نیویورک مقامات احساس خطر با افزایش نادر, بیماری موثر بر برخی از بچه ها با coronavirus شهردار de Blasio می گوید

بیل د Blasio, شهردار نیویورک می پوشد یک ماسک محافظ در حالی که تور مالیا میلز شنا کارخانه که دارای چرخد و به تولید پلی پروپیلن روپوش پزشکی کارگران در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده آمریکا, در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

شهر نیویورک مقامات بهداشتی به طور فزاینده ای نگران افزایش اخیر در موارد نادر, بیماری های التهابی در کودکان است که ممکن است مربوط به کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت.

د Blasio گفت: مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند حداقل 15 اطفال موارد یک بیماری التهابی شبیه به بيماری کاوازاکی یک بیماری رایج در کودکان و علل تب بالا و تورم در رگ های خونی. کودکان نیز ممکن است توسعه بثورات و تجربه درد شکم و استفراغ د Blasio گفت.

چهار نفر از بیماران آزمایش مثبت برای Covid-19, 11 آزمایش منفی اما شش تا به حال آنتی بادی این ویروس نشان دهنده یک عفونت قبلی.

تمام بيماران با تب بیش از نیمی گزارش راش, شکم درد, استفراغ و یا اسهال NYC وزارت بهداشت گفت: در یک گزارش جداگانه. “علائم تنفسی گزارش شده است که کمتر از نیمی از این بیماران است.”

تعداد موارد است “به اندازه کافی برای اطمینان می گویند حتی اگر آن را غیر معمول در مقایسه با صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که قرارداد این بیماری است که هنوز ما باعث نگرانی” د Blasio گفت. “اگر هر کودک در حال تجربه این علائم به خصوص در ترکیب با پزشک خود تماس بگیرید حق دور. “

سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات هفته گذشته آنها در حال بررسی این که آیا coronavirus علل بیماری کاوازاکی در کودکان پس از چند مورد بریدن در اروپا است.

این است که خواسته خود را به شبکه جهانی از پزشکان به “هشدار” برای چنین مواردی در سراسر جهان است. Coronavirus که در درجه اول یک بیماری تنفسی مؤثر است بیش از ریه ها به عنوان اولین فکر دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در 29 آوریل.

در اوایل روز شنبه دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیساریای سازمان غذا و دارو گفت: بیماری نادر نشان می دهد که “ما نمی دانیم این ویروس هست.”

“این واقعا یک نکته قابل توجه پس از چندین ماه با این ویروس و خیلی گزارش در ادبیات پزشکی ما هنوز در حال یادگیری زیادی در مورد آن” گوتلیب گفت: “Squawk Box.” “من فکر می کنم افزایشی اطلاعات است که ما در حال یادگیری ما منجر به این باور است که این یک مقدار بیشتر مهیب ویروس از ما درک شاید در نقاط مختلف است.”

در اوایل شیوع محققان و کارشناسان بیماری های عفونی گفت: این ویروس ظاهر می شود و مقدار کمی از کودکان در حالی که هدف قرار دادن افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به خصوص سخت است.

پس از آن محققان آموخته اند خیلی بیشتر در مورد این ویروس از جمله این که کودکان آن را دریافت کنید و می توانید از آن مرد حتی بدون شرایط اساسی است که تمایل به بدتر شدن علائم. اکثر بچه ها گزارش خفیف علائم تنفسی یعنی, تب, سرفه خشک و خستگی. برخی کودکان می تواند تبدیل به طور جدی بیمار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>