تقاضای نفت برای بازگشت به قبل از همه گیر سطح 2022 گلدمن می گوید اما بعید به اوج این دهه

روغن پمپ بنزین کارکنان با پوشیدن لباس و دستکش به عنوان به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus (Covid-19) در نزدیکی Jor باغ در 18 مارس سال 2020 در دهلی نو, هندوستان.

امل KS | Hindustan Times via Getty Images

تحلیلگران گلدمن ساکس انتظار می رود تقاضای جهانی نفت برای بازگشت به قبل از همه گیر سطوح تا سال 2022 با استناد به انتخاب کنید تا در رفت و آمد یک تغییر به خصوصی حمل و نقل و بالاتر هزینه های زیربنایی.

در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده پنج شنبه, تحلیلگران در آمریکا سرمایه گذاری بانک برآورد تقاضای جهانی نفت را کاهش 8 ٪ در سال 2020 دوباره بجای اول برگشتن 6 درصد در سال 2021 و “به طور کامل بهبود می یابند” به قبل از coronavirus سطح 2022.

بنزین تصور می شد به مرحله سریعترین بهبود تقاضا در میان فرآورده های نفتی به عنوان یک نتیجه از یک انتخاب گسترده تر در رفت و آمد و فعالیت یک شیفت از عمومی به خصوصی حمل و نقل برای رفت و آمد و بالاتر با استفاده از ماشین به جای سفر هوایی برای گردشگری داخلی — به ویژه در آمریکا و اروپا و چین.

دیزل تقاضای پیش بینی شده برای بازیابی 2019 سطوح تا سال 2021 افزایش توسط دولت-رهبری هزینه در پروژه های زیربنایی.

اما گلدمن ساکس هشدار داد سوخت جت تقاضا شده بود “بزرگترین بازنده” از coronavirus بحران با ضریب اطمینان مصرف کننده در پرواز تنظیم به پایین ماندن در صورت عدم وجود واکسن و رفتار مصرف کننده بالقوه مجموعه به تغییر بیش از مدت طولانی.

در نتیجه بانک ایالات متحده انتظار ندارد جت سوخت تقاضا برای بازگشت به قبل از Covid-19 سطح حداقل قبل از 2023.

اوج تقاضای نفت

پیش بینی از قیمت نفت در صحنه دراماتیک بازیابی در سه ماه منتهی به ژوئن اهمیت حیاتی خود بهترین عملکرد سه ماهه در 30 سال.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $42.75 بشکه در روز پنج شنبه بعد از ظهر تا حدود 1.7% برای جلسه در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی بود در $40.43, حدود 1.5 درصد بالاتر است.

نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی سر به فلک کشید بیش از 80 درصد و 91 درصد در طول سه ماهه دوم اما هر دو معیار باقی می ماند در بازار خرس قلمرو هر کدام را بیش از یک سوم از زمان آغاز سال است.

قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در ماه آوریل با آمریکا WTI قرارداد افتادن به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ به عنوان coronavirus مستند محدودیت های اوج خود رسیده.

حبس اقدامات موثر آورده تحرک در سراسر جهان به وقفه ایجاد تقاضای بی سابقه شوک در بازارهای انرژی.

آژانس بین المللی انرژی گفت: در ماه گذشته است که در آن انتظار می رود کاهش تقاضای نفت در این سال به بزرگترین در تاریخ تقاضا در سه ماهه دوم دیده می شود پایین تقریبا 18 میلیون بشکه در روز رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

در آخرین ارزیابی بازار نفت در پاریس مستقر در آژانس انرژی نیز گفت: آن را به حال دلیلی برای باور کردن تقاضا خواهد رسیدن به یک “جای پای پایدار” در ماه های آینده. آن رفت و به پیش بینی بزرگترین-سال پرش در تقاضای نفت تا کنون ثبت شده در سال آینده.

بیش از دراز مدت تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: آنها در حال حاضر اعتقاد بر این است که تقاضا برای نفت نخواهد اوج قبل از سال 2030.

همانطور که در بانک پالایش نفت خودکار تقاضا (جاده) مدل تحلیلگران گلدمن ساکس گفت که آن به روز شده اوج تقاضا برای نفت پیش بینی شده بود “رانده جامد اساسی رشد اقتصادی بازارهای نوظهور جمعیتی نسبتا کم و قیمت نفت است.”

“ما معتقدیم غیر از کشورهای OECD و پتروشیمی در بخش خاص خواهد بود که کلید رانندگان از رشد تقاضای نفت در دهه آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>