شهردار بیل د Blasio استقبال بهداشت و درمان کارگران و انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در USTA Billie Jean King ملی تنیس Center, New York, مارس 10 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

بیش از 250 نفر بی خانمان منتقل شدند بیرون از شهر نیویورک مترو در این شهر برای اولین بار برنامه ریزی خاموش شدن برای ضد عفونی کردن قطار اوایل روز چهارشنبه به عنوان بخشی از دولت را تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

“ما هرگز دیده می شود تا موفقیت های زیادی را در یک شب قبل از” د Blasio گفت: در اخبار جلسه. “این تنها یک شب. … اما این عدد سرسام آور است,” او گفت: از تعداد افراد بی خانمان بودند نقل مکان کرد و به مسکن موقت است.

د Blasio گفت: 139 از 252 افراد بی خانمان بودند که با نزدیک شدن توسط کارگران امدادرسانی و پلیس نیویورک گروه افسران توافق برای ترک خیابان ها و به دنبال کمک De Blasio گفت. “ما هرگز دیده می شود این بسیاری از مردم که زندگی می کنند در خیابان ها توافق را به چیزی متفاوت است.”

وجود دارد به طور مداوم در جایی بین 3,500 و 4000 نفر در خیابانها و مترو در شهر نیویورک در سراسر پنج بخش نیویورک, de Blasio گفت: با استناد به سالانه یک مطالعه انجام شده توسط دولت فدرال است.

بی خانمانی در شهر مترو شده است یک موضوع برای چندین دهه است. شهردار گفت که دولت او “امیدوار” در مورد بهبود وضعیت و تاکید کرد که بی خانمان encampments هستند “غیر قابل قبول است.”

کمک رسانی کارگران خواهد بود هر شب ارائه به افراد بی خانمان کمک و حمایت آنها نیاز استیون بانک کمیسر شهر نیویورک منابع انسانی و مدیریت/اداره خدمات اجتماعی گفت: در جلسه.

“ما باید پناهگاه و پناهگاه های امن و ما همان ارائه خدمات به مردم شب گذشته است که ما را قادر به آوردن 2,500 مردم در خیابان” او اضافه شده است.

در مارس 30, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک است که تعلیق آن 24 ساعته خدمات مترو برای ضد عفونی کردن ماشین های مترو در جهانی همه گیر. کومو گفت: تمیز کردن خدمات رخ خواهد داد از 1 صبح تا 5 صبح هر شب.

این شهر سیستم مترو قبلا مورد تحسین قرار گرفته برای آن 24 ساعته خدمات روزانه. آن عملیات به ندرت مورد دستور به توقف جز در موارد بلایای طبیعی است.

اعلام تعطیلی آمد در میان نگرانی های رو به رشد از طرفداران محلی گفت که افراد بی خانمان هستند که آواره اما نه به درستی ارائه شده با جایگزین امن.

پناهگاه بی خانمان در سراسر ایالات متحده روبرو هستند کمبود داوطلب و مبارزه با افزایش هزینه ها در طول شیوع بیماری مرگبار. متعدد پناهگاه در حال ساخت تنظیمات برای خدمات خود را از قبیل فاصله تخت بیشتر از هم جدا و استریل سطوح بیشتر برای به حداقل رساندن تماس و پایبند اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

د Blasio گفت: “با احترام مخالف” با طرفداران و گفت ماموریت خود را به رهبری بانک است “دلسوز و شایسته” و تلاش برای کمک به مردم “رسیدن به یک پناهگاه امن و یا یک سرپناه است که برای آنها کار می کند.”

“ما با ارائه مراقبت های پزشکی و مواد غذایی و سوء مصرف مواد پشتیبانی از نظر برنامه های به آنها را مواد خدمات بهداشت روان,” او گفت:. “ما می دانیم موثر است چرا که بیش از 2000 نفر آمده اند و رفته است, بازگشت به خیابان و من فکر می کنم طرفداران می خواهم به تحسین و حمایت از چیزی است که پایان دادن به بی خانمانی و خیابان.”

شهر نیویورک در مجموع از 171,723 موارد مثبت Covid-19 و 13,724 تایید مرگ, با توجه به داده ها از آن وزارت بهداشت ،

روزانه تعداد زیادی از مردم مراجعه کننده به بیمارستان شد 109 و تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در ICU بود که در 599 روز شنبه. در حالی که این شاخص هر دو بالاتر از این اعداد ممکن است از 3 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 پایین بود به 15 درصد از 22 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de