نفت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال و روز دوشنبه به عنوان coronavirus شیوع و تاثیر بالقوه آن بر تقاضا بیشتر با چکش قیمت های نفت خام.

“بازار نفت شده است موضوع را به بسیاری از شوکهای عرضه در طول سال های اخیر, اما حاد شوک تقاضا شده است احساس پس از بحران مالی 2008,” RBC مایکل Tran گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان دوشنبه افزود که coronavirus است “roiled بازار نفت است.”

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش 2.8% یا $1.45 در هر بشکه به حل و فصل در $50.11 در هر بشکه رسید. قبلا در این جلسه کاهش یافت و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت بیش از 3 ٪ به $49.92 آن پایین ترین سطح از ژانویه. 2019. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافته است 3.9% و یا $2.21 به $54.41 و ضربه زدن به پایین ترین سطح خود از ژانویه. 3, 2019.

“عرضه / تقاضا مشخصات نفت خام در حال حاضر به دنبال بسیار شکننده برای نیمه اول سال 2020 قبل از ویروس آمار گفت:” ربکا Babin ارشد انرژی معامله گر در CIBC خصوصی مدیریت ثروت. “خام باقی خواهد ماند بسیار ارتجاعی به هر سرفصل است که نشان می دهد این ویروس را پایدار تاثیر جهانی تقاضا است.”

چین بزرگترین وارد کننده نفت و دومین مصرف کننده نفت پس از کاهش رشد تقاضا می تواند تاثیر بزرگی در قیمت ها.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و نفت برنت در حال معامله در بازار کشور حداقل 20 درصد کاهش قیمت از اوج اخیر و آینده چهار هفته متوالی از ضرر و زیان است.

RBC را Helima باغچه گفت: بازار است که با تمرکز بر “در مجموع-از-همه-ترس سناریو برای تقاضا” و گفت که “همه چشم ها در حال حاضر در مورد اینکه آیا اوپک می تواند تغییر احساسات از طریق اقدام جمعی است.”

انرژی داد مشترک کمیته فنی یک nonministerial زیر گروه است که بررسی های بازار نفت را گزارش برگزاری جلسات سه شنبه و چهارشنبه در وین برای بحث در مورد گزینه های برای کاهش تاثیر از شیوع کروناویروس. این عمل می تواند شامل اضافی تولید کاهش است. کامل نشست اوپک می تواند در هفته آینده.

“ما انتظار کاهش تولید به میزان حدود 500000 بشکه در روز” یوگی دیوان مدیر عامل شرکت Hassium مدیریت دارایی گفت: CNBC “سرمایه اتصال.” “اوپک است که به دنبال در این بسیار بسیار دقت کنید فقط فکر کردن به خود, ما نیاز به انجام چیزی در اینجا فقط برای کمک به حمایت از قیمت نفت است.”

قبلا در این جلسه قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به طور خلاصه تبدیل مثبت پس از وال استریت ژورنال گزارش داد که عربستان سعودی با توجه به 1 میلیون بشکه در روز کاهش به منظور تحریک قیمت. این روزنامه اشاره کرد اوپک مقامات.

“تمایل به افزایش تولید کاهش از اوپک+ انتظار می رود بازار” Babin گفت.

– CNBC مایکل شکوفه دن مورفی و ابیگیل Ng کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im