آمازون و آبی منشاء بنیانگذار جف بزوس را فراهم می کند سخنرانی در نیروی هوایی انجمن سالانه هوا فضا و سایبر کنفرانس در گاو هیل, MD, در سپتامبر 19, 2018.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

یک گروه از نیویورک, قانونگذاران, top اتحادیه های کارگری و کارکنان آمازون در نامه ای به مدیر عامل شرکت جف بزوس شنبه خواستار او را به تصویب بیشتری برای حمایت از انبار کارکنان که به ادامه کار در طول شیوع کروناویروس.

در نامه ای به بزوس 45 نیویورک به نمایندگان مجلس با حمایت از گروه آمازون کارکنان برای آب و هوا عدالت و چندین اتحادیه های کارگری از جمله AFL-CIO و خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی به نام بزوس بهتر است برای محافظت از انبار کارگران است.

“شما ادعا می کنند به تصویب رسید تعدادی از روش ها برای پاکسازی worksites و محافظت از کارگران” در این نامه می گوید. “اما یک فوتی و فوری تعدادی از کارگران را به جلو می آیند — و حتی اجرای باور نکردنی شخصی خطر راه رفتن کار — به گزارش که وضعیت واقعی در انبار مطابقت ندارد آمازون روابط عمومی اظهارات. کارگران خود را سزاوار به حمایت کامل و اعتماد به نفس است که آنها را حمل COVID-19 خانه به خانواده خود را.”

آمازون سخنگو گفت CNBC در بیانیه ای که این گروه اتهامات “بی اساس است.” این سخنگو افزود که این شرکت اجرا کرده است یک “گسترده مجموعه” از مزایای جدید تغییرات برای کارکنان پس از همه گیر گشوده و در محل قرار داده و تعدادی از جدید اقدامات ایمنی در امکانات خود را برای حفاظت از کارکنان.

“هیچ چیز مهم تر از ایمنی ما تیم” سخنگوی گفت. “از اوایل روز از این وضعیت ما کار کرده اند و از نزدیک با مقامات بهداشتی به فعالانه پاسخ تضمین ما همچنان به خدمت به مشتریان در حالی که مراقبت از همکاران ما و تیم است.”

آمازون کارگران در آمازون استاتن آیلند انبار اعتصاب در تقاضا که از این مرکز تعطیل شود و تمیز پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 30, 2020 در نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمازون قبلا گفت که رفته به “طول های بزرگ برای نگه داشتن امکانات تمیز و مطمئن شوید که کارکنان زیر لازم است اقدامات احتیاطی مانند شستن دست های خود را با استفاده از ضد عفونی کننده دست, تمرین های اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر. این شرکت همچنین گفت: این مشاوره با مقامات بهداشتی و پزشکی کارشناسان در مورد نحوه رسیدگی به ساختمان بسته شدن برای تمیز کردن پس از یک کارمند تست مثبت است.

این گروه گفت: این پشتیبانی از آمازون کارگران خواستار این شرکت به انبار پس از آنها گزارش موارد coronavirus. آنها همچنین خواهان “بازگشت سریع” کریس Smalls یک کارگر در آمازون تسهیلات در استاتن آیلند که اخراج شد دوشنبه پس از او سازماندهی یک اعتراض خواستار بیشتر حمایت. این شرکت گفت: این اخراج Smalls زیر اجتماعی, فاصله, قوانین پس از او قرنطینه.

در این نامه همچنین خواستار بزوس و آمازون برای انجام مستقل بهداشت و ایمنی بازرسی از امکانات آن لغو هر گونه بهره وری نیاز است که “محدود کردن کارمند, زمان مناسب برای بهسازی” ارائه عطف به ماسبق پرداخت برای کارگران که گرفته پرداخت نشده زمان و در طول شیوع کروناویروس و به صدور یک بیانیه عمومی بهبود پروتکل های ایمنی “برای ایمنی از خود کارگران و مردم است.”

آمازون شده است احساس فشار در چند جبهه به آدرس آن اقدامات احتیاطی برای انبار کارگران است. چهار سناتور با ارسال نامه ای به بزوس ماه گذشته فراخوانی برای او به کارگران پرداخت می شود مرخصی استعلاجی و زمان-و-نیم خطر پرداخت. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در یکشنبه خواست آمازون به Smalls کار خود بازگشت و گفت: نیویورک شهرستان کلانتر دفتر ادامه خواهد داد برای بازرسی آمازون استاتن آیلند تسهیلات به مطمئن شوید که آن را زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز نیز محکوم آمازون شلیک Smalls.

در چهارشنبه آمازون انبار کارگران در یک مرکز در میشیگان رفت به تقاضا است که آمازون, از تسهیلات پس از آن گزارش موارد مثبت coronavirus. کارگران نیز نامیده می شود در این شرکت به قرار دادن در جای بیشتری برای حمایت از کارگران است.

تماشا کنید: استاتن آیلند آمازون انبار کارگران راه رفتن بیش از coronavirus نگرانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de