رسمی آمریکا و طالبان در رسیدن به افغانستان توافق صلح

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی برای نیروهای ایالات متحده در یک بازدید سرزده به پایگاه هوایی بگرام افغانستان, نوامبر 28 2019. رویترز/تام برنر

تام برنر | ایسنا

ارشد U. S. رسمی روز جمعه گفت ایالات متحده و طالبان باید به یک توافق صلح است که اثر را “بسیار زود” است و می تواند منجر به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان است.

این مقام گفت این توافق برای هفت روز “کاهش خشونت” به دنبال شروع تمام افغانستان مذاکرات صلح ظرف مدت 10 روز است “بسیار خاص” را پوشش می دهد و کل کشور از جمله افغانستان.

این تحولات به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper ملاقات جمعه در مونیخ با امریکا. آنها صحبت کرد و در حاشیه امنیت بین المللی در مونیخ فروم.

آتش بس تا به حال شده است به طور گسترده ای پیش بینی شده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت کرده است که در اصل برای معامله است که می تواند منجر به شروع قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی برداشت از افغانستان, به گفته مقامات ایالات متحده.

جزئیات نهایی شد با چکش در روزهای اخیر ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان زلمای خلیل زاد و نمایندگان طالبان در دوحه, قطر. خلیل زاد در مونیخ و با حضور Pompeo و Esper جلسه به عنوان ژنرال اسکات میلر فرمانده آمریکا نیروی بین المللی در افغانستان است.

مردم آشنا با این طرح را تشریح آن می گویند خواستار نتیجه گیری موفق از آتش بس یک هفته ای به دنبال داشته باشد ظرف مدت 10 روز با شروع از تمام افغانستان مذاکرات برای تعیین نقشه راه برای آینده سیاسی کشور.

مقامات ایالات متحده باید در کنار خار ادعا می کند که طالبان اولتیماتوم مجبور دست خود را. و آنها اشاره کرد که به رغم تهمت انتخاباتی تعهد به خروج سربازان آمریکایی از افغانستان و جاهای دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور nixed معاملات قبلی به نظر می رسد که در پاسخ به حملات نیروهای ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>