‘در حال حاضر زمان’: که در پاسخ به تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, آوریل 7 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

که در پاسخ گفت: به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع کمک های مالی خود را اعلام کرد و گفت حرکت مناسب نخواهد بود در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان به عقب کاهش بودجه” دکتر هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفته مجازی جلسه با توجه به انتخاب.

یک روز قبل از آن تهمت و تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت این ادعا از آن رو “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه است.

“با توجه به ما و آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از گرما به دلیل آنها نمی خواهند به مرزهای بسته و آنها آن را به نام اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “آنها واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه است.”

از شنبه تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 400,000 با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط NBC با 12,864 مرگ و میر در سراسر کشور.

این نامشخص است که چگونه ایالات متحده آمریکا خودداری بودجه. کنگره در حال حاضر مجاز $122 میلیون دلار برای کسی که برای این سال مالی و در حالی که تهمت پیشنهاد کرده است که تنها 58 میلیون دلار بودجه در سال مالی 2021 کنگره بعید است که اجازه چنین شدید قطع کمک های مالی به خصوص در وسط این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور همچنین با انتقاد از کسانی که پاسخ اولیه به وقوع که سرچشمه در ووهان در چین در اواخر سال 2019 و زمان آن را در زمان اعلام شیوع جهانی یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

“نگاهی به رفتن را از طریق گام به گام. آنها گفتند: هیچ معامله بزرگ وجود دارد هیچ مشکل بزرگ است. وجود دارد هیچ چیز, و سپس در نهایت زمانی که من را از آنها گفت: من ساخته شده یک اشتباه در آن را بسته و آن را تبدیل به حق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این که اعلام اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 30 تقریبا یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا.”

قبل از کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت lambasted که در توییتر خواستار آن “چین محور.”

یک مقام دیگر در این است که رد آن انتقاد.

“این کاملا بحرانی در اوایل این شیوع به دسترسی کامل به همه چیز ممکن است برای دریافت بر روی زمین و کار با چینی ها برای درک این” دکتر بروس Aylward ارشد مشاور است که مدیر کل گفت: در مجازی جلسه روز شنبه, رویترز گزارش داد.

“این چیزی است که ما با هر ضربه کشوری مانند اسپانیا و هیچ ربطی به چین به طور خاص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>