پرستاران باید حاضر به کار اگر آنها داده نشده PPE جدید هدایت می گوید

پرستاران باید حاضر به درمان coronavirus بیماران “به عنوان آخرین چاره” اگر آنها را داده کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) با توجه به راهنمایی های جدید.

کالج سلطنتی پرستاری (RCN) صادر مشاوره به اعضای آن در یک پیشنهاد برای جلوگیری از بیشتر خط مقدم و میر زیر انتقاد از دولت در مورد عرضه دنده محافظ برای کارکنان بیمه خدمات درمانی.

وزیران متهم شده اند که بیش از حد آهسته به ارائه تجهیزات قرار دادن سلامت کارگران در خطر است و معنی آن در درمان بیماران مبتلا به COVID-19 می تواند با تصویب ویروس.

A demonstrator wearing a face mask holding signs reading "PPE" (personal protective equipment) protests about the lack of PPE for NHS nursing staff, outside of St Thomas' Hospital in central London, where Britain's Prime Minister Boris Johnson is in intensive care on April 7, 2020. - British Prime Minister Boris Johnson spent the night in intensive care after being admitted with a deteriorating case of coronavirus, prompting serious concerns on Tuesday about his health and the government's response to a still-escalating outbreak. (Photo by ISABEL INFANTES / AFP) (Photo by ISABEL INFANTES/AFP via Getty Images)
تصویر: یک زن در اعتراض به عدم PPE خارج از سنت توماس ” بیمارستان در لندن

حداقل 19 NHS کارگران شناخته شده اند و پس از عقد قرارداد coronavirus.

این RCN ارشاد جدید آمده است که اگر کافی PPE نمی تواند عرضه شده و درمان نمی تواند با تاخیر و یا انجام شده را در فرمت های دیگر پرستاران باید کاهش به کار می کنند.

یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: “برای کارکنان پرستاری را در برابر هر غریزه. اما ایمنی خود را نباید به خطر بیافتد.”

این RCN گفت: این امر با ارائه کمک های حقوقی به کسانی که در ساخت آنچه در آن اذعان شده بود یک “فوق العاده تصمیم دشوار”.

بیشتر از Covid-19

همچنین هشدار پرستاران که آنها می تواند پیگرد قانونی برای قتل نفس شرکت در “بسیار نادر” موارد برای راه رفتن دور.

Paramedic whistleblower
Paramedic می گوید PPE است ‘عام’

این RCN صادر هفت نقطه ایمنی طرح برای پرستاران, به, دنبال, با گام ششم گفت: “در نهایت اگر شما خسته از همه اقدامات دیگر برای کاهش خطر و به شما داده نشده است PPE مناسب در خط با انگلستان عفونت پیشگیری و کنترل, راهنمایی, شما مجاز به امتناع از به کار است.

“این خواهد بود که یک رفت و آمد مکرر گذشته و RCN به رسمیت می شناسد چه مرحله دشوار خواهد بود برای پرسنل پرستاری.”

این RCN توصیه می کند کسانی که در انتخاب به برداشت مراقبت باید نگه نوشته شده توجیه تصمیمات خود را و گفت: پرستاران به بریس برای تلاش برای اخراج آنها ادعا بالینی سهل انگاری و احتمالا رو نقد در inquests و یا حتی اتهامات جنایی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در میان کارکنان بیمه خدمات درمانی به مرگ پس از عقد قرارداد coronavirus بود که تا به حال هشدار داد نخست وزیر است که سلامت کارگران ضروری و مورد نیاز بیشتر PPE.

Abdul Mabud Chowdhury, 52, درگذشت سه هفته پس از نوشتن یک پیام به بوریس جانسون درخواست او را به “فوری” اطمینان دنده محافظ برای “هر NHS کارگر در انگلستان”.

Dr Abdul Manud Chowdhury
تصویر: Dr Abdul Mabud Chowdhury درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus

آن را به عنوان یک بررسی از جراحان در انگلستان یافت می شود یک سوم (33 درصد) اعتقاد نداشت آنها تا به حال عرضه کافی از PPE.

این نظرسنجی نزدیک به 2000 نفر از جراحان و کارآموزان نیز یافت می شود بیش از نیمی (57 درصد) عنوان شده است کمبود در 30 روز گذشته.

کالج سلطنتی جراحان انگلستان که انجام این بررسی وجود دارد گفت: “هنوز هم بسیاری به انجام کار بیشتر برای دریافت تجهیزات کافی به خط مقدم”.

که روزانه در خیابان داونینگ جلسه روز شنبه, صفحه اصلی, وزیر Priti پاتل گفت که او “با عرض پوزش اگر مردم احساس وجود داشته است نقایص” در PPE به کارکنان بیمه خدمات درمانی.

او گفت: آن را “اجتناب ناپذیر” است که تقاضا بالا خواهد بود برای PPE در جهانی همه گیر اما اصرار داشت که دولت مشغول به کار بود به ارائه منابع به طور گسترده تر.

Priti Patel
“من متاسفم اگر مردم احساس وجود داشته است شکست’

وزیر بهداشت مت Hancock توصیه کرده است NHS کارگران تنها به پوشیدن دقیقا مقدار مناسب از PPE و گفت که گرفتن آن توزیع شده بود “تلاش بسیار دشوار”.

سخنان خود را وادار کار رهبر آقا Keir Starmer می گویند آن را “کاملا رک و پوست کنده توهین به این مفهوم را میرسانند خط مقدم کارکنان در حال هدر رفتن PPE”.

روز شنبه, انگلستان, ثبت مرگ و میر از دیگر 917 coronavirus بیماران از جمله an 11-year-old – آوردن تعداد کل مرگ و میر به 9,875.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>