الیزابت Bonilla یک امدادگر در شهر نیویورک در پاسخ به اخیر ایست قلبی تماس مشکوک coronavirus بیمار در 70s به.

“عملا هر تماس شما شنیدن در رادیو یک ایست قلبی” Bonilla گفت NBC News.

Paramedic, که با این نسخهها کار در برانکس گفت: او به انجام CPR در زن به عنوان خانواده او را در شوک در چگونه به سرعت او گرفته شده بود به نوبه خود برای بدتر است.

هفته گذشته بدن حاکم برای شهر نیویورک اورژانس خدمات پزشکی دستور داد که واحدهای دیگر نمی تواند حمل و نقل ایست قلبی بیماران به بیمارستان ها وجود دارد مگر اینکه نشانه هایی از زندگی در صحنه است.

با وجود کار با عصبانیت به احیای این زن در نهایت وجود دارد هیچ چیز بیشتر Bonilla و شریک زندگی خود را می تواند انجام دهد.

“ما تا به حال به تلفظ بیمار در طبقه” او گفت:. “است که لطمه می زند چرا که شما در حال ترک آنها سمت راست وجود دارد در مقابل خانواده خود را.”

به عنوان Bonilla و شریک زندگی خود صحبت به خانواده و آماده به ترک خانه بهداشت aide که گریه شده بود در اتاق نشیمن رفت به بیمار و کمرویی تمیز صورت خود را برای آخرین بار. ژست منتقل Bonilla عمیق.

“هر ایست قلبی من به من ترک بسیار عاطفی. من گریه چرا که آن را واقعی است. آن را جدی” گفت: Bonilla که مشغول به کار به عنوان یک امدادگر به مدت هفت سال. “مردم در حال خارج راه رفتن در اطراف و آنها را نمی بینیم داخل از آنچه ما می بینیم.”

اداره آتش نشانی نیویورک یا FDNY ثبت نام افزایش سرسام آور در تماس برای ایست قلبی بیماران به عنوان شهر شاهد آن تعداد صعود به بیش از 84,000 موارد شناخته شده به عنوان از صبح روز پنجشنبه با بیش از 4,400 مرگ و میر.

پس از coronavirus آمد به شهرستان FDNY گزارش شده است 50 درصد افزایش روزانه در تماس برای خدمات اضطراری است. اما تعدادی از ایست قلبی تماس بوده است به خصوص گریم.

از 20 مارس تا آوریل 5, آژانس وارد شده به طور متوسط 195 ایست قلبی تماس روزانه با 129 نفر در حال مرگ در هر روز با توجه به آمار ارائه شده به ان بی سی نیوز.

در طول مدت زمان مشابه در سال گذشته FDNY به طور متوسط 65 ایست قلبی تماس در روز و 27 از کسانی که تماس به طور متوسط به پایان رسید در مرگ این آمار نشان می دهد.

“در حال حاضر در این گیر ما شاهد بیش از 300 ایست قلبی تماس هر روز با بیش از 200 نفر در حال مرگ در هر روز” به FDNY دفتر مطبوعاتی گفت:.

حتی بیشتر نگران کننده ایست قلبی بیماران در طول این دوره است که اخیر که داده ها در دسترس هستند از FDNY زخم تا مرگ در نرخ هشدار دهنده از 66 درصد از حدود 41 درصد در مدت مشابه سال گذشته است.

و میزان مرگ و میر به نظر می رسد شتاب. بیش از نیمی از 2,192 فتح کرد گرفته شد ایست قلبی مرگ و میر ناشی از تماس در طول 17 روز رخ داده در پنج روز از ماه آوریل با توجه به FDNY آمار.

“افزایش چشمگیر از ایست قلبی تماس ها و مرگ و میر ناشی از ایست قلبی تماس نشان می دهد تاثیر مشکوک یا تایید COVID-19 بيمار با داشتن 911 و چه EMS اعضای داشتن برای پاسخ به هر, روز,” ارشد FDNY رسمی گفته NBC News.

امدادگران و EMTs گفت: آنها با شنیدن back-to-back ایست قلبی تماس های بسیاری از آن بودند مشکوک یا تایید COVID-19 بيمار.

“من شده است به قلبی از دستگیری در کل من حرفه ای” Bonilla گفت. “یک دقیقه فرد خوب است و پس از آن دقیقه بعد فرد فقط فرو می ریزد.”

EMT که همچنین با این نسخهها کار در برانکس گفت: حجم تماس بسیار بالا و ترکیبی از ایست قلبی تماس های مردم با این ویروس در زجر تنفسی در افراد با علائم جزئی که وحشت زده بودند و می خواستند برای رفتن به بیمارستان است. نیز وجود دارد مردم با نامربوط شرایط بودند که از ترس به حمل و نقل به بیمارستان برای ترس از ابتلا به این ویروس وجود دارد.

“همه ترس گفت:” EMT که صحبت خواست نامش فاش نشود.

مایکل کشتی فرنگی, معاون رئیس جمهور از FDNY محلی 2507 اتحادیه به نمایندگی از EMTs و امدادگران گفت: این ویروس به طور کامل طرح میتوانست راه کار می کنند.

“این فقط این طوفان کامل از بیماری همه گیر است که روش کار عادی از پنجره بیرون را,” او گفت:.

کشتی فرنگی گفت: EMTs و متخصصین امر نیاز روانی منابع برای مقابله با ادامه تلفات در پاسخ به بیماران مبتلا به ویروس است. در حالی که قبل از آنها ممکن است ترکیبی از جدی تر تماس ها و برخی جزئی تماس coronavirus موارد قریب به اتفاق EMS تیم است.

“نه تنها آن است که فقط یک ثابت برای اعضای ما آن را مرگ آن را تخریب,” او گفت:. “که شکستن است و دیگر وجود دارد, پس از آن قرار دادن یک سویه است که هیچ کس را آموزش داده شده است ،

کشتی فرنگی گفت که در حالت عادی ایست قلبی یک بیمار دیده می شود در حدود 10 نفر از جمله یک EMT خدمه و پیراپزشک خدمه.

پس از 20 دقیقه بدون نشانه هایی از زندگی, آنها هنوز هم می تواند راه اندازی حمل و نقل به بیمارستان برای دیدن اینکه آیا بیمار در پاسخ به درمان بیشتر و یا تماس با یک دکتر که می تواند موضوع سفارشات جدید و یا داروها را به بیمار است.

اما در میان coronavirus همه گیر وجود دارد فرصت خوبی است که تنها دو یا حداکثر چهار نفر را در پاسخ به یک ایست قلبی تماس بگیرید.

“این است که در میدان جنگ در زمان جنگ تریاژ که ما تحت” کشتی فرنگی گفت.

Bonilla شرح داده شده در پاسخ به اولین تایید coronavirus تماس یک مرد در 40s خود را که نیاز به اکسیژن بد.

“این یکی از مخرب ترین کارهایی که من انجام داده ام” او گفت:.

“این تقریبا مثل نگاه کردن به هیولا چهره به چهره” او گفت:. “راه او بود و نفس نفس زدن برای هوا. راه او عرق کردن و چگونه داغ پوست او. تمام بدن تکان دادن بود.”

خدمه درمان می شود و او را به یک بیمارستان است.

“من فکر کردم که او خوب خواهد بود چرا که او جوان بود اما برای پیدا کردن او درگذشت و روز بعد از آن شکست قلب من” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im