شهردار نیویورک, بیل د Blasio به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک منافق در روز سه شنبه گفت: او تمایل به قید وثیقه متحده به خصوص آن اجرا شده توسط دموکرات شده اند که از چپ بسته های پول با coronavirus.

در New York Post مصاحبه منتشر شده روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با حمایت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل موضع است که او نمی خواهد ارائه فدرال کمک به دولت های ایالتی و گفت که کنگره تمایل به انجام کمک مالی.

د Blasio انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن نظر کرد و گفت که رئیس جمهور مایل به ارائه نزدیک به 58 میلیارد دلار به قید وثیقه از صنعت هواپیمایی اما نه متحده به صندوق لازم خدمات عمومی مانند پلیس و مراقبت های بهداشتی.

“او می گوید: او تمایل به انجام کمک مالی. او منافق خالص داده شده چقدر پول او را در دست شرکت های بزرگ و ثروتمند در حال حاضر” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این بدان معناست که او تمایل به کمک به آتش نشان EMTs, امدادگران, افسران پلیس, پزشکان, پرستاران مراقبت های بهداشتی کارگران و معلمان و بهداشت کارگران است.”

یک صفحه نمایش گرفتن از شهردار, بیل د Blasio برگزاری یک کپی از نیویورک پست در طول یک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت: ساکنان بسته دولت فدرال را به وزارت امور خارجه و سایر دولت های محلی کل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیویورک پست که هر بالقوه نجات خواهد بود ناعادلانه به جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده به دلیل این که نیاز به کمک مالی هستند “اجرا شده توسط دموکرات ها در هر مورد. فلوریدا در حال انجام است فوق العاده تگزاس انجام شده است و فوق العاده در این میانه است, شما می دانید, فوق العاده — بسیار کمی بدهی.” تگزاس و فلوریدا هم باید فرمانداران جمهوریخواه.

د Blasio رد تهمت نظرات, اما و ارجاع نامه به تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و امضا شده توسط 111 از دولت شهرداران درخواست تمام شهرستانها تگزاس همان دسترسی به فدرال coronavirus بودجه امداد صرف نظر از اندازه. او همچنین اشاره شده گزارش از coronavirus’ گسترش سریع از طریق میانه را بسته بندی گوشت می آمد امکانات.

“من نمی دانم آنچه که کشور او زندگی در, اما در اینجا در ایالات متحده آمریکا مردم صدمه زدن” د Blasio گفت. “مهم نیست که چه دولتی در آنها مهم نیست اگر آن را قرمز و یا آبی رنگ است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو قبلا انتقاد مک کانل حمایت اجازه متحده اعلام ورشکستگی خواستار آن را “یکی از واقعا خنگ ایده ها در تمام دوران است.” دولت دست و پنجه نرم کردن با $13.3 میلیارد کمبود درآمد در مقایسه با اصلی آن پیش بینی 14% کاهش در دولت پیش بینی شده کاهش مالیات رسید.

دولت در حال حاضر پیش بینی $61 میلیارد و در مجموع درآمد از دست رفته بين مالی سال 2021 و 2024, کومو گفت. د Blasio است پیش بینی شده است که Covid-19 هزینه خواهد شد شهر نیویورک پیش بینی $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست بیش از فعلی و بعدی سال مالی پس از شهرستان توقیف کسب و کار و دستور داد مردم را به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“وجود دارد را نمی توان بازیابی ملی بدون در شهر نیویورک و ایالت نیویورک و شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور شده است که آمار بسیار سخت” د Blasio گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de