زیردریایی هسته ای فرمانده بررسی پس از برگزاری BBQ برای خدمه در طول مستند

نیروی دریایی سلطنتی راه اندازی کرده است یک بررسی پس از کاپیتان یک زیردریایی گفته برگزار شد barbeque با موسیقی رقص برای submariners در طول coronavirus مستند.

دفاع منبع گفت: barbeque به تنهایی برای یک خدمه بود که در یک استراحت کوتاه پس از هفته ها در دریا – نمی خواهد که باعث چنین عمل اما افسر فرمانده HMS بران های هسته ای-صفحه زیردریایی نیز در حال بررسی بیش از یک تعداد دیگر اتهام “اشتباهات داوری”.

ویدئو ارسال شده در اجتماعی رسانه ها ظاهرا نشان می دهد که خدمه تماشای آنچه به نظر می رسد به طور موقت DJ مجموعه ای در یک پایگاه نیروی دریایی در Devonport, پلیموت.

Egyptians sit on a pier as the British Trafalgar class nuclear submarine HMS Trenchant navigates northbound in the Suez canal by the port city of Ismailia, 120 km north east of Cairo, on February 17, 2009. Trenchant leaves the Red Sea on its way back home after missions in the Indian Ocean and the Arabian Sea. AFP PHOTO/STR (Photo credit should read -/AFP via Getty Images)
تصویر: HMS بران در سوئز در نزدیکی بندر شهر سمالوط در مصر در سال 2009

تاریخ دقیق روشن نیست اما دفاع منبع گفت: این گفته اتفاق افتاده در اوایل coronavirus مستند زمانی که تلاش قابل توجهی توسط دولت به مردم به ماندن در خانه و نه به معاشرت تازه شروع شده بود.

نزد چند ده submariners – حتی اگر هیچ یک از آنها می تواند COVID-19 چرا که آنها تا به حال شده است با هم در دریا در زیردریایی خود را هنگامی که همه گیر ضربه زدن به انگلستان بود و نه به فکر یک ایده خوب بیشتر افسران ارشد.

افسر فرمانده گفته بود پرسیده شده توسط گوشی برای جلوگیری از باربکیو, اما او گفته اجازه آن را به ادامه.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر از Covid-19

در آن زمان HMS بران شد تنها در پایه برای چند روز قبل از آن بود که با توجه به سر به عقب به دریا.

افسر فرمانده همچنان در دستور قایق. او در مواجهه با هر گونه اقدام انضباطی تنها خطر اداری اقدام اگر این تحقیقات نشان می دهد که او هر چیزی اشتباه است.

یک سخنگوی نیروی دریایی سلطنتی گفت: “تحقیقات در جریان است. این امر می تواند نامناسب به نظر بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>