فرماندار اندرو کومو در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی از Coronavirus جلسه در Northwell فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی در منهست.

ران اژدر | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز پنجشنبه گفت که او مایل به تجارت زندگی مردم به بازگشایی دولت در اقتصاد گفت: آن را “پوچ” به استدلال می کنند بیش از چگونه بسیاری از مرگ و میر ارزش بازگشایی دولت است.

“این یک وضعیت که در آن شما می توانید برو به مردم بگو که چگونه بسیاری از زندگی شما مایل به از دست دادن به بازگشایی اقتصاد؟’ ما نمی خواهیم به از دست دادن زندگی است. شما شروع به شنیدن این برای من چه پوچ استدلال” کومو گفت: در نشست خبری روزانه.

اضافی 231 نفر از Covid-19 سراسر کشور در روز چهارشنبه گفت:. در حالی که روزانه تعداد مرگ و میر شده است به طور پیوسته رو به کاهش بوده است آهسته رها کردن و تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در هر روز از coronavirus است که هنوز هم “شدت بالا” کومو گفت.

منبع: ایالت نیویورک

کومو اضافه شده است که میزان بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 در نیویورک شروع به افزایش بیش از سن 51 است که “نه واقعا ، او قصد ندارم به اجازه هر گونه فعالیت در دولت مگر اینکه او مایل به شرکت در آن خود را, و او خواهد شد در ادامه به تصمیم گیری مبتنی بر حقایق و داده ها در مقابل احساسات و سیاست, او گفت:.

“من اهمیتی نمی دهند اگر یک فرد پیر من قدیمی” کومو گفت. “ما را شکل دلار و ما را شکل اقتصادی, اما ما به شما محافظت از مردم در عین حال می کنیم و محافظت از سلامت خود را.”

نیویورک در حال حاضر “در سمت دیگر کوه” به عنوان روزانه تعداد بستری شدن در بیمارستان, نرخ جدید عفونت و مرگ و میر مرتبط با Covid-19 مجبور به کاهش خود ادامه داد کومو گفت. با این حال مقامات دولت امیدوار بودند برای سریع تر کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان آن را در حال حاضر تجربه.

دوشنبه نخستین بار تعدادی از coronavirus مرگ و میر در نیویورک کاهش یافت و به زیر 300 پس از 31 مارس است. دولت را به ثبت رساند مرگبارترین روز در آوریل 10 زمانی که 799 نفر کشته شدند.

کومو گفت: دولت “مکث” سفارش مجموعه به پایان می رسد در مارس 15 و نشان داد که تولید و ساخت و ساز در برخی از مناطق ممکن است مجاز به از سرگیری پس از آن تاریخ است.

دولت امپراتوری فرماندار اظهارات را پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که روز سه شنبه برای بازگشایی بخش از اقتصاد کشور در حال حاضر خواهد به ناچار هزینه برخی از آمریکایی ها زندگی خود را, اما مزایای هزینه های سنگین تر بودن.

“این امکان وجود خواهد داشت برخی از [مرگ] از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC David Muir در, نادر, شبکه خبر مصاحبه. “اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته دوره از زمان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مردم “در حال مرگ هستند راه های دیگر بیش از حد” نشان می دهد که افزایش تعداد آمریکایی کشته شده اند از مواد مخدر و خودکشی به دلیل بیکاری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de