مسافران پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها می رسند در یک پرواز از آسیا در فرودگاه بین المللی لس آنجلس, کالیفرنیا, در ژانویه 29 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سریع گسترش سویه جدیدی از کروناویروس یادآوری خاورمیانه و دیگر اقتصادهای چقدر آنها تکیه بر چین برای کسب و کار به عنوان فعالیت های انسانی در سراسر کشور از 1.3 میلیارد تعطیل در حالی که مقامات مسابقه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

قیمت نفت در حال حاضر شده است افسرده برای ماه وزن توسط شناور آمریکایی عرضه و کشتار تجارت جنگ است. چین جدید کروناویروس بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 600 نفر و بیمار بیش از 31,000 تهدید به شیرجه رفتن به کالا — نیروی حیاتی از بسیاری از خاورمیانه اقتصاد — به ریزش بیشتر.

تقاضای نفت از چین — بالا خریدار نفت خام از کشورهای حوزه خلیج فارس است “به طور قابل توجهی پایین” و مصرف کاهش یافته است حدود 20 درصد یا حدود 3 میلیون بشکه در روز با توجه به اندی Lipow رئیس جمهور Lipow Oil Associates.

“هر مدت زمان طولانی که در آن ما می بینیم این کاهش در تقاضا است که واقعا به فشار بیشتر بازار نفت گفت:” CNBC چهارشنبه.

چین تقاضای نفت

احسان Khoman رئیس منا تحقیقات و استراتژی در بانک MUFG در دبی گفت که در حالی که عدم اطمینان بیش از بحران’ مدت باعث می شود آن را سخت برای تعیین کمیت آن در دراز مدت اقتصادی اثرات هر چیزی که اثرات چینی تقاضای خارجی برای صادرات خواهد شد که اثر عمده ای در خاورمیانه اقتصاد.

“اگر نیاز به صورت خام برای کارخانجات داخلی و مصرف قطره اگر چین در حال رفتن به بسته شدن برای کسب و کار و آنها در حال رفتن به و خواستار آن است که نفت خام پس از آن که تاثیر بزرگ است,” او گفت: CNBC. “اما ما نمی دانیم که اگر چین پالایشگاه در حال رد که فقط رتبهدهی نشده است.”

“باید کاهش قیمت نفت را تحمل سپس این خواهد بود که یک دوره تست برای منا منطقه ای هیدروکربن صادرکنندگان… با کاهش رشد اقتصادی تثبیت مالی و بالقوه رتبه اعتباری تنزل رتبه در جدول” یک ماه فوریه گزارش از MUFG نوشت.

هنوز “تغییرات ساختاری در این منطقه نشان داده است در حال ستوده” Khoman اضافه شده و اشاره کرد که تنوع استراتژی بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس و سرمایه گذاری در غیر نفتی بخش باید آنها را بیشتر انعطاف پذیر به نفت شوک.

گردشگری و خرده فروشی را به یک ضربه

کارشناسان مالی می گویند آن را بیش از حد به زودی برای محاسبه مقیاس آمار جهانی یا خاورمیانه کسب و کار به عنوان هیچ کس نمی داند چه مدت بحران بهداشت و درمان خواهد داشت و شدت آن چگونه تبدیل خواهد شد. اما دولت ها و خطوط هوایی در سراسر منطقه را به حالت تعلیق در خود چین پرواز با برخی از محرومیت بازدید کنندگان که به تازگی در چین است.

آینده در اوج فصل گردشگری برای خلیج فارس, این می تواند به معنای یک آمار برای برخی از کشورها که با استقبال تعداد زیادی از گردشگران چینی به ویژه امارات متحده عربی — سایت منطقه را برای اولین بار تایید کرد coronavirus موارد است.

امارات متحده عربی می بیند بالاترین حجم از گردشگران چینی در هر نقطه از خاور میانه — در هر یک از 16 بازدید کنندگان به امارات متحده عربی است که از چین یا 6 درصد از کل گردشگری — و آنها تمایل به صرف به شدت در دبی خرید بالا پایان و در بسته تور و تفریحی. در سراسر خاورمیانه و 2.4 میلیون بازدید کنندگان چینی در سفر خود به منطقه در سال گذشته متشکل از 2.7 درصد از منطقه در مجموع 91 میلیون گردشگر با توجه به CEIC داده است.

دبی شروع به احساس می کنید تاثیر

چینی, خریداران نیز تا بخش قابل توجهی از بازار جهانی کالاهای لوکس بازار با دبی “چین آمادگی” استراتژی توسعه یافته به طور خاص برای تهیه کردن به گردشگران چینی که در شماره 1 میلیون سال گذشته است.

داده ها از دبی گردشگری و تجارت بخش بازاریابی را نشان می دهد 291,662 مسافران چینی در بازدید از کویر امارات در سه ماهه اول سال 2019; خرده فروشی تحلیلگران انتظار دارند که اکثریت آن به دست داده این سه ماهه. اعداد در ماه گذشته مصرف در دسترس نیست اما اپراتورها تور می گویند آنها را دیده ام سنگین لغو به عنوان ترین سفر هوایی بین چین و کشورهای حوزه خلیج فارس screeches را متوقف کند.

در طول شیوع سارس در سال 2003 یک بیماری همه گیر منشاء آن در چین که به کشته شدن برخی از 800 نفر در سطح جهان و آلوده فقط بیش از 8000 جهانی مسافرت و گردشگری در بخش بین 30 دلار و 50 میلیارد دلار با توجه به جهانی مسافرت و گردشگری شورای (WTTC).

“چین بسیار بیشتر به اقتصاد جهانی یکپارچه نسبت در سال 2002 زمانی که آمريکا آغاز شد” به گزارش EIU نوشت. رشد اقتصادی چین در حال حاضر آمار پایین ترین سطح خود در 30 سال 6.1 درصد تا حد زیادی به دلیل جنگ تجاری با امریکا است. در حال حاضر EIU قطع آن پیش بینی تولید ناخالص داخلی از 5.9 درصد به 5.4 درصد برای سال 2020 هشدار می دهد و این می تواند کشیدن رشد اقتصاد جهانی برای سال 2020 به کمتر از 2% از 2.3% در حال حاضر.

وحشت بدتر از ویروس ؟

چین به طور فزاینده با جهان قطع شد, بین المللی, مقامات بهداشتی هشدار در برابر وحشت و بستن مرزها بیش از این ویروس ترس.

“موارد قبلی نیز ما نشان داده است که بسته شدن فرودگاه, لغو پروازها و بسته شدن مرزهای اغلب بیشتر تاثیر اقتصادی از شیوع خود” گلوریا Guevara, رئيس جمهور از WTTC در بیانیه ای گفت: در اواخر ماه ژانویه است.

سریع و موثر اضطراری برنامه به عنوان به خوبی به عنوان “سریع و دقیق و شفاف ارتباطی نیز بسیار مهم به منظور حاوی وحشت و کاهش منفی اقتصادی ضرر و زیان” چه گوارا گفت. “شامل گسترش وحشت غیر ضروری است که به عنوان مهم به عنوان توقف ویروس خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im