شانس یک بیماری همه گیر کوروناویروس دو برابر شده و به 40% می گوید مودی تجزیه و تحلیل

افراد منتظر در صف خرید ماسک صورت در یک فروشگاه خرده فروشی در جنوب شرقی شهر دائگو در فوریه 25 سال 2020 است.

JUNG YEON-JE | گتی ایماژ

با موارد جدید بیماری کروناویروس افزایش سرعت فراتر از چین شانس وقوع تبدیل به یک بیماری همه گیر در حال حاضر دو برابر شده — از 20 درصد به 40 درصد مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در یک گزارش.

“قبلی ما فرض است که این ویروس شامل می شود در چین ثابت کرد خوش شانس از یک بیماری همه گیر در حال افزایش” نوشت: اقتصاددانان از تحقیق و مشاوره بازوی مودی شرکت.

آنها قبلا پیش بینی شده 20% شانس یک بیماری همه گیر است که در تعریف سازمان جهانی بهداشت با عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری است.”

تجمعی تایید موارد جدید بیماری, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 بیش از حد 80,000 در سطح جهان با توجه به آخرین اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. چین باقی مانده است که این کشور با بیشترین تعداد از کل موارد اما در چند روز گذشته شده است وجود دارد رشد تعداد موارد جدید در خارج از سرزمین اصلی — از جمله در کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

“کره جنوبی موارد همراه با گسترش موارد جدید در ایتالیا و ایران نشان می دهد که در حالی که گسترش در چین کند شده است این ویروس در حال گسترش در خارج از چین است. و سهولت گسترش آن ممکن است جواب بد برای شتاب در چین به عنوان کارگران به شغل خود بازگشت و به عنوان مغازه ها و رستوران ها شروع به بازگشایی شده است.”

تحت مودی قبلی فرض که این ویروس خواهد بود که در چین و تا حد زیادی بازی کردن توسط بهار اقتصاددانان به حال پیش بینی رکود در اقتصاد چین در سه ماهه اول, در حالی که ایالات متحده و اقتصاد جهانی را تجربه کاهش سرعت در رشد است.

اما یک بیماری همه گیر خواهد شد در نتیجه جهانی و ایالات متحده رکود در نیمه اول سال جاری اقتصاددانان گفت.

“اقتصاد در حال حاضر شکننده قبل از وقوع و آسیب پذیر به هر چیزی که نمی چسبد به اسکریپت. COVID-19 راه, اسکریپت” اقتصاددانان گفت.

“COVID-19 از هیچ جا آمد. ممکن است آنچه که اقتصاددانان تماس black swan – a نادر و ذاتا رویداد پیش بینی نشده با عواقب شدید” آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>