شهردار نیویورک, بیل د Blasio می گوید: تعدادی از coronavirus بیماران نیاز به هواکش است ‘بهبود’ در روزهای اخیر خرید شهر وقت با ارزش

بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک صحبت می کند در یک کنفرانس خبری به عنوان USNS راحتی در بیمارستان کشتی می رسد در اسکله 90 در نیویورک آمریکا روز شنبه, مارس 30 سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: تعدادی از coronavirus بیماران قرار می گیرد هواکش در روزهای اخیر شده است بهتر از انتظار می رود به این شهرستان در وقت با ارزش برای ایمن سازی لوازم مورد نیاز برای یک موج از بیماران انتظار می رود به آمار بیمارستان های محلی در چند هفته آینده.

“باید ببینیم در روزهای آینده اگر آن چیزی که پایدار و چیزی که اظهارات او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل Alfred E. Smith, مکان عمومی, مدرسه ابتدایی در مرکز شهر منهتن در روز سه شنبه. “اما من می خواهم حداقل یک بهبود کوچک در چند روز گذشته و با تشکر از خدا برای آن است.”

وجود دارد حداقل 72,181 تایید COVID-19 موارد و 3,485 مرگ و میر در شهر نیویورک بدترین شیوع در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه صبح روز سه شنبه. حدود 22 درصد از موارد در شهر نیویورک به پایان رسید تا بستری با توجه به نیویورک در بخش بهداشت و درمان. که بیش از دو برابر جهانی میزان بستری شدن, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“برای اولین بار در بسیاری از روزها ما شاهد یک افزایش در تعداد هواکش مورد نیاز در این بیمارستان ها دیروز. بسیار قابل توجه” د Blasio گفت. “هنگامی که شما به بازگشت حدود دو هفته هر روز وجود دارد افزایش قابل توجهی در برخی روز بیشتر و برخی روزها کمتر اما هر روز وجود دارد افزایش قابل توجهی. ما نیاز بیشتر هواکش تر از روز قبل است.”

او گفت: بهبود در تعداد هواکش مورد نیاز آشکار بود دوشنبه خرید این شهر به زمان بیشتری برای دریافت بیشتر هواکش. در حالی که تشویق او گفت: آنها نیاز به دیدن آن برای چند روز قبل از آن مشهود از یک روند بزرگتر.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>