیجه از یک بازار نفت تست ظرفیت ذخیره سازی تحلیلگران گلدمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

ایندکسر