‘هیچ چیز خارج از این سوال است: چه آن را برای فدرال رزرو شروع به خرید سهام

رئیس فدرال جروم پاول دارای یک کنفرانس خبری پس از بسته دو روز کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگتن در سپتامبر 18 2019.

سارا Silbiger | ایسنا

فدرال رزرو تا کنون به راه انداخته است چه اغلب نامیده شده است بازوکا در تلاش خود را برای آرام کردن بازار. گام بعدی آن می تواند به هسته ای.

باید شرایط وال استریت وخامت قابل توجهی بانک مرکزی می تواند آن را هرگز قبل از رفته به بازار سهام که در آن آن را منفعل بهره در عملکرد سهام با توجه به بازار تحلیلگران و اقتصاددانان.

فدرال رزرو در حال حاضر تخلیه سطح بی سابقه ای از مهمات در برابر التهاب در آورده با کروناویروس پس از انجام بیشتر آن را حتی بیشتر به بازی uncharted waters.

اما مصاحبه با انواع بازار مثبت طی هفته گذشته نشان داد که این ایده از تغذیه جسارت به بازار سهام به نظر می رسد هر چیزی اما دور از ذهن است. فدرال رزرو خواهد نیاز به کنگره اجازه به گسترش عملیات خود را, اما در حال حاضر دریافت کرده عرض جغرافیایی گسترده ای از وزارت خزانه داری از طریق اورژانس مقررات فدرال رزرو اقدام کنند.

“اگر وجود دارد هر گونه عمده دررفتگی آن را روشن است که آنها را به هر گوشه و مخفیگاه در بازار شروع می شود که به چوک” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “ما می دانیم که هنگامی که شما باید خفگی در یک بخش از بازار شما باید خفگی در بخش دیگری از بازار است که منجر به جابجایی. به عنوان به زودی به شما به عنوان عبور از آن خط شما در حال حاضر رو به چیز دیگری که شما می تواند امکان پذیر خرید.”

در واقع فدرال رزرو در حال حاضر نشان داده است تمایل به فراتر از آن بحران مالی پاسخ, و آن را ممکن است برای انجام بیشتر اگر اگر بحران بدتر.

به عنوان coronavirus بحران بدتر اوایل این ماه بوستون رئیس فدرال اریک Rosengren حاضر شد و گفت که فدرال رزرو ممکن است نیاز به گسترش این نوع از دارایی های آن را می توانید خرید برای حمایت از اقتصاد است.

“ما باید اجازه می دهد تا بانک مرکزی به خرید طیف وسیع تری از اوراق بهادار یا دارایی های” Rosengren گفت: مارس 6 در یک نشست سایه کمیته بازار آزاد یک تخته از اقتصاددانان که به تماشای بیش از تغذیه فعالیت است.

شرکت های بزرگ اوراق قرضه نامحدود QE

در برش آن نرخ بهره را به نزدیک صفر بود که در آن در طول بحران مالی فدرال رزرو همچنین اعلام کرد که شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ. هر چند تمرکز خواهد شد سرمایه گذاری-کلاس شرکت پایدار حرکت نشان داده شده گام دیگری به خطر می آید و همراه با یک شبیه تاخت و تاز کردن به شهری بازار اوراق قرضه.

در بالای همه که فدرال ریزرو از محدود برنامه ریزی برای خرید Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار از طریق دور چهارم از برنامۀ تزریق پول به اقتصاد به یک uncapped تلاش برای حفظ خرید تا زمانی که وجود دارد نیاز دارید.

فراتر رفتن از تمام کسانی که مراحل و فرو بردن به یکی از خطرناکترین بخش از بازار سرمایه دیده اند مانند فانتزی تنها چند ماه پیش. اما بسیاری تغییر کرده است.

“هیچ چیز از این سوال. سوال این است که آن را مورد نیاز است ؟ دارای تغذیه انجام می شود به اندازه کافی برای ایجاد ثبات در بازار به سهولت استرس پس از بازار می تواند به طور معمول و به درستی” Krosby گفت:, و اضافه کرد که “یکی دیگر از عمده دور از redemptions” در صندوق بازار ممکن است به اندازه کافی به تغذیه توجه شود. “همه چیز بر روی میز در حال حاضر که نمی شد حتی یک پتانسیل شش هفته پیش بود.”

این حرکت توسط فدرال رزرو به احتمال زیاد خواهد آمد از طریق $3.6 تریلیون دلار بودجه ارز داد و ستد در بازار است. که در آن تغذیه می گذرد برای مداخله خود را در اوراق قرضه شرکت های بزرگ به عنوان ETFs اجازه می دهد که بانک مرکزی توانایی ردیابی شاخص به جای انتخاب فرد شرکت اوراق قرضه خود را. ETFs در حال منفعل ابزار که در آنها به دنبال شاخص های مانند S&P 500 و Dow Jones Industrial Average به جای چیدن سهام فردی.

در حالی که ETF تجارت باقی مانده است مایع از طریق بحران کنونی سرمایه گذاران شده اند خروج در droves هر چند redemptions در هفته گذشته بیشتر تمرکز بیشتر بر بازار اوراق قرضه از سهام. تجمع بر خلاف هر چیزی که در بازار دیده بود پس از 1930s کمک به برخی از پول نقد به بازار سهام اما وال استریت به پایان رسید با یک ضربه جمعه و بیشتر در نوسان است و به احتمال زیاد در پیش است.

در طی ماه گذشته iShares هسته S&P 500 ETF محبوب صندوق استفاده گسترده قرار گرفتن در معرض بزرگ کلاه سهام شاهد آن اندازه قطره تقریبا یک سوم به عنوان سرمایه گذاران کشیده حدود 5.2 میلیارد دلار از آنچه که در حال حاضر یک $11.8 میلیارد دلار صندوق. ادامه داد: حرکت بود که ملزم به دریافت تغذیه توجه شود.

پس ژاپن

“بانک های مرکزی دیگر آن را انجام داده اند. این ETF مسیر است که بانک مرکزی ژاپن گرفته شده است” گفت: Vincent Reinhart اقتصاددان ارشد و کلان استراتژیست در BNY ملون مدیریت دارایی ها. “من حکومت نه از آنها انجام سهام.”

در واقع بانک مرکزی ژاپن در حرکت به سهام Etf خواهد بود چیزی از یک الگو برای تغذیه.

بانک مرکزی ژاپن شده است تهاجمی خریدار سهام وجوه با آن کل منابع حدود 256 میلیارد دلار در پایان سه ماهه چهارم در سال 2019. که به نمایندگی از آنجا که 80 درصد از کل بازار چیزی به ارمغان آورده است که این بانک انتقاد به اقتصاد کشور همچنان به لنگی همراه و به عنوان منابع آمده اند تحت فشار در طول شیب دار در بازار جهانی افت.

اما بانک مرکزی ژاپن است ramping تا خرید خود را که در حال حاضر برابر بیش از $110 میلیارد دلار در سال است.

“یکی از سوالات پرسیده شده بیشتر است, بانک فدرال نیست از مهمات ؟ آنها هنوز هم مقدار زیادی از کلاهبرداری در کیسه خود را. در حال حرکت به خرید بیشتر از ریسک دارایی های یکی از چیزهایی که آنها می تواند انجام دهد گفت:” لورا Goodwin, اقتصاددان و چند دارایی نمونه کارها استراتژیست در نیویورک زندگی و سرمایه گذاری.

یک خطر برای تغذیه خواهد بود از درک آن است که تجاوز آن نقش اساسی به عنوان یک تنظیم کننده بانک با اضافی مقرر برای ترویج اشتغال کامل و ثبات قیمت. اما آن را در حال حاضر نشان داده است تمایل به اقدامات فوق العاده ای در زمان بحران وجود خطر خطر اخلاقی.

“یک دلیل وجود دارد که چرا دولت نمی خواستم این درک از بانک مرکزی داشتن ریسک دارایی در گذشته” گودوین گفت. “اما اگر بحران نقدینگی تبدیل به یک پرداخت بدهی بحران و ما هنوز هم لازم نیست که این امکانات در آینده برای حمایت از اقتصاد, پس از آن من فکر می کنم شما می توانید ببینید که تغذیه خلاق.”

فدرال رزرو است که با همکاری نزدیک با وزارت خزانه داری در های مختلف آن نقدینگی برنامه برای سیستم مالی به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ و کسب و کارهای کوچک و خانواده ها.

در طول بحران مالی وزارت خزانه داری در زمان عدالت حکم در بانک مشکل مانند سیتی گروپ و بانک مرکزی امریکا ساخته شده و سپس پول زمانی که آن را به فروش. وزیر خزانه داری Stevne Mnuchin گفت: صبح روز یکشنبه در CBS’ “چهره ملت” که دولت یک بار دیگر می تواند حکم و یا سهام عدالت در صورت لزوم.

آیا فدرال رزرو را سهام در بازارهای سهام هر چند به احتمال زیاد نیاز به یک تندتر زوال در سهام.

“ما دیده ایم فدرال رزرو نشان می دهد که آنها مایل و قادر به انجام آنچه در آن طول می کشد برای اطمینان از بازارهای در حال باز کردن در شیوه ای کارآمد. آنها در حال گرفتن هر گام آنها می گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. “خواهد بود که قلمرو جدیدی برای تغذیه نیست که آنها ترس از سرزمین های جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>