مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود به یک پرستار که مرده است با کروناویروس او به عنوان بسته در بازنشستگی پس از 40 سال در این کار است.

Philomina جریان, 63, تصویب دور در آکسفورد بیمارستان جان رادکلیف که در آن او را نیز به عنوان کارکنان پرستار پس از عقد قرارداد COVID-19.

Mrs جریان بود ازدواج کرده بود و سه فرزند و آمد از کرالا در هند با توجه به خانواده است.

General view of the sign at the John Radcliffe Hospital in Oxford. PA Photo. Picture date: Wednesday November 20, 2019. Photo credit should read: Steve Parsons/PA Wire
تصویر: بیمارستان اعتماد او کار می کرد برای گفت Ms جریان بود ‘بسیار با ارزش’

“او یک انسان دلسوز مادر و همسر” شوهرش یوسف Varkey گفت.

“او اختصاص داده شده ، برای او پرستاری بود فقط یک حرفه ای بود اما شور و شوق خود را.

“او می توانست زندگی برای بسیاری از سال و لذت می برد او به خوبی سزاوار بازنشسته و اگر زندگی او را تحت تاثیر قرار نمی COVID.”

بیمارستان اعتماد او کار می کرد گفت: Mrs جریان بود “محبوب و بسیار با ارزش عضو” از پرستاری که خانواده “خواهد بود بشدت از دست رفته توسط همکاران او و همچنین خانواده و دوستان او”.

پرداختن به همکارانش ارشد پرستاری افسر سام فاستر افزود: “بسیاری از شما خواهد شد شناخته شده اند و از نزدیک با او و من از شما به یاد داشته باشید که چگونه او زیبا برای مراقبت بیماران او و همکارانش اقدام به عنوان یک نمونه پرستار به همه کسانی که او را ملاقات کرد.

“Philomina بود برای مراقبت با بیشترین مراقبت و توجه است و ما می خواهم برای تشکر از همه کارکنان که درگیر در مراقبت از او.”

یک صفحه جمع آوری اعانه راه اندازی شده است برای کمک به پوشش هزینه های Mrs جریان مراسم یادبود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de