نیویورک شروع به کروناویروس تست آنتی بادی برای مراقبت از سلامت کارگران و اولین پاسخ شهردار می گوید

شهردار بیل د Blasio استقبال بهداشت و درمان کارگران و انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در USTA Billie Jean King ملی تنیس Center, New York, مارس 10 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

شهر نیویورک ارائه خواهد شد رایگان coronavirus تست آنتی بادی به بیش از 150 ، 000 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم از شیوع برای تعیین اگر آنها به احتمال زیاد آلوده شده است با Covid-19 و بازیافت, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“تست آنتی بادی به ارمغان می آورد به جدول و هدف ما این است که برای رسیدن به بسیاری از مردم که می خواهم به استفاده از آن را به صورت داوطلبانه و البته” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

یک تست آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی در معرض شده است و یا به طور بالقوه تا به حال coronavirus و توسعه آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. آن را تضمین نمی کند مصونیت اما پزشکان می گویند یک مثبت آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که یک بیمار ممکن است برخی از سطح از حفاظت در برابر عفونت مجدد.

د Blasio گفت: این شهرستان با هدف شروع آزمایش پرسنل در هفته آینده در بیمارستان firehouses ایستگاه های پلیس و اصلاحات امکانات. این شهر هدف این است که برای تست همه مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در عرض یک ماه, او گفت:.

این تست این است که در همکاری با وزارت بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری de Blasio گفت.

“این یک تست کامل, اما آن را به اطلاعات واقعی. آن است که مفید” د Blasio گفت. “این به شما می گوید چیزی است که بسیار مهم است و بخشی از حل این پازل بزرگتر از coronavirus و مبارزه با آن را به عقب.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>