نیویورک coronavirus موارد ‘در آینده به شدت در حال حاضر’ شهردار de Blasio می گوید

یک رفت و آمد می پوشد یک ماسک در حالی که سوار قطار مترو در نیویورک, ایالات متحده روز دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. در یک سری از توییت یکشنبه, نیویورکی تشویق شدند توسط شهردار, بیل د Blasio برای جلوگیری از شلوغ ترین زمان از مترو و اتوبوس ساعت شلوغی با راه دور متناوب در برنامه کار یا پیاده روی یا دوچرخه سواری به عنوان موارد coronavirus صعود.

Victor J. آبی | بلومبرگ | گتی ایماژ

خصوصی labs آغاز شد که در حال اجرا coronavirus آزمون در شهر نیویورک در روز جمعه گزارش بسیاری از موارد جدیدی است که مقامات دولتی مشکل نگه داشتن شهردار, بیل د Blasio به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“آنها در آینده به شدت در حال حاضر است که قادر به شما یک مفصل مورد شکست ما در آن موقعیت انجام دهید که در این لحظه به دلیل وجود دارد بسیاری از آمدن به جلو” د Blasio گفت: صحبت کردن در بللوو بیمارستان در منهتن. “از 12 ظهر … تعداد موارد تایید شده در شهر نیویورک 36 است که 16 جدید از دیروز و 11 جدید حتی پس از این صبح در ساعت 7 صبح زمانی که من آخرین صحبت در این مورد.”

تقریبا 2000 نفر از ساکنان شهر نیویورک در جداسازی داوطلبانه در حالی که 30 نفر در قرنطینه اجباری, او گفت:.

COVID-19 آلوده بیش از 173 نفر در سراسر ایالت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: در اوایل روز سه شنبه. که 108 مورد تأیید هستند در Westchester County, فقط در شمال شهر نیویورک است.

دکتر میچل کاتز مدیر عامل شرکت نیویورک بهداشت + بیمارستان ها گفت: آنها در حال نیروبخش برای یورش COVID-19 موارد اضافه کرد که بیمارستان های محلی در حال آماده شدن برای تخلیه فعلی بیماران برای رسیدگی به ورودی coronavirus بیماران.

“ما آماده هستند تا در بللوو و همه بیمارستان های ما بودند که ما را به بسیاری از بیماران مبتلا به ديسترس تنفسی ما را به سرعت در حال تخلیه آن دسته از بیماران که در بیمارستان و در حال حاضر لازم نیست به در بیمارستان به دلیل آنها می توانند با خیال راحت برای مراقبت در منزل” کاتز گفت.

در شرایط اضطراری آنها لغو سرپایی جراحی و بازدیدکننده داشته است او اضافه شده است.

شهر نیویورک مقامات در حال انتظار در 195 نتایج آزمون; 258 آزمون باید دوباره منفی تا کنون آنها گفت. آنها مدرسه آموزش پرستاران برای تبدیل شدن به “بیماری کارآگاهان” د Blasio گفت. مسئولان شهرستان نیز نگران کمبود خون به عنوان شرکت های انصراف از شرکت در خون درایوهای.

د Blasio گفت: وجود دارد هیچ خطر در دادن خون است.

“ما باید حفظ ما عرضه. در این لحظه ما عرضه خوب است اما ما نگران ما دیده می شود برخی از محل کار خون درایوهای لغو شد. که نگران کننده است, ثبت نام,” او گفت:.

د Blasio توصیه نیویورکی در برابر گرفتن کشتی از هر نوع و گفت که آنها در حال رفتن به شروع به چک کردن مسافر درجه حرارت و انکار شبانه روزی به هر کسی که با درجه حرارت های بالا 100.4 درجه است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>