نفت سقوط به بیش از 1 سال گذشته به زیر 50 دلار در ترس coronavirus را آهسته رشد جهانی

نفت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال و روز دوشنبه به عنوان coronavirus شیوع و تاثیر بالقوه آن بر تقاضا همچنان به چکش قیمت های نفت خام.

“بازار نفت شده است موضوع را به بسیاری از شوکهای عرضه در طول سال های اخیر, اما حاد شوک تقاضا شده است احساس پس از بحران مالی 2008,” RBC مایکل Tran گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان دوشنبه افزود که coronavirus است “roiled بازار نفت است.”

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش 2.2% یا $1.16 برای تجارت در $50.37. در اوایل معاملات امروز کاهش یافت و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت بیش از 3 ٪ به $49.92 در هر بشکه پایین ترین سطح خود از ژانویه. 2019. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافته است 3.2% یا $1.84 به تجارت در $54.78 در هر بشکه رسید. قبلا در این جلسه برنت کاهش یافت و به یک جلسه معاملاتي $54.67 آن پایین ترین سطح از ژانویه. 3, 2019.

هر دو WTI و برنت در حال حاضر معاملات در بازار خرس خاک و آینده 4 هفته متوالی از ضرر و زیان است.

“بازار همچنان به چشم پوشی قابل توجهی لیبی قطع و به تمرکز تمام توجه در مجموع همه ترس سناریو برای تقاضای” RBC را Helima باغچه گفت: به CNBC. “همه چشم ها در حال حاضر در مورد اینکه آیا اوپک می تواند تغییر احساسات از طریق اقدام جمعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>