شهردار نیویورک, بیل د Blasio می گوید: تعدادی از coronavirus بیماران نیاز به هواکش است ‘بهبود’ خرید شهر وقت با ارزش

بیل د Blasio, شهردار شهر نیویورک صحبت می کند در یک کنفرانس خبری به عنوان USNS راحتی در بیمارستان کشتی می رسد در اسکله 90 در نیویورک آمریکا روز شنبه, مارس 30 سال 2020 است.

آنگوس و خورنده | بلومبرگ | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: تعدادی از coronavirus بیماران قرار می گیرد هواکش در روزهای اخیر شده است بهتر از انتظار می رود به این شهرستان در وقت با ارزش برای ایمن سازی لوازم مورد نیاز برای یک موج از بیماران انتظار می رود به آمار بیمارستان های محلی در چند هفته آینده.

“باید ببینیم در روزهای آینده اگر آن چیزی که پایدار و چیزی که اظهارات او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل Alfred E. Smith, مکان عمومی, مدرسه ابتدایی در مرکز شهر منهتن در روز سه شنبه. “اما من می خواهم برای به حداقل توجه داشته باشید کمی بهبود در چند روز گذشته و با تشکر از خدا برای آن است.”

وجود دارد حداقل 72,181 تایید COVID-19 موارد و 3,485 مرگ و میر در شهر نیویورک بدترین شیوع در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از صبح روز سه شنبه. حدود 22 درصد از موارد در شهر نیویورک به پایان رسید تا بستری با توجه به نیویورک در بخش بهداشت و درمان. که بیش از دو برابر جهانی میزان بستری شدن, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

“برای اولین بار در بسیاری از روزها ما شاهد یک افزایش در تعداد هواکش مورد نیاز در این بیمارستان ها دیروز. بسیار قابل توجه” د Blasio گفت. “هنگامی که شما به بازگشت حدود دو هفته هر روز وجود دارد افزایش قابل توجهی در برخی روز بیشتر و برخی روزها کمتر اما هر روز وجود دارد افزایش قابل توجهی. ما نیاز بیشتر هواکش تر از روز قبل است.”

او گفت: بهبود در تعداد هواکش مورد نیاز آشکار بود دوشنبه خرید این شهر به زمان بیشتری برای دریافت بیشتر هواکش. در حالی که تعداد تشویق او گفت: آنها نیاز به دیدن آن برای چند روز قبل از این شواهد از یک روند بزرگتر.

او گفت: حدود 830 نفر در سراسر شهرستان شد انتوبه دیروز معنی آنها را در یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به آنها را تنفس می کنند. که نشان دهنده حدود 20 درصد از این شهر در دسترس تخت بیمارستان است و در مورد مشابه از یکشنبه به دوشنبه. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گزارش 266 جدید و میر ناشی از یکشنبه به دوشنبه.

د Blasio همچنین گفت: مردم از رنگ ها و مردم کم درآمد جامعه که در طول تاریخ داشته اند بیشتر مشکلات سلامتی هستند گرفتن ضربه بسیار سخت تر توسط coronavirus. شهر نشده منتشر مسابقه داده ها برای شیوع اما د Blasio گفت: این شهرستان برنامه ای برای انجام این کار بعد از این هفته اگر چه او هشدار داد که اطلاعات نبود مقدماتی.

“میزان که اختلاف ما هنوز به طور کامل در تلاش برای درک. و داده های ما به شما کمک خواهد کرد که ما درک می کنیم اما آن را نمی خواهد حرف آخر ، آن است که مقدماتی و ناقص در وسط یک بحران” او گفت:. “قومیت داده ها در یک بحران فضای که در آن مراقبت های بهداشتی ارائه شده به سرعت به هر کس که می توان رسیده است که کمتر از یک تمرکز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>