نفت جهش 12 درصد در میان گزارش عربستان سعودی و روسیه رسیده اند یک معامله برش می تواند به 20 میلیون بشکه در روز

قیمت نفت افزایش یافت در روز پنج شنبه در گزارش می دهد که عربستان سعودی و روسیه رسیده اند یک معامله در یک خروجی قطع با توجه به رویترز که ذکر دو منبع و این کاهش می تواند بنا به گزارش تواند به عنوان بالا به عنوان 20 میلیون بشکه در روز است. جزئیات کلیدی از قبیل چگونگی کاهش خواهد تقسیم شود و همچنین چه مدت آنها ممکن است در محل باقی مانده ناشناخته است.

گزارش شده برخورد می آید به عنوان یک جلسه مجازی بین اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+, لگد کردن که در آن برخی از بزرگترین تولید کنندگان مجموعه به بحث تاریخی تولید کاهش به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تضعیف تقاضا برای نفت خام است. مجازی جلسه بود که در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه گذشته آغاز شد و حدود 10:45 a. m. ET.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت افزایش 12% به تجارت در $28.36 در هر بشکه قبل بریده شده برخی از دستاوردهای آن به تجارت 7.2 درصد بالاتر در $26.91 در هر بشکه رسید. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت افزایش یافت 7% به تجارت در $35.14.

پیش از نشست خیابان شده بود, برای تماشای کاهش 10 میلیون به 15 میلیون بشکه در روز محدوده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و انتظار می رود آنها را به اعلام یک معامله در آن محدوده.

“ما خوش بین است که آنها را در رسیدن به یک توافق بین عربستان سعودی و روسیه در تلاش برای ایجاد ثبات در بازار” وزیر انرژی آمریکا دن Brouillette کرد و گفت: در CNBC “Squawk Box” پیش از این نشست است. “من فکر می کنم آنها می توانید به راحتی به 10 میلیون و حتی شاید بالاتر و قطعا بالاتر اگر شما از جمله دیگر کشورهایی که تولید نفت کشورهای مانند کانادا و برزیل و دیگران. به راحتی و به راحتی انجام می شود,” او اضافه شده است.

در این جلسه می آید که روابط میان برخی از بزرگترین تولید کننده در جهان رشد کرده است مملو و عربستان سعودی و روسیه نشان داده اند که هر گونه قطع خواهد نیاز به شامل عمل از غیر اوپک کشورهایی مانند آمریکا و کانادا و نروژ است.

“اوپک+ در تلاش است با شدت و قدرت به سنگ فرش با هم قابل ملاحظه کاهش تولید و آنها را در کامل چرخش حالت را امتحان کنید و رالی قیمت” دوباره پایتخت جان Kilduff گفت CNBC. این “تلفنی خواهد بود یا لحظه ای برای بازار نفت است. ریاضی در یک 10 میلیون بشکه در روز تقلیل است که حداقل های لازم برای ایجاد ثبات در وضعیت تقریبا غیر ممکن است برای محاسبه.”

وزیران انرژی از گروه 20 اقتصادهای بزرگ تشکیل خواهد شد برای خود در نشست فوق العاده روز جمعه که در آن انرژی وزیر دن Brouillette شرکت خواهد کرد.

G-20 در انتخابات ریاست جمهوری گفت: این جلسه برگزار خواهد شد “برای تقویت گفتگو و همکاری برای اطمینان از ثبات بازار انرژی و فعال تر اقتصاد جهانی است.”

وقتی که می آید به انرژی ایالات متحده شرکت های مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر است که نیروهای بازار غالب خواهد شد و در روز چهارشنبه گفت که تولید کنندگان “در حال حاضر قطع شده است.” Brouillette تکرار این در پنجشنبه گفتن CNBC که “تقاضا رکود منجر به کاهش تولید در ایالات متحده حدود 2 میلیون بشکه در روز فکر کردم یادآوری از سال 2020 است.”

RBC جهانی سر از کالاها تحقیقات Helima باغچه گفت که او معتقد است شانس “هستند بیشتر از حتی” که “گسترده چارچوب توافق برای محدود کردن خروجی یک تیتر شماره” می توان به دست آورد اما اشاره کرد که “این وضعیت باقی می ماند بسیار سیال است.”

“چندین مین در کمین درست در زیر سطح است که هنوز هم می تواند منفجر کردن مذاکرات در ساعت 11th,” او گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان پنج شنبه.

اما حتی اگر یک معامله رسیده است بسیاری استدلال می کنند که قیمت ها را پایین تر برای اقامت طولانی تر با توجه به تقاضای بی سابقه تخریب های ناشی از کوروناویروس. به عبارت دیگر طرف عرضه است ثانویه به تقاضا رسید.

“حتی اگر یک تولید-برش توافق رسیده است که مطمئنا به قیمت یک افزایش کوتاه مدت ما معتقدیم که شور و شوق فروکش خواهد کرد در برخی از نقطه و واقعیت این حجم از تقاضا را به تعادل خواهد شد و در نهایت ضربه زدن به بازار” گفت: Bjornar Tonhaugen سر از بازارهای نفت در Rystad انرژی است.

قیمت نفت دهانه

در اوپک در آخرین نشست در اوایل ماه مارس عملا رهبر عربستان سعودی پیشنهاد کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز برای مبارزه با کاهش تقاضا. اما اوپک-متحد روسیه این پیشنهاد را رد جرقه یک جنگ قیمت بین دو نیروگاه تولید. عربستان سعودی کاهش آن قیمت نفت برای به دست آوردن سهم بازار و همچنین ramped تا تولید به سطح رکورد بالای 12 میلیون بشکه در روز است.

از اوایل ماه آوریل چشم انداز برای نفت به شدت تغییر کرده است به عنوان اپیدمی گسترش بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر ماندن در خانه. قیمت نفت غرق به پایین ترین سطح خود در تقریبا دو دهه است. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت کاهش یافت و هر دو بیش از 50 ٪ در ماه مارس خود را برای بدترین سال در تاریخ ثبت شده. سه ماهه اول نیز بدترین در تاریخ با نفت وست تگزاس اینترمدیت ریختن 66%, در حالی که قیمت نفت برنت کاهش یافت و 65%.

در میان کاهش است که تحت فشار بسیار قوی تر آمریکا شرکت های نفتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک کارگزار معامله بین عربستان سعودی و روسیه است. در آوریل 2 مغلوب ساختن پیشی جستن CNBC گفت که به او گفته بود به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان که او انتظار می رود آنها را به اعلام یک رکورد تولید را کاهش دهد.

آمریکا حفاری هنوز پمپاژ در نزدیکی سطح رکورد به عنوان جهان در حال آمدن است به لبه توانایی خود را برای ذخیره نفت است. ایالات متحده در صنعت نفت تقسیم شده است در مورد اینکه آیا آن را می تواند و یا باید منجر به کاهش تولید در تلاش برای ایجاد ثبات در قیمت ها.

آمریکا صنعت نفت مخالف کاهش و گفت چنین حرکتی را آسیب ایالات متحده میباشد. در تگزاس, اما, Ryan Sitton یکی از سه نفر از اعضای تگزاس راه آهن کمیسیون گفته است که دولت در نظر شرکت در چنین یک معامله است.

– CNBC سام مردیت کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>