هزینه نفت خام برنت رسید که پایین ترین سطح از نوامبر سال 2002 به عنوان بازارهای مالی چشم تعمیق آسیب های اقتصادی از coronavirus بحران است.

قیمت کاهش یافت و بیش از 5 درصد یک شبه به شناور بالای 23 دلار در هر بشکه رسید.

کارشناسان بازار گفت: آن را منعکس نگرانی که تقاضا باقی خواهد ماند و خاموش برای دیگر به عنوان یک تعداد زیادی از کشورهای جهان وارد lockdown شرایط در تلاش برای آهسته COVID-19 عفونت – با بریتانیا هشدار به احتمال زیاد محدودیت تا شش ماه.

Ashley Jay, easyJet cabin crew member who will help medics at Nightingale hospital
یک easyJet عضو خدمه که امضا کرده است برای تبدیل شدن به یک بیمه خدمات درمانی داوطلب می گوید:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز عقب نشینی در خود امیدواریم که ما می تواند شروع به بازگشت به کار پس از تعطیلات عید پاک است.

قیمت نفت سقوط مرتبط است بیش از حد به تلخ جنگ قیمت بین تولیدکنندگان اصلی روسیه و عربستان سعودی پس از مسکو را با شکست پشت خروجی کاهش در حمایت از قیمت ها – تقویت ترس از تمدید عرضه بیش از تقاضا.

در همان زمان تیز معکوس در بازارهای جهانی سهام دیده است حدود 15trn پاک شده از ارزش ها در این سال به تاریخ.

بازارهای بورس آسیا روز دوشنبه – شاخص Nikkei در ژاپن تقریبا 4% پایین تر در یک مرحله – هر چند استرالیا شاخص اصلی ساخته شده سود 7 درصد در پشت AUS$130bn (£65bn) دستمزد بسته حمایتی اعلام شده توسط دولت است.

بیشتر از Coronavirus

یک موج محرک از بانک مرکزی و دولت های ملی تا به حال تنها یک اثر محدود در بازار اعتماد به نفس با توجه به طبیعت بی سابقه ای از بحران و رکود اقتصادی آن عواقب.

FTSE 100 لندن – 27 درصد پایین در جایی که آن را در آغاز سال – پیش بینی شد باز روز دوشنبه.

Ipek Ozkardeskaya تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank گفت ضمنی باز: “تردید نشان می دهد که ممکن است ما دیدن می کند بی ثباتی در سراسر بازارهای سهام اگر چه انرژی-سنگین FTSE 100 به احتمال زیاد باقی می ماند در زیر سایه یک 5% کاهش قیمت نفت به عنوان یک نتیجه از لغو هر چه مانده بود از تعطیلات عید پاک در نظر دارد.”

از شرکت های به روز رسانی بازار در عملیات خود easyJet تایید این پایه از ناوگان خود را تکمیل شده است.

بیانیه خود گفت: “در طول روزهای اخیر easyJet شده است کمک به بازگرداندن مشتریان داشتن عمل بیش از 650 نجات پروازها به تاریخ بازگشت به خانه بیش از 45 ، 000 مشتریان.

“گذشته از این نجات پرواز بودند عمل در یکشنبه 29 مارس. ما همچنان به همکاری با نهادهای دولتی به کار اضافی نجات پرواز به عنوان درخواست.

“در این مرحله وجود دارد می تواند بدون اطمینان از تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای تجاری است.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de