قیمت نفت کاهش یافته است در طول شبانه معاملات روز یکشنبه پس از اوپک+ اعلام آن به تأخیر انداختن آن جلسه در ابتدا برنامه ریزی شده برای روز شنبه, تخت, ترس در خیابان که کاهش تولید ممکن است به صورت موانع.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش 9.2% به تجارت در $25.72 در هر بشکه رسید در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت نیز با کاهش 8.7 ٪ به $31.15 در هر بشکه رسید.

نفت رسید در هفته گذشته — نفت وست تگزاس اینترمدیت و نفت برنت هم آینده خود را به بهترین هفته در رکورد به عربستان سعودی به نام یک نشست بین بین اوپک و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ علامت می تواند وجود پیشرفت در تولید را کاهش دهد. این سازمان را در نشست ماه مارس به پایان رسید و با هیچ معامله پس از روسیه را رد کرده و 1.5 میلیون بشکه در روز کاهش است که عربستان سعودی پیشنهاد کرده بود در تلاش برای سرپا نگه داشتن کاهش قیمت نفت به عنوان coronavirus شیوع sapped تقاضا است. این لگد کردن یک جنگ قیمت بین دو نیروگاه تولید.

دوشنبه جلسه تعیین شد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به CNBC در روز پنج شنبه که او انتظار می رود ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان شاهزاده محمد بن سلمان به اعلام توافق برای کاهش تولید تا 15 میلیون بشکه است و او گفته بود به هر دو کشور رهبران.

اما تنش میان عربستان سعودی و روسیه تشدید روز جمعه و جلسه را در حال حاضر “به احتمال زیاد” برگزار شد روز پنج شنبه با توجه به منابع آشنا با این موضوع.

“این احتمالا رفتن به دهانه” دوباره پایتخت جان Kilduff گفت: از نفت است. “وجود دارد بسیاری از خوش بینی قیمت نفت خام در پنج شنبه و جمعه. با این جدید عربستان, روسیه, تف آن نیست نگاه مانند آن را به گرد هم می آیند.”

هر دو از عربستان سعودی و روسیه به دنبال ایالات متحده همکاری در موازنه جهانی نفت عرضه است. عراق اوپک دوم بزرگترین تولید کننده در پشت عربستان سعودی نیز در حمایت از اقدام جهانی است. روز یکشنبه این کشور وزیر نفت گفت: 14-عضو کارتل و متحدان آن نیاز به حمایت از تولید “در خارج از اوپک+.” بیانیه خود با اشاره به ایالات متحده آمریکا, کانادا و نروژ به طور خاص.

آمریکا حفاری هنوز پمپاژ در نزدیکی سطح رکورد به عنوان جهان در حال آمدن است به لبه توانایی خود را برای ذخیره نفت است.

“جزئیات نوظهور چارچوب پیچیده هستند حتی اگر تصویر کلی روشن به نظر می رسد در سطح: همه یا هیچ معامله” گفت: گروه اوراسیا را Ayham Kamel. “اقتصادی و سیاسی پوتین و شاهزاده محمد به ما نیاز مشارکت در برخی از شکل یا فرم.”

نفت ایالات متحده مدیران در دیدار با رئیس جمهور جمعه در کاخ سفید وجود دارد و حدس و گمان او را بپرسید و آنها را به همکاری در کاهش. هیچ توافقنامه آمد و نشست اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به منعکس کننده یک صنعت که نیروهای بازار باید تعیین قیمت.

“این شرکت های بزرگ و آنها آن را شکل او گفت:” در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی پس از دیدار با انرژی مدیران اجرائی. “این یک بازار آزاد آنها آن را کشف کردن.” رئیس جمهور همچنین گفت که تعرفه “قطعا یک ابزار در جعبه ابزار است.

“یک شکست از این [اوپک+] مذاکرات به احتمال زیاد منجر به یک ما ممنوعیت و یا تعرفه های غیر شمالی آمریکا واردات نفت برای حمایت از قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت هر چند که با ارائه تنها تسکین موقت قبل از فشار به تعطیل در تولید افزایش می یابد دوباره” Kamel اضافه شده است.

ایالات متحده در صنعت نفت تقسیم شده است در مورد اینکه آیا آن را می تواند و یا باید منجر به کاهش تولید در تلاش برای ایجاد ثبات در قیمت ها.

آمریکا صنعت نفت مخالف کاهش و گفت چنین حرکتی را آسیب ایالات متحده میباشد. در تگزاس, اما, Ryan Sitton یکی از سه نفر از اعضای تگزاس راه آهن کمیسیون گفته است که دولت در نظر شرکت در چنین یک معامله است.

اوپک دعوت کرده تگزاس کمیسیون برای شرکت در آن نشست و Sitton روز پنجشنبه گفت که او را به صحبت وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک در مورد کاهش تولید.

تولید نفت متحده مانند تگزاس باید قدرت مدیریت تولید اگرچه دولت فدرال نمی تواند مدیریت تولید و یک کنسرسیوم از شرکت های همکاری می تواند به عنوان یک anti-trust نقض. تگزاس کمیسیون آخرین محدود خروجی در سال 1970. این مجموعه یک جلسه برای ماه آوریل 14.

با وجود هفته گذشته افزایش وست تگزاس اینترمدیت هنوز نزدیک به 40% در ماه گذشته بر روی پاشنه از تقاضا تخریب از شیوع کروناویروس و قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

اما برخی استدلال می کنند که برخی از مرتب کردن بر اساس مقابله به احتمال زیاد توان از آن در تولید’ بهترین بهره به افزایش قیمت نفت ،

“آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند چیزی است که اتفاق خواهد افتاد در عرضه جبهه” دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli روز یکشنبه گفت. “عربستان سعودی و روسیه همچنان علنا دشمنی اما تقریبا هر تولید کننده در این سیاره است که شفاعت برای عمل و حتی در کشورهایی مانند کانادا و نروژ که معمولا نمی توانند در عرضه جهانی اقدامات در حال حاضر به نظر می رسد مایل به کمک. آن را بعید است 10M بشکه آمده offline اما برخی از مرتب کردن بر اساس محدود کردن بسیار محتمل به نظر می رسد تا پایان این هفته,” او اضافه شده است.

اما حتی اگر یک معامله رسیده است بسیاری استدلال می کنند که قیمت ها را پایین تر برای اقامت طولانی تر با توجه به تقاضای بی سابقه تخریب های ناشی از کوروناویروس. به عبارت دیگر طرف عرضه است ثانویه به تقاضا رسید.

“بخش انرژی روبرو است و در آن بسیاری از چالش های اساسی دوره از انرژی افسردگی 1981-1995,” RBC را co-رئیس انرژی جهانی تحقیقات Kurt Hallead گفت. “نفت مقابل تقاضا تنظیم شده است به کاهش مقدار قبل از هرگز دیده می شود رانده شده توسط COVID-19 اقتصاد جهانی شوک در حالی که عرضه صعودی به دلیل عربستان-روسیه قیمت نفت, جنگ,” او اضافه شده است.

– CNBC پتی Domm و مایکل بلوم کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de