NZ آتشفشان قربانی بیدار از کما به یاد شوهر و پدر مرده

یک بانوی استرالیایی به شدت مجروح در فوران آتشفشانی است از خواب بیدار از کما به خبری که شوهرش و دختر کشته شده در فاجعه است.

لیزا Dallow, 48, شده بود در نیوزیلند سفید جزیره با خانواده و ده ها تن از دیگر گردشگران هنگامی که این فوران در 9 دسامبر.

Mrs Dallow یک مهندس از جنوب استرالیا دچار سوختگی به بیش از 60 درصد از بدن او.

بیست و یک نفر کشته شدند و 17 استرالیایی.

Mrs Dallow را 53 ساله, شوهر, گاوین درگذشت در یک هلیکوپتر بود که نجات مجروح و 15-year-old daughter زو درگذشت و در نزدیکی جزیره.

یک خانواده سخنگو گفت: “در آن زمان او در حالی که برای آن غرق و سپس او فقط نگه داشته و گفت که او نمی تواند باور آنها فوت کرده اند.”

Mrs Dallow تنها چند خاطره از فوران این سخنگو گفت: Adelaide, تبلیغ, و اضافه کرد که او “به خاطر آن انفجار و سپس همه گفتن به اجرا”.

بیشتر از استرالیا

“او سپس به یاد می آورد که چگونه سنگ در حال سقوط بودند در همه جا و ضربه او در پشت.

“او به خاطر تفکر ‘زمانی که آنها می آیند و نجات ،

“چیزی که بعد از او می داند که او در بیمارستان و بدانم که در آن او بود.”

Schoolgirl Zoe Hosking is also missing. Pic: Facebook
تصویر: لیزا Dallow دختر زو شد در میان کسانی که کشته در فوران است. عکس: Facebook

در این روز پس از فاجعه نیوزیلند مقامات منتقل بسیاری از مجروح استرالیا بازگشت به میهن خود را به طوری که آنها می تواند بهبود می یابند و نزدیک به اعضای خانواده.

Mrs Dallow شده است در ملبورن آلفرد بیمارستان سوختگی که در آن او است که تحت بازسازی فشرده.

او در میان هفت استرالیا هنوز در بیمارستان است.

او قادر به میان 600 عزاداران در شوهرش در مراسم تشییع جنازه در ماه گذشته اما خانواده او می خواهد برای به تاخیر انداختن Zoe یادبود به این امید که او را به خوبی به اندازه کافی وجود دارد.

متعلق به بخش خصوصی سفید جزیره شناخته شده توسط نیوزیلند بومی مائوری به عنوان Whakaari است که در این کشور فعال ترین آتشفشان و مردم تنها مجاز به سفر به عنوان بخشی از یک گروه تور.

این جزیره در حدود 30 کیلومتری, Bay of Plenty coast شد بازدید بیش از 20 ، 000 نفر در هر سال قبل از فوران با توجه به Whakatane منطقه شورای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>