اوباما بزوس و کارداشیان هک حساب بیت کوین توییتر کلاهبرداری

چندین بالا مشخصات حساب توییتر هک شده اند در آنچه به نظر می رسد به یک بیت کوین اومدی.

توییتر گفت که تحقیق در مورد یک “حادثه امنیتی” پس از توییت های ارسال شده در حساب های ارائه شده برای ارسال 2000 $برای هر $1,000 ارسال شده به یک آدرس Bitcoin.

در میان کسانی که تحت تاثیر قرار شد رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و میلیاردر Elon Musk.

Elon Musk was among those targeted by scammers in a Twitter hack

تاجر Mike Bloomberg, آمازون, رئیس, جف بزوس, واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان, رپر, Kanye West, مایکروسافت, co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و حساب های شرکت برای بارگذاری و اپل نیز گزارش شده است که آمار کلاهبرداری.

Blockchain پرونده نشان داد که مشکوک به scammers دریافت کرده بود بیش از 100.000 دلار ارزش cryptocurrency با توجه به انتخاب.

Joe Biden was vice president to Barack Obama
تصویر: جو بایدن و باراک اوباما حساب مصالحه شد

فقط قبل از 11 شب زمان انگلستان توییتر گفت که تحقیق در مورد یک “رخداد تأثیر حساب” اضافه کرد: “ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی.”

علت نقض هنوز نازل شده است و در ضمن توییتر را متوقف کرده است برخی از کاربران از به tweeting و بازنشانی کلمه عبور خود را در حالی که تحقیقات ادامه دارد.

بیشتر از علم و تکنولوژی

برخی از متخلف توییتهایی حذف شد اما در برخی از حساب های مانند مشک آنها به سرعت دوباره ظاهر شدند.

کارشناسان شگفت زده شدند در مقیاس حادثه که پیشنهاد هکرها ممکن است به دست آورده اند دسترسی از طریق توییتر سیستم و نه از طریق حساب های منحصر به فرد.

مایکل Borohovski مدیر مهندسی نرم افزار در امنیت شرکت Synopsys گفت: “بسیار محتمل است که مهاجمان قادر به هک به پایان دادن به عقب و یا خدمات لایه از نرم افزار توییتر.

“اگر هکرها دسترسی دارند به باطن از توییتر و یا دسترسی مستقیم به پایگاه داده وجود دارد هیچ چیز به طور بالقوه توقف آنها در pilfering از اطلاعات علاوه بر استفاده از این توییت-کلاهبرداری به عنوان یک حواس پرتی,” او اضافه شده است.

دیمیتری Alperovitch از بنیانگذاران امنیت سایبر شرکت CrowdStrike گفت: “این به نظر می رسد بدترین هک عمده پلت فرم رسانه های اجتماعی است.

“ما خوش شانس است که با توجه به قدرت از ارسال توییت از حساب های معروف بسیاری از مردم تنها چیزی است که هکرها باید انجام شود این است که فریب خوردن در مورد $110,000 در bitcoins از حدود 300 نفر است.”

سهام در توییتر بودند توسط بیش از 3 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز چهارشنبه در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>